SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo daj już spokój z tym Ernesto, to zgrana karta i do tego nieprawdziwa
0
@pt9 czyli na 3 sezony jeden opuścił
3
@matirix20 Dembele wpadnie na chwilę i wypadnie
1
@P33ck Kozak, w ostatniej chwili wyrwaliśmy go przed bejernem, fajnie zawsze maszeruje wokół boiska po wędce
0
@cules100pro filtry od rodzynek czy tam innej uiwędzikowskiej
0
@Kidd bo go nazwał cz...
10
hahahaaahaah może w tygodniu jeszcze po meczyku, oczywiście w podstawowym składzie, Arabia, USA może Japonia :) taki cyrk objazdowy
0
@Barcanajlepszyteam nadal klasycznie nabawi się kontuzji, zniknie na pół roku i wróci potężny
0
@Messibestplayerintheworld w finale byli z Leo?
2
@MesQueUnClub96 nawet gdyby był warun to sobie poobniżają żeby na luzie 230 skoczyć i za rekompensatę przytulić +28, Ahonen siedzi i kwiczy widząc ten cyrk
0
@Albatros Boubble boubble, Vermer 100%, GP3
0
@paweldunajecfcb znana i nielubiana z PS oskarżyła go o seksizm, rozeszło się i tylko Włodarowi w papierach został0
0
@Uukasz_93 zobacz na insta Maciusia, co ma kończyć jak mu się super żyje
0
@Zieliniak problem w tym, że on ma czas na wszystko a forma z dnia na dzień zmierza ku dnie
0
Pudelki donoszą, że nasz napadzior sobie twarzyczkę pomajstrował ;) wargusie, wygładzenie. Fajnie że ma na to czas
0
Komentarz usunięty
0
@RomanHoffer masz pewność, że niewinność?
2
@IronSanHybrid logo z lat 80tych mają fajne
0
@Fake69 grał raczej nie będzie a spacerować może wzdłuż linii
1
Jestesmy dziadami
0
@fanRealuAlespoko co na to borek, kołtoń i inni?
5
@Donnie_Darko bądź obiektywny, wjechał w niego grubo. Można typa nie lubić ale bandycki wjazd mu zafundował
1
@michal26 Ja mam w garażu :) nawet dwa, pseudoekolodzy niech się zajmą czymś innym.
0
@bartas97 a po meczyku może coś ustrzeli w lokalnym barze jak to miał w zwyczaju, potem będzie ugody pisał
1
@Aaron10 raczel mylikowi by strzeliło, kolano... daj spokój z tym wiecznie kontuzjowanym cieniasem
0
@FcPortoFan1999 jeszcze zrobio manitkie
1
@Emhyr taa 2cm nad dnem
0
Szymański to niezły placek, biegnie z piłka i 3 chłopa go dogania i zabiera piłke jak na orliku
0
@PrinceOfMind Masz rację, inna sprawa że Vesquez, Naczos i Carvahal to wasze amigosy ;) od zawsze
0
@PrinceOfMind Valverde zły? Cfiąkała i inni robili z niego Boga, nie oglądam Waszych meczy tylko klasyki.