Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@JohnA ja tam z chęcią odpalam mecze Hiszpanów dla duetu Nico - Yamal. Pięknie chodzą te skrzydełka
0
@Arden super, naprawdę fajnie że trener go pochwalił tylko co z tego jak w meczu tego nie widać i nie jednorazowo tylko w całym sezonie. Bardzo często wybiera rozwiązania nie optymalne, kiepsko radzi sobie w tłumie, za daleko wypuszcza piłkę czy podaje niecelnie w kluczowym momencie. Ma inne zalety ale gra z piłką przy nodze to nie jest jego mocna strona. Gdyby było inaczej to chłopak byłby właśnie światową gwiazdą a nie rezerwowym.
1
Ludzie się nagle budzą że Fermin czasami nie dojeżdża… pisałem to wcześniej, on ma super wejście w pole karne, kapitalnie atakuje wolną przerwę ale z piłką przy nodze jest słaby…
1
@Kgorecki2500 To akurat dobra decyzja, było mówione wiele razy że jeżeli PO tak bardzo boli ten pisowski CPK to niech zmienią nazwę i przestaną płakać. CPK jest pisowski ale już Uśmiechnięty Port Komunikacyjny będzie Polski więc będzie git. Ważne żeby to zbudowali więc krok w dobrą stronę.
2
@BorzyKrzys Bawią mnie ludzie którzy mają kompleks Stanowskiego. Gdzie on tutaj został zaorany? Napisał wyraźnie że dał za bilet 125zł, a jakiś debil piszę o zrobieniu kina z biletami za 100 zł... Rozumiem że jak teraz streamingi wprowadzą reklamy przy płatnych abonamentach to też będziesz klaskał z radości?
0
@Who_you_mam To wszystko są brednie przecież. Nie będzie otrzymywał szans w 1 drużynie dlatego idzie do Chelsea która ma od razu wysłać go na wypożyczenie. No litości...
Ja nie twierdzę że rozmów z Chelsea nie ma, ale te teksty o rzekomych powodach do odejścia są wyssane z palca.
1
@mariosss20 dla mnie to absolutnie nie jest karny. A przynajmniej nie powinien być. Belgowie sami się nastrzelili z metra. Nie mieli z tego korzyści, to był przypadek a zawodnik nie miał jak zabrać ręki.
0
@arasz1819 A ja mam coś do Probierza bo jest zwyczajnie słabym trenerem i udowodnił to wielokrotnie. Jest mistrzem w narzekaniu na wszystko dookoła, on pierwszy narzekał że trenerów za szybko się w Polsce zwalnia, że mają za mało zaufania itd. Po czym dostał pełnie władzy w Cracovii na prawie 4 lata, miał stabilną sytuację finansową, nowoczesny stadion, duże atrakcyjne miasto, solidną bazę treningową i co? no i nie pykło, owszem wygrali PP ale szanujmy się, Wisła go właśnie wygrała grając w 1 lidze. W lidze natomiast kończył na kolejno 9, 7, 14 miejscu a potem odszedł w listopadzie. Taki to specjalista z niego, chociaż to nie wyniki są najgorsze u Probierza a styl gry jego drużyn. Piłka do boku, słynne zdanie "Atakujemy bocznymi strefami", potem wrzuta na aferę i walimy z każdej pozycji.
Z tego też powodu ja zwyczajnie w Probierza nie wierze, ALE jednak bym go nie zwolnił z funkcji selekcjonera. Bo lepszy słaby Probierz niż cyrk z trenerami jaki nam funduje PZPN. Probierz nie powinien nigdy zostać selekcjonerem ale jeśli już został to trzeba dać mu szansę i kto wie, może jak mawiał klasyk, nagle mu coś w głowie przeskoczy i odpali...
0
@AmigoBlancos solidny mecz z Holendrami … no na moje to indolencja strzelecka Holendrow ewentualnie fart. Tak moglo byc spokojnie 4 w plecy.
1
@Sulimo to jest niesamowite że ludzie uwierzyli w kadrę po 2 meczach towarzyskich… przecież my odpadliśmy w grupie śmiechu a potem awans wywaliczyliśmy eliminując Estonie i remisując z Irlandią oddając 0 celnych strzałów w 120 minut.
1
To nie jest tak że się ciesze z tego że Polska przegrywa bo to nie prawda, ale no jednak pewna satysfakcja jest, bo ja i kilka osób tutaj mówiliśmy że Austria jest mocna i nie ma co liczyć że my tutaj mamy mieć jakieś duże szanse na punkty a niektórzy to już liczyli czy wychodzimy z trzeciego xD
Dodatkowo to wychwalanie Probierza… litości, to jest parodysta nie trener. Jego jedyna strategia na mecz to piłeczka do boku, wrzutka i będzie co ma być. Do tego walić z każdej pozycji. Koniec pomysłów taktycznych. Jak ktoś nie wierzy to odpalcie sobie jego mecze z ekstraklasy.
9
Najsmutniejsze po meczu Hiszpanów jest to że Nico można wyciągnąć za ok 60mln a my skończymy z Olmo za 70 baniek w 10 ratach.
0
@Cioldan No ciężko żeby się rozliczać wspólnie z mężem jak nie masz męża co nie? Rozliczanie wspólne małżonków to nie prawo a przywilej. Jeśli byłoby inaczej, to dlaczego nie mogę się rozliczać wspólnie z dziewczyną? Dlaczego para homoseksualna jak weźmie ślub to mogłaby się wspólnie rozliczać a ja z dziewczyną nie mogę?
