1

Oho, Lapcio ma w rodzinie kucharkę bez roboty

4

Proponuję zmianę "Los Blancos" na "Los Negros"

1

@Esteban_ dobrze że vini nie ma małoletniej córki....

3

@matirix20 kogo to obchodzi?

17

@Emhyr tak, znając kotletiko to dadzą 2 bańki za roczne wypożyczenie i płacimy 65% benzji

11

@ToWinaSedziego musiał bramkarz wpuścić, nie jest rasistą

0

@KrychaFCB świąkała nie krytykuje realu

1

@Comentateiro taa vini może lać po mordzie, fede może przypierdolić wszystko wolno. Pójdziesz ulicą i gość stanie będzie wołał że jesteś gnojem, wyzywał Ty mu przywalisz przyjadą pały i odwiozą Cię do domu

1

Tymczasem komentarz na notatniku :

Ogólnie wynik powinien zostać mieniony bo valencia wygrała w sposób mocno nieuczciwy. Powinien być dla nas walkower lub należy powtóżyć mecz od momentu 1 SKANDALU, gdy Viniemu wykopali piłkę drugą piłką za co wtedy jako wybitne niesportowe zachowanie powinna być czerwona.


XD

3

@wroclawskifan ale miał dziadka w SS

0

@Ojciec5tkidzieci Rapeman już się pakuję i siuuuuu do Newcastle

2

kolejne popłuczki po Pepie

1

@ElTomas W wieczystej kończy na wytrzeźwiałce z peszkinem i ląduje w kts weszło

3

@adambądkowski93 obaj z bratem mają ego wyjebane w kosmos :) tacy troszku śmieszni. Zapomniał dodać że dzięki niemu Lewy rekord zrobił

0

Komentarz usunięty

3

moc futbolu na kanale ściekowym już broni viniego, że rasizm i tak dalej, vini chyba jest różowy bograją inni czarni i cisza

3

dzisiaj Ćwiąkała wjedzie o atakach na viniego, prowokowany itd

0

@Mixtape nie pajacuj, czawiego zjada przed poranną kawą

0

@tristan87 toochel beje wolny

1

LaBomba już jedzie z taczkami po Czaviego

0

@Fake69 Lapcio to sprzątnie, ale klub z areny międzynarodowej

22

Musi? hahhahahah laporta to musi, ale schudnąć. Ma kontrakt i nie ma ochoty odchodzić i co mu lapciu zrobi? wypałci 30 baniek zgodnie z kontraktem

17

@Miracle_aligner bo za nim latają tylko faceci

2

@Firestone z poczetino siedzo przy jednym stole, nagimann im donosi paluszki

3

11x1:0 złe, całe 33pkt lepiej było wygrać 3 x po 5-0, zremisować 4x i 4x wygrać 4-0 byłoby 21pkt i walka do końca

1

@Przemek2323 czekamy na prezerwatywy z siuuuuu

0

@xvcWinterSoldier uważaj bo cię ktoś wyru..a jeszcze

1

@Klejnot_Nilu Pele XD może był jeszcze ktoś wcześnie, tylko latał z maczugą i nie ma zdjęć

0

@barcelonaLM oby nie matełusz wór to sie nadaje do pirdo...ia o biznesach, bieznes tu, biznes tam

1

@Mads gdzieś tak napisałem? ja go rozumiem i sam bym postąpił podobnie, chłopo wygrał wszystko i po co miałby wracać do klubu którym rządzi klaun Laportas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?