0

@PrinceOfMind Valverde zły? Cfiąkała i inni robili z niego Boga, nie oglądam Waszych meczy tylko klasyki.

0

@MesQueUnClub_87 przecież on nigdzie nie jechał

1

Ten co zawalił z terminem rozumiem już jest zwolniony dyscyplinarnie? Laporta out

1

Brać tam na wykładowców kike setiena i ronniego kumana, mają dna barcy

0

@Szklaner aktorka porno to nie dziwka....

6

@Pawel13sz jajognioty go ścisnęły, pajac i tyle

0

Pola świąkałę i innych też?

0

@scotti to jest oficjalna wersja

0

@kiper09 taa Ćwiąkała napisze ;) on ma duzo pracy do tego dziecko no nie ma czasu, pol czyta kolejne pytania od tych samych randomów i szykuje się do kolejnego pseudoprogramu, jakup "rurka" kręcidło je kebsa między programami bo on jest wszedzie plus nba a na koniec dnia....

0

o drugą żółtą dla naczosa też dymio w madrycie?

0

@Cygan BRC Daj już spokój z tym Kowalem, ciągle ktoś się go czepia, że nayebany itd, no ludzie kochani :) Wiadomo jaki jest Wojciech, można go lubić lub nie ale nadaje się na eksperta.

1

Tak teraz patrzę już bez wczorajszych emocji na bramkę Kessiego i wykończył to idealnie, na zimno :) Nachodzi mnie myśl - dobrze że to nie był Ferran albo Ansu....

0

jórek nasz biały ręczniku ;) jak to dobrze że nie pojechałeś do Niemiec w 2006, Król Artur tam pokazał jak się broni

0

@Chaoss a dokładnie o co chodzi?

1

@Bykunn
z góry będzie polecenie o wygranej kundelka

0

@SteuerFreiMoney dwa lata temu miałeś fajny finisz sezonu i mistrzostwo podarowane przy zielonym stoliku

0

@Pawel13sz to od dawna wiadomo :) mokre sny o vinim miewa

2

hehehe pod kundelka maksika ustawione ;)

1

@fanRealuAlespoko to tak jakby rajd samochodowy liczyć od warunków, jeden leci po suchym a drugiemu spadł deszcz, żeby nie było niebezpiecznie to za każdy km odliczają xx sekund ;) nie kupuję tekstu że kraft przyebał 246 i ciężko miał lądować, drugi też powinien miec identyczne warunki, a jak się boi to skraca lot :) kraft w dupie z ocenami za styl a ten ląduje bezpiecznie

1

@fanRealuAlespoko i cyk granerudzik obniża skacze 12m mniej i jest lider :) śmieszny ten sport, oni w cyrku powinni brać udział

0

@macio_944 normalnię Ćwiąkał Ci sie odpalił ;)

0

akurat na drugo lige bedzie

0

@Chaoss gutowski już mokry :)

4

@Krystian1588 tania ta liga 7,3 mln ojro za dwie dekady gwizdania

0

@kamar24 u mnie na ps5

11

@gacper nie da się ostatnio na niego patrzeć, tam musi być problem psychiczny, jakieś problemy osobiste. Wiara że się odbuduje jednak nadal jest :)

0

@Rust_Cohle Studzę emocje gdyż wreszcie przyjdzie taki dzień że vinicjusz zagra meczycho z nami

1

@mikokarla to si wjedzie 1-7-3 jak na bernabełu i mogo atakować

0

@Faro a konar płonie czy dalej nie?

1

@Sir0ckyyy a viniego biednego ocenił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?