0

zeżre igunię na kolację 6-1 w trzecim i po RG, a tyle radości było po porażce sabalenki

0

Powodzenia w alhilal Szmalssi

0

@macio_944 Macio piłeś nie pisz

2

to może pies chce w Barcelonie zostać?

2

Musi być Vini, nie po to wymyślili rasizm żeby mats, aryjczyk wygrywał

0

@ToJa79 Ostatni raz Messi wypowiedział się przy okazji konwersacji z holenderkim piłkarzem po meczu

0

serio 7 placków plus FDJ Ansu i Lewy?

0

@DonMatteo901 taa, konfederacja tak rozda karty że wypnie odwłoki pisowi jak kukiz

14

Ansu rokuje, Ferran to szrot

0

@konrad1661 wraca sam, narzeczona idzie na baciatę

0

@A4ron @tristan87 @Death_voice i jak Panowie :) trzeba przewidywać w tym świecie co może się wydarzyć

0

Myślałem że Marciniak jest rozsądniejszy

0

@betonito siedzi i liczy kasę czy na dres styknie, nago gdyż brakuje mu na ciuchy bo synuś malo kasy zarabnia

0

Powinien się poradzić prawników CRa jak to rozwiązać ugodą ;)

1

@J23Closs jasne, zawsze był pazerny na kasę i myslisz że tu przyjdzie?

0

@LukaszFan Powiem tak, nie myślałem o S21 natomiast wujek dostał nówkę dwa miesiące temu i jest mu zbędny, nieużywany i pytał czy nie chcę odkupić w dobrej cenie ;) po co ma obcemu sprzedawać

0

Opłaca się jeszcze kupować Samsunga S21 FE? czy już za stary? aktualnie mam A52

12

Dalej jestem zdania że kara za taki bandycki wjazd jest jedna - gość garuje do czasu powrotu poszkodowanego, pierwszy oficjalny mecz po kontuzji i bandzior wraca.

1

poczetino do psg? a on tam już czasem LM nie miał wygrać? znowu nabiora sie na tego przegrywa?

3

@escarabajo cr7 zapoluje w lokalnym barze

0

@MesQueUnClub96 czas odejść z godnością

2

@Messibestplayerintheworld to jest placek, zaxczynamy wykupywać odpady ze średniaków PL

0

@FcPortoFan1999 Wiem, ale nie przemawia do mnie granie 3go meczu rezerwami, destabilizuje to wszystkich

0

@kubix05 grali dobrze do czasu jak piękny roman i jego fumfel zibi nie zaczęli pompować balonika... głuPol i inni

2

@Ojciec5tkidzieci Sly bardziej z "Cobry" i mocno niedocenianym "Over the top". Muzyka z tych filmów genialna, jak zresztą z 90% produkcji filmowych lat 80tych.

3

@DonCarletto widziałeś tego bramkarza? toż to Karol Krawczyk z FC Albatros, tylko wypastowany

2

Czawiego niech wezno jeszcze do Araba pokopać

1

Oho, Lapcio ma w rodzinie kucharkę bez roboty

4

Proponuję zmianę "Los Blancos" na "Los Negros"

1

@Esteban_ dobrze że vini nie ma małoletniej córki....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?