0

@escarabajo daj już spokój z tym Ernesto, to zgrana karta i do tego nieprawdziwa

0

@pt9 czyli na 3 sezony jeden opuścił

3

@matirix20 Dembele wpadnie na chwilę i wypadnie

1

@P33ck Kozak, w ostatniej chwili wyrwaliśmy go przed bejernem, fajnie zawsze maszeruje wokół boiska po wędce

0

@cules100pro filtry od rodzynek czy tam innej uiwędzikowskiej

0

@Kidd bo go nazwał cz...

10

hahahaaahaah może w tygodniu jeszcze po meczyku, oczywiście w podstawowym składzie, Arabia, USA może Japonia :) taki cyrk objazdowy

0

@Barcanajlepszyteam nadal klasycznie nabawi się kontuzji, zniknie na pół roku i wróci potężny

0

@Messibestplayerintheworld w finale byli z Leo?

2

@MesQueUnClub96 nawet gdyby był warun to sobie poobniżają żeby na luzie 230 skoczyć i za rekompensatę przytulić +28, Ahonen siedzi i kwiczy widząc ten cyrk

0

@Albatros Boubble boubble, Vermer 100%, GP3

0

@paweldunajecfcb znana i nielubiana z PS oskarżyła go o seksizm, rozeszło się i tylko Włodarowi w papierach został0

0

@Uukasz_93 zobacz na insta Maciusia, co ma kończyć jak mu się super żyje

0

@Zieliniak problem w tym, że on ma czas na wszystko a forma z dnia na dzień zmierza ku dnie

0

Pudelki donoszą, że nasz napadzior sobie twarzyczkę pomajstrował ;) wargusie, wygładzenie. Fajnie że ma na to czas

0

Komentarz usunięty

0

@RomanHoffer masz pewność, że niewinność?

2

@IronSanHybrid logo z lat 80tych mają fajne

0

@Fake69 grał raczej nie będzie a spacerować może wzdłuż linii

1

Jestesmy dziadami

0

@fanRealuAlespoko co na to borek, kołtoń i inni?

5

@Donnie_Darko bądź obiektywny, wjechał w niego grubo. Można typa nie lubić ale bandycki wjazd mu zafundował

1

@michal26 Ja mam w garażu :) nawet dwa, pseudoekolodzy niech się zajmą czymś innym.

0

@bartas97 a po meczyku może coś ustrzeli w lokalnym barze jak to miał w zwyczaju, potem będzie ugody pisał

1

@Aaron10 raczel mylikowi by strzeliło, kolano... daj spokój z tym wiecznie kontuzjowanym cieniasem

0

@FcPortoFan1999 jeszcze zrobio manitkie

1

@Emhyr taa 2cm nad dnem

0

Szymański to niezły placek, biegnie z piłka i 3 chłopa go dogania i zabiera piłke jak na orliku

0

@PrinceOfMind Masz rację, inna sprawa że Vesquez, Naczos i Carvahal to wasze amigosy ;) od zawsze

0

@PrinceOfMind Valverde zły? Cfiąkała i inni robili z niego Boga, nie oglądam Waszych meczy tylko klasyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?