Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinha zaraz skończy 28lat, w przyszłym sezonie będzie miał 29. Przy jego stylu grania będzie grał na najwyższym poziomie jeszcze 3-4 lata. Nico ma przed sobą 12 lat grania na najwyższym poziome.
Kolejna sprawa to pozycja. Nico to nominalny skrzydłowy a Raphinha gra tam z konieczności i w praktyce to taka fałszywa dziesiątka a nie LS.
Na koniec kwestia utrzymania poziomu. Jeżeli zawodnik przez 27lat prezentuje solidny europejski poziom i nagle w wieku 28lat zalicza sezon konia. Gdzie wychodzi mu wszystko i strzela jak szalony, to istnieje większa szansa że zaraz zaliczy zjazd do swojego "normalnego" poziomu niż to że utrzyma taki poziom grania przez następne 3 lata. Sprzedawać zawodników też trzeba umieć i moim zdaniem albo w lecie albo za 2 lata powinniśmy się pożegnać z Brazylijczykiem i sprzedać go za 100 - 120mln, kiedy jego wartość będzie najwyższa. Real sprzedawał często zawodników po świetnych sezonach za kupę kasy i okazywało się że Ci zawodnicy za chwile zaczęli notować zjazd. Przykład Atletico i Sotlotha też jest dobry. facet ładował jak szalony, wszystko co miał to strzelał. Miał kosmicznie wysoki wskaźnik goli do xG, przyszedł to Atleti i wygląda jak turysta.
0
@Janas11224 Wukong jest kapitalny, jeszcze lepszy był dodatek do elden ringa: shadow of the erd tree. Do tego Space Marine 2, Prince of Persia: The Lost Crown, Dragon's Dogma 2. Myślę że to był zajebisty rok.
1
@Wasacz_ Matysiak to moim zdaniem najbardziej wartościowa posłanka Lewicy, wyrzucając ją potwierdzili jedynie że Lewica to stan umysłu. Chyba jedyna merytoryczna osoba w ich klubie. Oczywiście można się nie zgadzać z jej pomysłami ale w jej przypadku przynajmniej widać że ona jest w polityce bo wierzy w wartości które głosi. Cała reszta tej bandy to zwykli karierowicze i szkodniki bez krztyny rozumu. W ogóle co za ironia, Gdula najpierw przewalił 2x wybory, po czym pozwolono mu rozwalić kilka projektów w ministerstwie nauki i nie poniósł żadnych
konsekwencji, tymczasem Matysiak stworzyła ponadpodziałowe stowarzyszenie działające na rzecz inwestycji i została za to wywalona ...
0
@FcPortoFan1999 no zobaczymy bo ja mam wrażenie że z poważniejszymi rywalami niż BVB może być ciężko z obecnym składem
15
Mental Realu kiedyś: zdolność do wygrywania meczy w których gra się gówno przez 85 minut.
Mental Realu dzisiaj: choroba psychiczna
11
Ale Madrycka prasa ma error, wygrał Hiszpan to powinni się niby cieszyć, ale ból dupy po Vinim musi być potężny xD
0
@Ice-X Co Ty pierdolisz misiu, najpierw upokorzyliśmy real 0:4 na Bernabeu, a teraz real upokorzył się sam xD
0
Dlaczego nigdzie nie ma transmisji z gali?
0
To jest niesamowite że brak ZP boli ich bardziej niż wpierdol 0:4 u siebie...
0
@Pedri16Future MVP mistrzostw europy, mistrz europy, mistrz Anglii, najważniejszy zawodnik w klubie i reprezentacji. Do tego klubowe mistrzostwo świata, superpuchar europy. No faktycznie niezasłużona ta ZP xD
0
@pride1899 Najpierw pierwotny komentarz który komentowałem:
"Sytuacja Belinghama, gdzie oddawał przyjeciostrzał kroczem, to wina De Jonga. "
A następnie Twoja odpowiedź do mojego komentarza:
"Nie chodzi o to kto odpowiadał za Jude'a tylko o to, że Frenkie ruchem pokazał że będzie próbował głową wybijać tą piłkę po czym nawet do niej nie wyskoczył tylko się wręcz delikatnie uchylił nie wiadomo po co."
