Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ jak miałaby wyglądać F1? Xd każdy kraj wystawia swój bolid?
0
@Arden niemożliwe, pod jednym z postów napisałem że technicznie jest surowy i zleciała się masa ekspertów którzy mówili że wcale nie i jedynie taktycznie odstaje a w ogóle to Lewy bardziej drewniany :)
Cóż jak widać nawet dzieciaki z La Masi widzą że brazol ma problem z przyjęciem piłki i celnym podaniem a chęć biegania i taranowania przeciwnika co 30 sekund może sprawdzić się w Atletico ale na bank nie u nas.
7
@TR3YWAY naprawdę wam się nudzi jak pasjonujecie się tym kogo obserwuje na IG albo z kim spotyka się 17latek xd
9
@tristan87 Nie no bez przesady. Można kogoś nie lubić, można komuś nie ufać i mieć do niego pretensje ale są jakieś granice przyzwoitości których nie można przekraczać. Taka manipulacja jest zwyczajnie obrzydliwa i facet powinien za to odpowiedzieć.
Nie można wymagać od kogoś pewnych standardów, samemu ich nie reprezentując.
0
@seba8101 chłopak został napompowany medialnie a rolą profesjonalnego skauta jest odsianie medialnych peanów od realnej wartości. Przypomnę, 60mln euro. Jakby przyszedł za 5 to bym się nie czepiał.
Mówisz że ma słabą psychikę, na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo z wszystkich informacji wynika że Roque wygląda słabo na treningach, skoro nie radzi sobie z presją treningów to tym bardziej nie poradzi sobie ja camp nou. Możesz go bronić ile chcesz ale absolutnie nic, poza ślepą wiarą w młodych zawodników nie broni tego transferu. To jest flop większy od Ferrana. Ba, Ferran to przy Roque topowy transfery
1
@SirChuck Aha czyli albo masz technikę jak Neymar albo jej nie masz? Lewy ma naprawdę dobrą technikę użytkową, technika to nie jest drybling. Technika to jest odpowiednie, kierunkowe przyjęcie piłki. Umiejętność zabrania się z nią, precyzyjny strzał, dokładne podanie. Lewy to ma, nawet jeżeli już nie na takim poziomie jak kiedyś. Ja od napastnika nie oczekuje że będzie dryblował jak Messi. Oczekuje że dobrze przyjmie piłkę, utrzyma się przy piłce czy odda strzał z trudnej pozycji. Jakby Lewy tego nie miał to by nie grał całą karierę w Bayernie.
Roque nie jest zweryfikowany na żadnym poziomie, przyszedł do nas i nie gra nie dlatego że nikt mu nie ufa, tylko dlatego że na treningach nie daje argumentów do tego że te minuty dostawać. Skąd w Tobie przekonanie że zasługuje na grę? Bo ja po filmikach z Brazylii mam bardzo poważne wątpliwości, on wygląda surowo. Tutaj gra się szybko i nie może Ci piłka odskakiwać przy przyjęciu.
2
@goldensun Nie no sorry ale o czym Ty mówisz? Lewy to wielokrotny król strzelców Bundesligi, TOP 3 strzelców LM, najlepszy strzelec reprezentacji Polski. Facet za miesiąc kończy 36lat i widać już po nim spadek formy ale jak w ogóle można porównywać faceta który pobił rekord strzelecki Gerda Mullera, który strzelił 5 bramek w 9 minut w Bundeslidze i wygrał LM z 19 latkiem który zasłynął z tego że był najlepszym strzelcem średniaka z Brazylii.
5
@RosjaninBut Wczoraj były plotki ( nie wiem na ile wiarygodne ) że w meczu z Olotem 80% jego przyjęć piłki prowadziło do straty. W meczach ligowych również było widać że ma problemy techniczne. To że odstaje taktycznie to już całkowicie inna sprawa, moim zdaniem problem jest zarówno w technice jak i taktyce. Tylko że 19 latek taktykę może nadrobić ale jeżeli w tym wieku nie masz odpowiedniej techniki to już jej mieć nie będziesz.
21
Człowiek który odpowiada za obserwację Roque i ściągnięcie go do Barcy powinien dostać dyscyplinarke i nigdy więcej nie mieć nić wspólnego z piłką.
Za 30mln + zmienne dostaliśmy piłkarza który jest tak surowy technicznie że nawet nie ma jak go ogrywać, zwyczajnie odstaje poziomiem od zawodników ze szkółki.
Nie rozumiem ludzi którzy czepiają się tego że nie dostaje szans, trenerzy codziennie widzą go na treningach. Skoro nie dostaje szans to znaczy że wygląda fatalnie. Przecież to nie jest tak że ktoś się uparł że akurat jemu nie damy szansy, a wszyscy inni którzy pomimo prezentowania średniej formy będą grać.
