SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zeżre igunię na kolację 6-1 w trzecim i po RG, a tyle radości było po porażce sabalenki
0
Powodzenia w alhilal Szmalssi
0
@macio_944 Macio piłeś nie pisz
2
to może pies chce w Barcelonie zostać?
2
Musi być Vini, nie po to wymyślili rasizm żeby mats, aryjczyk wygrywał
0
@ToJa79 Ostatni raz Messi wypowiedział się przy okazji konwersacji z holenderkim piłkarzem po meczu
0
serio 7 placków plus FDJ Ansu i Lewy?
0
@DonMatteo901 taa, konfederacja tak rozda karty że wypnie odwłoki pisowi jak kukiz
14
Ansu rokuje, Ferran to szrot
0
@konrad1661 wraca sam, narzeczona idzie na baciatę
0
@A4ron @tristan87 @Death_voice i jak Panowie :) trzeba przewidywać w tym świecie co może się wydarzyć
0
Myślałem że Marciniak jest rozsądniejszy
0
@betonito siedzi i liczy kasę czy na dres styknie, nago gdyż brakuje mu na ciuchy bo synuś malo kasy zarabnia
0
Powinien się poradzić prawników CRa jak to rozwiązać ugodą ;)
1
@J23Closs jasne, zawsze był pazerny na kasę i myslisz że tu przyjdzie?
0
@LukaszFan Powiem tak, nie myślałem o S21 natomiast wujek dostał nówkę dwa miesiące temu i jest mu zbędny, nieużywany i pytał czy nie chcę odkupić w dobrej cenie ;) po co ma obcemu sprzedawać
0
Opłaca się jeszcze kupować Samsunga S21 FE? czy już za stary? aktualnie mam A52
12
Dalej jestem zdania że kara za taki bandycki wjazd jest jedna - gość garuje do czasu powrotu poszkodowanego, pierwszy oficjalny mecz po kontuzji i bandzior wraca.
1
poczetino do psg? a on tam już czasem LM nie miał wygrać? znowu nabiora sie na tego przegrywa?
3
@escarabajo cr7 zapoluje w lokalnym barze
0
@MesQueUnClub96 czas odejść z godnością
2
@Messibestplayerintheworld to jest placek, zaxczynamy wykupywać odpady ze średniaków PL
0
@FcPortoFan1999 Wiem, ale nie przemawia do mnie granie 3go meczu rezerwami, destabilizuje to wszystkich
0
@kubix05 grali dobrze do czasu jak piękny roman i jego fumfel zibi nie zaczęli pompować balonika... głuPol i inni
2
@Ojciec5tkidzieci Sly bardziej z "Cobry" i mocno niedocenianym "Over the top". Muzyka z tych filmów genialna, jak zresztą z 90% produkcji filmowych lat 80tych.
3
@DonCarletto widziałeś tego bramkarza? toż to Karol Krawczyk z FC Albatros, tylko wypastowany
2
Czawiego niech wezno jeszcze do Araba pokopać
1
Oho, Lapcio ma w rodzinie kucharkę bez roboty
4
Proponuję zmianę "Los Blancos" na "Los Negros"
1
@Esteban_ dobrze że vini nie ma małoletniej córki....