0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Bananowy król życia, szkoda ludzi

0

@Faro Fati w końcówce sezonu wyraźnie zwyżkował, są gorsi do spuszczenia

1

@Culer_1906 kjeza to chyba dla towarzystwa Dembele w rehabilitacjach

0

@takisobiektos Ciapuchy mode loading....

0

@Bisz Pewnie tak ;)

4

a jak mnie wqurwicie to będę człapał

1

@adambądkowski93 heeeheheehe niech ich poprowadzi do kasyna, ma doświadczenie ;) Następnie telefon do fryzjera i jest nadzieja.

1

@Luciano99 ale bogata

0

hahahahhaaha Laporta top, partnerów wybiera po pijaku. Już się boję o ten stadion, Laporta to Sasin Barcelony

1

igunia już torby pakuje, rajaner i do domku

0

@626 i alemaniotop im polewa przy stole

1

@barcanawieki zawsze był odklejony, niech lepiej do kasyna idzie pograć

0

majo tupet sqsyny, placki biero tyle samo i lepiej a podstawowy i kluczowy gracz ma obniżać Lapmany top

3

@Kinginiesta ale żeby mu wsadzili 50zł to muszą mu 80 zayebać

3

@bartas97 zobacz czy masz portfel w tylnej kieszeni jak będziesz wracał z ich wiecu wyborczego do autobusu i jechał na kolejny wiec

1

Tak najlepiej sprzedać im startera za 6mln, z AstonVilli lub innego Burnemuł to by łyknęli za trzy dychy

0

Na bogato :) oby to był dobry ruch

0

@on1977 albo kontuzję złapie w grudniu ;)

0

@derlysy1979 taa, red bull to rakieta i nie pisz mi tu o meksykańcu bop od czasu jak powiedział że walczy o tytuł to ciągle ma kłopoty

1

@FCBMati10 powiedz to kibicowi totenhamu

0

Walka o niego prawie jak o kutinjo i dembele, obyśmy nie wyrwali go wszystkim innym klubom jak desta, destinho też był "gorącym" tematem

0

@Emhyr oni nie dyskutują, pada pytanie a jkeden z drugim pierdoli co chce i z czym przyszedł do powiedzenia. Proste pytanie dostał pisior w kawie na ławę - podaj liczbę imigrantów jakich przyjeliście plus zgoda na pracę. Pytanie poziom pierszej klasy - podaj liczbę, a on pierdoli jakieś historie nie na temat

1

@MalanFCB Laporta nie lepszy

0

@bartoszek dokładnie :) coraz lepsze ruchy widzę

0

real już szykuje ofertę

7

już nam japońskiego messiego zabrali, oby ten kebabowy był równie dobry

0

Dlaczego widzę tego przestępcę na głównym

0

@Tomasson81 oni są gorsi

2

@Jagr Puścić tam te c..py z F1 :) radio Maxa by padło po połowie okrążenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?