2
@Kidd ja od stycznia korzystam z czytnika i nie ma szans że wrócę do wersji papierowych. Kocham mieć książki na półce ale jeszcze bardziej kocham je czytać a czytnik mi w tym mega pomaga. Głównie w tym że oczy mi się nie męczą, mogę dostosować czcionkę i zawsze jest pod ręką.
6
@Sulimo nie no Rapid to jest naprawdę mocna ekipa
1
@Dari0G a to nic nowego, Wisła już w zeszłym sezonie potrzebowała 4 setek na 1 bramkę
0
Szybkie podsumowanie tej połowy, Wisła jak na 1 ligowca wygląda super. Widziałem mecze Wisły z ekstraklasowymi drużynami i wniosek jest jeden, Rapid kulturą i organizacją gry jest kilka poziomów nad drużynami z esy. W meczach PP było widać że Wiślacy jakością nie grzeszą ale organizacja gry wyglądała naprawdę dobrze. Tutaj Rapid jest dwie klasy lepszy ale Wisła potrafi się odgryzać. Dodatkowo teraz gra w przewadze jednego zawodnika, może uda się to zremisować.
Jeśli ktoś liczy albo liczył na wygraną Wiślaków to powiem tyle, jak się ma parodystów na bokach obrony, to nie ma co liczyć na wygrywanie takich meczy. Jaroch broni słabo a Mikulec to wręcz sabotażysta.
14
@xavi890 no tak, my i real to co innego xD
0
@Azi A po co Ci informacja ile będzie pauzować skoro i tak wiadomo że będzie z dupy. Napiszą że wróci za 2 tygodnie a w praktyce straci pół roku. Tutaj niestety trzeba przyjąć zasadę że wróci jak wyzdrowieje xD
2
@marcin62 Od dawna wiadomo że mainstream jest pod mocnymi naciskami środowisk woke które niestety reprezentują postawę odwróconego rasizmu i prowadzą "politykę" tożsamości w imię której albo jesteś z nami albo jesteś przeciwko nam. Nie ma nic pomiędzy.
Jak mam być szczery to jestem pod wrażeniem Japończyków, którym udało się wywołać taką reakcje Ubisoftu że wydali jakieś oświadczenie w którym bronią swoich głupich decyzji. Oczywiście dla mnie z punktu widzenia polaka całkowicie obojętny jest protagonista w nowym assasinie ale jakby mieli zrobić jakiegoś Assasina z akcją w średniowiecznej Polsce i dali mi za głównego bohatera latynosa to raczej wolałbym całkowicie odpuścić zakup niż tłumaczyć sobie że to tylko gra i wizja artystyczna.
0
@Bykunn Jeżeli pracowała na umowę o prace, jeżeli na zleceniu to chyba nie ma tutaj ograniczeń w kwestii zwalniania bo w świetle prawa nie jest się pracownikiem a zleceniobiorcą.
7
@Arcybiskup Nie będę usprawiedliwiać jakiejkolwiek kradzieży ale sam tweet to ładna manipulacja. Piszą że Polacy odpowiadają za 29.4% WSZYSTKICH kradzieży dokonanych przez obcokrajowców w Niemczech, szkoda tylko że nie dopisali SAMOCHODÓW. Ciekaw jestem statystyki wszystkich kradzieży.
Edit: No chyba że ten nagłówek nie ma nic wspólnego z treścią poniżej...
11
FDJ jest kontuzjowany od ponad 2 miesięcy i oni piszą że staw skokowy wzbudza niepokój? To są jakieś jaja? On od dawna powinien mieć diagnozę i albo operacja albo rehabilitacja i wyznaczony termin. Ja przypominam że były na początku pogłoski że Frenkie może pojedzie na Euro… Euro się skończyło i nagle nie jedzie nawet na obóz? No przecież to jest jakiś żart. Dlaczego w żadnym innym klubie nie ma takich cyrków tylko ciągle u nas? Ilu zawodników już nie gra na topowym poziom przez kontuzje? Ilu zawodników łapie ciągle te same urazy. To się nudne robi. Ja rozumiem że co jakiś czas może się przytrafić komuś kontuzja, ale u nas co drugi zawodnik łapie kontuzje co 2-3 miesiące i wraca do zdrowia 2-3 miesiące po terminie. ( to hiperbola, żeby mi nikt nie zarzucił że przesadzam. )
2
No a co ma powiedzieć piłkarz Athleticu? Że powinien odejść bo Bilbao jest dla niego za małe? Nico już nic więcej tam nie osiągnie, czy przyjdzie do Barcy to nie wiem, bo mamy idiotów w zarządzie i problemy finansowe. Aczkolwiek chłopak ma już 22 lata, sprawdził się w La liga, sprawdził się na poziomie reprezentacyjnym, została mu LM a tej w Bilbao nie ma.
