SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Teraz zweryfikować te wszystkie wpisy/słowa - frajera Romano, Laporty i tak dalej, nie wspominając o kłamczuszku z Rosario. Me$$i przecież chciał ;)
1
Jeszcze ze dwóch takich grajków i typowa polska rodzina 2+4 może zasiadać do stołu obiadowego - podają placki po barcelońsku
0
@Artysta9 zgadza się co nie zmienia faktu że Martinoto przeciętniak
3
i antracyt będzie sobie ustawiał nawet sądy?, dobrze wie że nakręcił gunwoburzę i teraz nie wie jak się z tego wykręcić. Nie neguję rasismu
0
@Janas11224 obacz wywiad Drwala z szeryfem z USA, Marcinem - wyraźnie mówi tam o rasizmie w USA, tyle że Mexy i antracyty vs biali ludzie. Jego opinia o BLM też jest ciekawa
1
@David_Martin on się nie liczy
3
Oby nie był wyżuty i wypluty przez Pepa... może do 3 razy sztuka po ferranie i garsiji wreszcie coś wypali
2
Kurwa nie wierzę jakich grajków tutaj rozpatrują... do jest dramat, my chcemy chyba walczyć o 3cie miejsce w LL
29
@ShawnC cieszę się, że udało Ci się okazale wypróżnić, nie zapomnij się podetrzeć
0
by Ann by się pobawiła w AS
0
@blakkudium taa po 3-4 mecze w sezonie a w pozostałych gówno gra, to przehejpowany cienias
0
szkoda że nie jest antracytowy, byłaby niezła "akcja" a tak przejdzie bokiem
0
Song ver.2.0 :)
0
@Salchent rapeman nie ma z tym nic wspólnego
1
@Salchent bo Messi od lat oglada LM na TV
0
@budel17 @mekston dzięki
0
Dlaczego Russel jest na końcu?
1
"Frenkie de Jong rozegrał całe spotkanie, lecz nie wyróżniał się niczym specjalnym" czyli jak u nas od kilku sezonów
1
Wspaniale :) jeden placek mniej na liście
6
Do sklepu za ladę i niech sprzedaje koszulki klubowe
0
@J23Closs Niemcy z Lewandowskim czy bez to jednak dalej Niemcy, nie będzie łatwo z nimi zagrać> Lewy dla "Niemiec zawsze daje z wątroby
0
@FcPortoFan1999 kurwa tylko nie boży.... fanatyk realu i psg....
3
@Kapitan hawk ale było radości jak benchman spie..lał do szatni zaraz po gwizdku
0
to mi se libi, czech power
0
@JordiAlbion nie, to przestępca seksualny
0
@John_Doe hahahaaa kiedy? pół roku przed przejściem do araba?
0
@MesQueUnClub96 nie ma sprawy wodzu
24
Komentarz usunięty
0
@JordiAlbion karim to arab
0
zeżre igunię na kolację 6-1 w trzecim i po RG, a tyle radości było po porażce sabalenki