SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oho, Lapcio ma w rodzinie kucharkę bez roboty
4
Proponuję zmianę "Los Blancos" na "Los Negros"
1
@Esteban_ dobrze że vini nie ma małoletniej córki....
3
@matirix20 kogo to obchodzi?
17
@Emhyr tak, znając kotletiko to dadzą 2 bańki za roczne wypożyczenie i płacimy 65% benzji
11
@ToWinaSedziego musiał bramkarz wpuścić, nie jest rasistą
0
@KrychaFCB świąkała nie krytykuje realu
1
@Comentateiro taa vini może lać po mordzie, fede może przypierdolić wszystko wolno. Pójdziesz ulicą i gość stanie będzie wołał że jesteś gnojem, wyzywał Ty mu przywalisz przyjadą pały i odwiozą Cię do domu
1
Tymczasem komentarz na notatniku :
Ogólnie wynik powinien zostać mieniony bo valencia wygrała w sposób mocno nieuczciwy. Powinien być dla nas walkower lub należy powtóżyć mecz od momentu 1 SKANDALU, gdy Viniemu wykopali piłkę drugą piłką za co wtedy jako wybitne niesportowe zachowanie powinna być czerwona.
XD
3
@wroclawskifan ale miał dziadka w SS
0
@Ojciec5tkidzieci Rapeman już się pakuję i siuuuuu do Newcastle
2
kolejne popłuczki po Pepie
1
@ElTomas W wieczystej kończy na wytrzeźwiałce z peszkinem i ląduje w kts weszło
3
@adambądkowski93 obaj z bratem mają ego wyjebane w kosmos :) tacy troszku śmieszni. Zapomniał dodać że dzięki niemu Lewy rekord zrobił
0
Komentarz usunięty
3
moc futbolu na kanale ściekowym już broni viniego, że rasizm i tak dalej, vini chyba jest różowy bograją inni czarni i cisza
3
dzisiaj Ćwiąkała wjedzie o atakach na viniego, prowokowany itd
0
@Mixtape nie pajacuj, czawiego zjada przed poranną kawą
0
@tristan87 toochel beje wolny
1
LaBomba już jedzie z taczkami po Czaviego
0
@Fake69 Lapcio to sprzątnie, ale klub z areny międzynarodowej
22
Musi? hahhahahah laporta to musi, ale schudnąć. Ma kontrakt i nie ma ochoty odchodzić i co mu lapciu zrobi? wypałci 30 baniek zgodnie z kontraktem
17
@Miracle_aligner bo za nim latają tylko faceci
2
@Firestone z poczetino siedzo przy jednym stole, nagimann im donosi paluszki
3
11x1:0 złe, całe 33pkt lepiej było wygrać 3 x po 5-0, zremisować 4x i 4x wygrać 4-0 byłoby 21pkt i walka do końca
1
@Przemek2323 czekamy na prezerwatywy z siuuuuu
0
@xvcWinterSoldier uważaj bo cię ktoś wyru..a jeszcze
1
@Klejnot_Nilu Pele XD może był jeszcze ktoś wcześnie, tylko latał z maczugą i nie ma zdjęć
0
@barcelonaLM oby nie matełusz wór to sie nadaje do pirdo...ia o biznesach, bieznes tu, biznes tam
1
@Mads gdzieś tak napisałem? ja go rozumiem i sam bym postąpił podobnie, chłopo wygrał wszystko i po co miałby wracać do klubu którym rządzi klaun Laportas