SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Bananowy król życia, szkoda ludzi
0
@Faro Fati w końcówce sezonu wyraźnie zwyżkował, są gorsi do spuszczenia
1
@Culer_1906 kjeza to chyba dla towarzystwa Dembele w rehabilitacjach
0
@takisobiektos Ciapuchy mode loading....
0
@Bisz Pewnie tak ;)
4
a jak mnie wqurwicie to będę człapał
1
@adambądkowski93 heeeheheehe niech ich poprowadzi do kasyna, ma doświadczenie ;) Następnie telefon do fryzjera i jest nadzieja.
1
@Luciano99 ale bogata
0
hahahahhaaha Laporta top, partnerów wybiera po pijaku. Już się boję o ten stadion, Laporta to Sasin Barcelony
1
igunia już torby pakuje, rajaner i do domku
0
@626 i alemaniotop im polewa przy stole
1
@barcanawieki zawsze był odklejony, niech lepiej do kasyna idzie pograć
0
majo tupet sqsyny, placki biero tyle samo i lepiej a podstawowy i kluczowy gracz ma obniżać Lapmany top
3
@Kinginiesta ale żeby mu wsadzili 50zł to muszą mu 80 zayebać
3
@bartas97 zobacz czy masz portfel w tylnej kieszeni jak będziesz wracał z ich wiecu wyborczego do autobusu i jechał na kolejny wiec
1
Tak najlepiej sprzedać im startera za 6mln, z AstonVilli lub innego Burnemuł to by łyknęli za trzy dychy
0
Na bogato :) oby to był dobry ruch
0
@on1977 albo kontuzję złapie w grudniu ;)
0
@derlysy1979 taa, red bull to rakieta i nie pisz mi tu o meksykańcu bop od czasu jak powiedział że walczy o tytuł to ciągle ma kłopoty
1
@FCBMati10 powiedz to kibicowi totenhamu
0
Walka o niego prawie jak o kutinjo i dembele, obyśmy nie wyrwali go wszystkim innym klubom jak desta, destinho też był "gorącym" tematem
0
@Emhyr oni nie dyskutują, pada pytanie a jkeden z drugim pierdoli co chce i z czym przyszedł do powiedzenia. Proste pytanie dostał pisior w kawie na ławę - podaj liczbę imigrantów jakich przyjeliście plus zgoda na pracę. Pytanie poziom pierszej klasy - podaj liczbę, a on pierdoli jakieś historie nie na temat
1
@MalanFCB Laporta nie lepszy
0
@bartoszek dokładnie :) coraz lepsze ruchy widzę
0
real już szykuje ofertę
7
już nam japońskiego messiego zabrali, oby ten kebabowy był równie dobry
0
Dlaczego widzę tego przestępcę na głównym
0
@Tomasson81 oni są gorsi
2
@Jagr Puścić tam te c..py z F1 :) radio Maxa by padło po połowie okrążenia