Tutaj nie chodzi o to że ślub daje Ci prawo do dzieci, wychodzisz z błędnego założenia, otóż jak bierzesz ślub to zwykle oznacza że planujesz przyszłość z osobą Y a jednym z następstw tej decyzji jest możliwe posiadanie potomstwa. Ulgi podatkowe dla małżeństw mają poprawiać ich sytuacje materialną tak żeby stać ich było na posiadanie dzieci ergo zachęca ich do tego żeby te dzieci zrobić. Praktycznie od zawsze to było standardowe podejście, hajtasz się -> zakładacie rodzinę i robicie dzieciaki. (Nie ma co się oszukiwać, tak to wyglądało i nie ma znaczenia czy dalej tak jest )
Prawo do spadku czy informacji medycznej to całkowicie co innego, to jest prawo każdego człowieka o samostanowieniu i dla mnie to jest absurd że w ogóle potrzeba do tego małżeństwa. Każdy powinien móc podać informację kto ma dziedziczyć i kto ma prawo do informacji.
5
@pluszek popatrz jak zostało postawione pytanie, pary homoseksualne nikomu nie przeszkadzają, ich uregulowanie prawne również nie ale do póki nie zostaną przeprowadzone rzetelne badania w Polsce to nie chciałbym aby mogli adoptować dzieci. Nie mówię że nie z zasady ale chciałbym najpierw zobaczyć 5-10 letni program pilotażowy na próbce kilku tysięcy par. Jeśli wyniki będą w normie to jestem jak najbardziej za.
Inna kwestia że zastanawiają mnie jeszcze przywileje małżeńskie, jeżeli wychodzimy z założenia że małżeństwo może się wspólnie rozliczać itd bo z założenia są podstawową komórką społeczną i mogą mieć dzieci, to pytanie czy pary homoseksualne powinny mieć takie same przywileje, bo jednak adopcja dzieci nie zwiększa populacji kraju...
Ja strasznie żałuje że u nas w ogóle się nie rozmawia, nie ma żadnej debaty ani konsultacji, rodzą się 2 obozy, jeden który twierdzi że lewaki chcą gwałcić dzieci i drugi że prawaki chcą utylizować homoseksualistów...
1
@maroon no bez przesady, Coutinho w tamtym momencie był ścisłym światowym topem, Dembele natomiast miał za sobą kapitalny sezon w Borussi i miał raptem 21 lat bodajże. Owszem byli przepłaceni ale transfer Neymara rozwalił wtedy rynek, wszyscy wiedzieli że mamy 222 mln euro w gotówce do wydania. Te transfery z perspektywy czasu były nieudane, ale w tamtym czasie wszyscy się jarali.
0
@Gaz A pamiętasz mecz na MS z Francją? Tam gra już źle nie wyglądała prawda? Czesiu miał awansować i awansował, miał wyjść z grupy i wyszedł a na koniec miał pokazać że potrafimy grać w piłkę i to również pokazał w meczu z Francją. Probierz zaraz zaliczy 3 porażki na euro i zostanie medialnie zniszczony. Czy zasłużenie? Nie, nas na tym euro nie powinno w ogóle być.
1
@Gaz Austria nie przegrała meczu od 2022 roku, ewentualnie jeden o ile dobrze pamiętam.
0
@Destroyer_of_Worlds Michniewicz wyszedł z grupy.
0
@Arden co to znaczy nie ma sensu rywalizować? No jak już pojechaliśmy na to euro, na którym nie powinno nas być to trzeba próbować. Oczywiście ta kadra to dno i nie ma co liczyć na cokolwiek. Dzisiaj Holendrzy walili w trybuny więc obeszło się bez kompromitacji chociaż uczciwie trzeba przyznać że to był nasz najlepszy mecz od dawna.
0
@BORO_12 no własne mi się wydawało że ta noga była z 5cm od lini.
0
@Saviola88 czerwona i karny jest wtedy jak czerwona jest za brutalny faul a nie delikatną obcierkę.
0
@alianta2 kolesiostwo
1
@takisobiektos jak jest karny to nie ma czerwonej
2
A tam nie powinni powtórzyć karnego? Simon chyba nie stał na lini
1
Jak ja się cieszę że wywalili Xaviego i odpuścili transfer Olmo.
Edit: napisałem komentarz i widzę połowa rambli napisała wcześniej dokładnie to samo xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro no wiadomo, CBOS słynie z rewelacyjnych badań opini publicznej, ich sondaż na 3 dni przed wyborami wyglądał tak:
29% PiS
27% PO
12% 3D
10% Konfa
7% Lewica
1% BPS
11% niezdecydowanych
Powiedzieć że byli blisko...
0
@Arkon tylko gdyby nie ta konserwatywna 3D to rządziłby pis xd
20
@michal26 ważne że są uśmiechnięci! A z jakiego powodu się uśmiechają to wyjaśni się później :)
29
Jeżeli ktokolwiek woli Diaza od Nico to znaczy że jest niespełna rozumu i nie powinien pracować na poważnym stanowisku. Jedyny argument za Diazem to zwyczajne kolesiostwo.
Dla mnie to absurd i nie wierze w to.