19

Teraz zweryfikować te wszystkie wpisy/słowa - frajera Romano, Laporty i tak dalej, nie wspominając o kłamczuszku z Rosario. Me$$i przecież chciał ;)

1

Jeszcze ze dwóch takich grajków i typowa polska rodzina 2+4 może zasiadać do stołu obiadowego - podają placki po barcelońsku

0

@Artysta9 zgadza się co nie zmienia faktu że Martinoto przeciętniak

3

i antracyt będzie sobie ustawiał nawet sądy?, dobrze wie że nakręcił gunwoburzę i teraz nie wie jak się z tego wykręcić. Nie neguję rasismu

0

@Janas11224 obacz wywiad Drwala z szeryfem z USA, Marcinem - wyraźnie mówi tam o rasizmie w USA, tyle że Mexy i antracyty vs biali ludzie. Jego opinia o BLM też jest ciekawa

1

@David_Martin on się nie liczy

3

Oby nie był wyżuty i wypluty przez Pepa... może do 3 razy sztuka po ferranie i garsiji wreszcie coś wypali

2

Kurwa nie wierzę jakich grajków tutaj rozpatrują... do jest dramat, my chcemy chyba walczyć o 3cie miejsce w LL

29

@ShawnC cieszę się, że udało Ci się okazale wypróżnić, nie zapomnij się podetrzeć

0

by Ann by się pobawiła w AS

0

@blakkudium taa po 3-4 mecze w sezonie a w pozostałych gówno gra, to przehejpowany cienias

0

szkoda że nie jest antracytowy, byłaby niezła "akcja" a tak przejdzie bokiem

0

Song ver.2.0 :)

0

@Salchent rapeman nie ma z tym nic wspólnego

1

@Salchent bo Messi od lat oglada LM na TV

0

@budel17 @mekston dzięki

0

Dlaczego Russel jest na końcu?

1

"Frenkie de Jong rozegrał całe spotkanie, lecz nie wyróżniał się niczym specjalnym" czyli jak u nas od kilku sezonów

1

Wspaniale :) jeden placek mniej na liście

6

Do sklepu za ladę i niech sprzedaje koszulki klubowe

0

@J23Closs Niemcy z Lewandowskim czy bez to jednak dalej Niemcy, nie będzie łatwo z nimi zagrać> Lewy dla "Niemiec zawsze daje z wątroby

0

@FcPortoFan1999 kurwa tylko nie boży.... fanatyk realu i psg....

3

@Kapitan hawk ale było radości jak benchman spie..lał do szatni zaraz po gwizdku

0

to mi se libi, czech power

0

@JordiAlbion nie, to przestępca seksualny

0

@John_Doe hahahaaa kiedy? pół roku przed przejściem do araba?

0

@MesQueUnClub96 nie ma sprawy wodzu

24

Komentarz usunięty

0

@JordiAlbion karim to arab

0

zeżre igunię na kolację 6-1 w trzecim i po RG, a tyle radości było po porażce sabalenki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?