SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
sprzedać Fatiego żeby kupić tego placka? Laporta WON
0
@ObiektywnyKibic121 głardiola go wykręcił jak gąbkę i oddał, po nim zawodnicy tylko dołują do tego dziadek
0
@David_Martin zawsze był cieniasem, świakały i inne dziennkikały go pompowały
0
@Borneo policz ile goli w sezonie ligowym u faszysty miał Lewy z karnych, dolicz hipotetycznie te bramki do zeszłorocznego ligowego dorobku i niewiele mniej wyjdzie
2
wziąść 50 i wysłać wypastowanego ferrana, nie kapno się, jak to mówił siara - identiko
0
mityczny ojciec nejmara, men.a jakich mało :) ja wiem on chce dobrze dla syna
0
Czawi weź nie świruj... On zjada wszytkich twoich skrzydłowych. Kontuzje wam przeszkadzają? Dembus, Pedri, Fati itd
1
@MesQueUnClub_87 -1 Szrotinho od zawsze był przehejpowany
0
Silva to 25% Neymara
0
@cules100pro ale jakie foty na fejsa są, jedzie jeden z drugim do egyptu, siedzi 10 dni w hotelu bo wyjść się boją :) egypskie disco-polo z plumsającymi ciapuchami
1
@Sortello Newcastle jako przyklad to raczej rozsądnego budowania drużyny a nie szastania keszem na lewo i prawo
0
@Arkon za należenie dają puchary?
0
@etobzyk Poważnie nie wiedziałeś? to jest klasyk
32
Tyle że my gramy systemem z fałszywym trenerem ;)
0
@matimocny1 za czyny ponosi się odpowiedzialność i jak trzeba karę
2
@matimocny1 słyszałeś ten tekst? Jak ktoś ci na chodniku przypier..li a potem powie że mu nagadałeś to zbijesz z nim pionę
1
my bieremy wpappe to tego odpuszczamy
0
@Xpert77 do nascar albo indy ich wysłać, panienki
0
@urbie999 to na bank nie jest przewaga redbula tylko kunszt kundelka ;)
0
@AFA90 Oświęcimski to też dobry rodzynek, aktualnie gwiazda APMu
0
@ricardo0705 u nas też gra król, król Grosik
10
Komentarz usunięty
15
Czyli kolacja w Barcelonie była udana, dogadali się ;) niech rozpierdolą tę ligę w pięknym stylu
1
Destinho niech zostanie w usa
0
co wypowiedzi tego odklejeńca mają wspólnego z FCB? wystarczy że po wejściu na stronę pojawia się ten film o nim
2
@Kondziubarca tak na marginesie borusia, słyszałeś w mocy futbolu jak wybielał tego kumpla co z kobietą robił obsceniczne gesty na oczach grajków w samolocie :) boras to dno
0
@Pedri16Future oraz jak będą w klubie królem życia następnie szukać ugody płacąc miliony
0
Na tym zdjęciu taki 45 letni spracowany człek
0
@mekston Nadal to ten co znikał u lekarzy Armstronga i wracał po pół roku mocniejszy?