0
@Rhaan No widzisz, jak dodamy do tego fakt że polskich trenerów za granicą jest tyle co kot napłakał, to okazuje się że większość rozgrywek w których biorą udział polscy trenerzy, wygrywanych jest właśnie przez nich! Można wręcz powiedzieć że dominują całkowicie, cóż to jest za osiągnięcie!
0
@Safrani A no tak bo zapomniałem że dosłownie wszystkie przetargi są ustawione 100%, a jeśli jakiś nie jest ustawiony to znaczy że żaden nie jest! No i jeszcze druga sprawa, to że Twoja żona nie wie o tym że jakiś przetarg jest ustawiony, to nie znaczy że nie jest. Ja znam przypadki dużych projektów infrastrukturalnych i inwestycji na poziomie samorządowym.
0
@FcPortoFan1999 Przepraszam bardzo, jeśli popatrzymy na ilość zdobytych mistrzostw Polski przez polskich i zagranicznych trenerów to gołym okiem widać supremacje polskiej myśli szkoleniowej!
2
@mmaciass Kolej powyżej 300km/h ma dodatkowy minus, po takich torach nie mogą poruszać się pociągi towarowe. Tuskowi od początku chodziło o to żeby ubić stare deale PiSu, bo na nich nakradł się pis i dla platformy już nic nie zostało i zastąpić je nowymi dealami na których nakradną się platformersi. Od dawna dokładnie tak to w Polsce wygląda i wiem to z pierwszej ręki bo znam ludzi którzy biorą udział w przetargach rządowych. Wszyscy wiedzą wcześniej kto wygra dany przetarg i mówią sobie nawzajem kto co ma obiecane żeby znajomy nie wpłacał wpisowego do przetargu na marne. I żeby nie było, robi to tak samo pis jak i po.
2
" Ciężko jest to przenieść na zawodników, którzy przychodzą z innych klubów"
"To inny sposób gry, trenowania i myślenia."
Przepraszam bardzo ale jaki? Bo jakoś Pep potrafił w w City zbudować drużynę która bardziej przypomina stylem Barcelonę niż sama Barcelona i z tego co pamiętam to nie ma tam żadnego wychowanka Barcy.
Nie licząc 3 lat trenowania Pepa i roku z Tito, nie mogę sobie przypomnieć momentu w którym mógłem powiedzieć że ta drużyna gra z DNA Barcy. Barca Lucho opierała się na MSN, Barca Valverde to pragmatyzm i nuda, Barca Koemana to upadek a Barca Xaviego była uosobieniem bezradności ale teraz facetowi nie pasuje że Flick, który wygrał LM w kapitalnym stylu, nie ma DNA Barcelony...
8
@Criss18Barca absolutnie nie rozumiesz wypowiedzi prof. Bralczyka i nie rozumiesz czym jest poprawna polszczyzna. Prof Bralczyk tłumaczył już w wywiadzie co oznacza słowo zdychać i od czego pochodzi. To że Twoja wrażliwość uważa słowo zdychać za nieodpowiednie nie oznacza że w języku polskim takie jest… Sam nawet podkreślił swoją miłość do kotów i również stwierdził że niestety kot też zdycha a nie umiera, powiedział również że jeżeli chcesz mówić inaczej to masz do tego prawo, ale to nie zmieni faktu że mówisz błędnie.
Ja sam mam psa i jak kiedyś odejdzie to powiem że umarł a nie zdechł ale nie rozumiem jak można się obrażać na eksperta że stwierdza zgodnie ze swoją wiedzą czy coś jest poprawne czy nie.
Edit: w sumie to nie wiem czy się zgadzasz z autorem posta czy nie xd
0
@mordini123 no i paradoks tej sytuacji jest taki że to najlepsze co może spotkać Wisłę, oni nie mają kadry na granie w pucharach i w lidze a główny cel to awans. Lepiej dla Wisły jak odpadnie a po drodze zagra kilka fajnych meczy w eliminacjach z mocnymi rywalami.
0
@Bernard777 Trochę szacunku dla Stali... Myślę że trudność terenu polega jednak na warunkach atmsferycznych.
0
@kuz No jakby drużyna z 10 miejsca 1 ligi reprezentowała poziom pucharowy to jaki poziom reprezentowałby mistrz Polski? xd
Na usprawiedliwienie Wisły warto dodać że w Kosovie jest teraz ok 37 stopni w cieniu, mecz w Krakowie wyglądał lepiej. Wciąż nie był to poziom europejski ale przynajmniej dało się jako tako to oglądać.
33
@Kgorecki2500 Widzę Tusk się coraz bardziej odkleja, jeszcze rok dwa i będzie tak samo odklejony jak Kaczyński.