0

Komentarz usunięty

0

sprzedać Fatiego żeby kupić tego placka? Laporta WON

0

@ObiektywnyKibic121 głardiola go wykręcił jak gąbkę i oddał, po nim zawodnicy tylko dołują do tego dziadek

0

@David_Martin zawsze był cieniasem, świakały i inne dziennkikały go pompowały

0

@Borneo policz ile goli w sezonie ligowym u faszysty miał Lewy z karnych, dolicz hipotetycznie te bramki do zeszłorocznego ligowego dorobku i niewiele mniej wyjdzie

2

wziąść 50 i wysłać wypastowanego ferrana, nie kapno się, jak to mówił siara - identiko

0

mityczny ojciec nejmara, men.a jakich mało :) ja wiem on chce dobrze dla syna

0

Czawi weź nie świruj... On zjada wszytkich twoich skrzydłowych. Kontuzje wam przeszkadzają? Dembus, Pedri, Fati itd

1

@MesQueUnClub_87 -1 Szrotinho od zawsze był przehejpowany

0

Silva to 25% Neymara

0

@cules100pro ale jakie foty na fejsa są, jedzie jeden z drugim do egyptu, siedzi 10 dni w hotelu bo wyjść się boją :) egypskie disco-polo z plumsającymi ciapuchami

1

@Sortello Newcastle jako przyklad to raczej rozsądnego budowania drużyny a nie szastania keszem na lewo i prawo

0

@Arkon za należenie dają puchary?

0

@etobzyk Poważnie nie wiedziałeś? to jest klasyk

32

Tyle że my gramy systemem z fałszywym trenerem ;)

0

@matimocny1 za czyny ponosi się odpowiedzialność i jak trzeba karę

2

@matimocny1 słyszałeś ten tekst? Jak ktoś ci na chodniku przypier..li a potem powie że mu nagadałeś to zbijesz z nim pionę

1

my bieremy wpappe to tego odpuszczamy

0

@Xpert77 do nascar albo indy ich wysłać, panienki

0

@urbie999 to na bank nie jest przewaga redbula tylko kunszt kundelka ;)

0

@AFA90 Oświęcimski to też dobry rodzynek, aktualnie gwiazda APMu

0

@ricardo0705 u nas też gra król, król Grosik

10

Komentarz usunięty

15

Czyli kolacja w Barcelonie była udana, dogadali się ;) niech rozpierdolą tę ligę w pięknym stylu

1

Destinho niech zostanie w usa

0

co wypowiedzi tego odklejeńca mają wspólnego z FCB? wystarczy że po wejściu na stronę pojawia się ten film o nim

2

@Kondziubarca tak na marginesie borusia, słyszałeś w mocy futbolu jak wybielał tego kumpla co z kobietą robił obsceniczne gesty na oczach grajków w samolocie :) boras to dno

0

@Pedri16Future oraz jak będą w klubie królem życia następnie szukać ugody płacąc miliony

0

Na tym zdjęciu taki 45 letni spracowany człek

0

@mekston Nadal to ten co znikał u lekarzy Armstronga i wracał po pół roku mocniejszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?