Najpierw pada zdanie "to wina De Jonga" a następnie Twoje: "Nie chodzi o to kto odpowiadał za Jude'a"
A no właśnie chodzi o to kto odpowiadał za Juda i czyja była wina. Bo to jest zdanie kluczowe do którego się odnosiłem "TO WINA DE JONGA". Nie, to nie była wina De Jonga, to była wina Kounde który nie miał prawa pozwolić Judowi dojść do piłki, nawet gdyby tam była ściana złożona z 20 stoperów to ma obowiązek iść do końca za swoim zawodnikiem.
1
@pride1899 Kiepsko Ci wychodzi wyciąganie wniosków niestety. Może to być kwestia tego że szukasz argumentów pod tezę. Czy ja bronię De Jonga? stwierdzam że sytuacja za którą hejterzy próbują go zdyskredytować nie była jego winą tylko w pierwszej kolejności Kounde. Tymczasem Ty starasz się na siłę udowodnić że zawodnik który odpowiada za krycie Juda nie musi go kryć bo Frenkie był obok. Jakaś idiotyczna teza nie do obrony.
Jest dużo pochlebnych komentarzy o Frenkim bo zagrał dobry mecz, musiał się jednak pojawić komentarz, klasycznie z dupy, zwalający winę na Holendra, więc reaguje i piszę że to nie on tutaj popełnił błąd i ja nie winie innych piłkarzy za ich błędy bo to jest piłka i o ile ktoś nie popełni jakiegoś wielbłąda to punktowanie zawodnika po 0:4 na Bernabeu, to w mojej ocenie, czysty idiotyzm.
2
@pride1899 nie wiesz jak leciała piłka, nie wiesz co przekazywali sobie piłkarze. Mógł stwierdzić że nie jest wstanie sięgnąć jej normalnie i wolał nie ryzykować zagrania ręką lub samobója (tam była specyficzna rotacja i to była bardzo trudna piłka). Czepianie się tutaj Holendra to zwyczajna przypierdolka bo w całym meczu była masa sytuacji gdzie można było się przyczepić o coś do naszych i nie było ANI JEDNEGO posta z pretensjami, za to do Frenkiego od razu trzeba się dowalić o wszystko co się da. Gdzie są posty o tym że Fermin zagrał takie gówno że zaliczył zjazd do bazy w 45 minucie? Gdzie są pretensje do obrońców kiedy Mbappe wyszedł sam na sam i Penia musiał ratować, albo jak Vini objechał naszą obronę i mieliśmy farta że przestrzelił? Cisza, za to do Frenkiego trzeba się dosrać obligatoryjnie, nawet jeśli to nie on zawalił.
2
@pride1899 Mógł nawet fikołka zrobić, nie ma to znaczenia. Kounde ma obowiązek odprowadzić Jude'a do końca bo Frenkie mógł tej piłki nie trafić, nie zrobił tego i to był jego błąd a nie Holendra.
26
@Peciak co z tego że to Kounde odpowiadał za Juda, ważne że Frenkie był w kadrze, można się więc do niego dowalić. To jaki hejt leci na Holendra ze strony redakcji tutaj to wręcz niewiarygodne.
1
Niby wielcy eksperci piłkarscy w tych studiach a wszyscy się dziwią że drużyna która ma 3 LS i jedną dziesiątke, zero PS i zero SN, nagle ma problem grając 442 …
4
Cichy „bohater” Frenkie De Jong, cichy bo jego nie widać często ale jezu jaki on daje spokój w rozegraniu. Chowa piłkę do sejfu i kontroluje co się dzieje. Między pierwszą a drugą połową to jest przepaść.
Żeby nie było, nie uważam że był MVP :)
4
Jaka stypa w studiu c+ xd
0
@xxKrysztalekxx no jak to! Ja ostatnio czytałem że Frenkie to problem xD
0
ZEZŁOMOWANI, nowe Bernabeu, nowe boisko treningowe
0
@La Pulgaa no tak, najwięcej partaczył. Podania nie w tempo, spowalnianie akcji, zero wartości dodanej w ofensywie
0
Dużo osób ma tutaj wrażenie jakby Real cisnął tylko sorry ale 8 spalonych to nie fart tylko taki styl grania. To nie były przypadkowe spalone. Real oddał 0 celnych strzałów w 1 połowie .
Ogólnie to jak wejdzie Olmo za Fermina to myślę że spokojnie wygramy
0
Wnioski po 1 połowie, Fermin do zmiany i LO potrzebny na wczoraj
0
Ciekaw jestem czy Flick będzie miał odwagę ściągnąć Fermina w przerwie bo tego występu nie da się obronić. To jest poziom dna.
0
Fermin nie istnieje, jego dosłownie nie ma.
1
Real powinien mieć już czerwo i żółtą, oczywiście kartek brak
1
@baryn Widać że masz wiedzę o psach z twittera bo to co piszesz to właśnie takie bujdy i bajendy oparte na jakiś sytuacjach z internetu. Amstaff to nie tylko nie jest rasa agresywna, to nawet nie jest duży pies tylko średni. Dorosłe samce dochodzą do 32kg i dorosły człowiek spokojnie powinien go utrzymać.
Dla porównania taki labrador i owczarek niemiecki może ważyć ponad 40kg. Owczarek Kaukaski to już mowa o ponad 60kg. Jak Cie taki dorwie to powodzenia.
Nie wiń psów za to że właściciele są nieodpowiedzialni, nieodpowiedzialny człowiek nie potrzebuje psa żeby wyrządzić komuś krzywdę. To tak jakbyś chciał karać producentów samochodów za to że ludzie pijani wsiadają za kółko.
Właśnie z ciekawości sprawdziłem sobie badanie w kwestii pogryzień psów, szybki rzut oka na tabelkę ras. Na 1 miejscu mieszaniec (dane za lata 2009 - 2012), na drugim miejscu OWCZAREK NIEMIECKI, i teraz hit, usiądź bo się przewrócisz.
Miejsce 6 LABRADOR RETRIVER, miejsce 9 GOLDEN RETRIEVER.
i dopiero na szarym końcu, egzekwo z innymi rasami. Pitbull z dwukrotnie mniejszym współczynnikiem pogryzień od Twojego retrivera. A jakbyś szukał amstafa w zestawieniu to sorry ale nie ma :)
Żeby być uczciwym sprawdziłem też wyniki za lata późniejsze (ciężko znaleźć dokładne dane) i faktycznie znalazłem takie dane w których amstafy były na 3 miejscu. Tylko że wciąż odpowiadały za 3x mniej pogryzień niż kundle i 2x mniej niż owczarki niemieckie :)
To co, może zamiast "UTYLIZACJI" amstafów będziemy utylizować kundle i owczarki niemieckie? Proponuje zacząć od schronisk, tam jest ich najwięcej.
3
@Comentateiro Ekspertem nie jestem ale może chodzić o najlepszy czas antenowy.
4
@BorzyKrzys Weź człowieku rozpęd i walnij w ścianę, to że ktoś nie ma pojęcia jak ułożyć psa nie znaczy że całą rasę trzeba chować klatkowo, powiem Ci więcej, właśnie taki klatkowy chów powoduje takie patologie jak ta na tweecie.
W ogóle to w szoku jestem że nie zabrali ten pani tych psów bo moim zdaniem to jest minimum a behawioryści powinni ocenić czy te psy są niebezpieczne czy jest dla nich jeszcze szansa. Jeśli są niebezpieczne to niestety trzeba uśpić, jeśli da się z nimi pracować to trzeba je odebrać i przekazać osobom które potrafią pracować z psami.
Tak w kwestii tych niebezpiecznych ras, sam mam psa i wiem jak potrafią zachowywać się poszczególne rasy, do tej pory najniebezpieczniejsze psy jakie spotkałem to charty w stadzie, owczarki niemieckie długowłose, akity, labradory i wszelakiej maści małe gówna wypełnione nienawiścią. Moja suka została pogryziona przez... CORGIEGO a obronił ją dog argentyński. Najniebezpieczniejsza rasa na świecie, złapał corgiego za kark i przytrzymał, a mógł zabić.
Za to amstafy, dobermany, dogi argentyńskie, pitbule nigdy nie sprawiły żadnego problemu, przynajmniej na moich oczach.
2
@Jakchcesz ja od ponad roku twierdze że Balde nie tylko zatrzymał się w rozwoju ale wręcz uwstecznia się. W ogóle mnie nie przekonuje, nie ma dośrodkowania, podejmuje kiepskie decyzje, kiepsko broni. Nawet już nie jest tak dynamiczny na pierwszych metrach.