3

za 3..2...1 idzie do barcy i tak dalej, przecież z nami też wyczekiwał zawsze do końca

1

@P33ck oooo tak, teraz to tylko syf w radio

0

w bajernie by trafił nieudacznik

0

Jak tam fani pseudosportu :) wafel wellinger i jegvo wiatry ;)

0

@SeBa32 goni kozy

0

@czarandkam nudny sport, słabi są z wyjątkiem DK i PŻ, ale oni też średni. Sezon 2 skoczków w pucharze świata, nuda nuda nuda

0

Rokuszewski jednak C+, chyba słuszna droga

4

@mkord on płacze nad swoją formą a nie ustawieniem

1

DESTylator nawej jakby był zdrowy to by nie zagrał, to cienias nawet w słabym Milanie. Sezon się skończy i nasz DESTinho wróci, a tyle było radochy jak go wyrwaliśmy bajernowi. Samuelowi życzę powrotu do top formy, jest na dobrej drodze.

0

@KrychaFCB haas ma zajebisty, moim zdaniem inspiracja Haasa był bolid Mansella którym wygrał seriue indy w zespole Haas - Newmann

0

@lucas/catalan bardzo dobre

1

@maciar to daj przepis, pochudniemy razem

0

Sampaoli wyglada jak menel proszący o 2 zeta, do tego chwileje sie jak alkoholik

0

@siataryj10 no i dobrze, znowu w mediach byłoby o odpalanych peterdach, błysku i tak dalej. Kamilek tyż w formie

0

@Emhyr fame by ann

1

@Fabik87 wolałbyś go widzieć jak gania za kozą z cr7?

0

@Jarema2000 Ile razy Case w klasykach ciął równo z trawą i nawet kartek nie było :) tylko ta jego zdziwiona twarz

0

@tristan87 kopnął z miejsca od niechcenia, nawet się nie cieszył :) z takim szrotem przyszło mu pykać

1

@Kgorecki2500 to zazwyczaj nawet żółtej nie było

6

@Lionel_Messi10 Jebas lubi to, już pewnie ustala nowy regulamin

0

@Fake69 Chłop ma problemy w głowie, lansiara z hiszpańkim kolegą trenuje w warszawie, kucharski wyciaga kwity

3

na zapas niech jest, zawsze się przyda

0

@abram3k ani z całym szacunkiem TĆ

0

@FCB24 to zdrada po całości :)

0

Rokuszewski poczuł się jak kopascz ;) ciekawe gdzie wyląduje, stawiam na canal +

0

@Holsik Trzeba im było powiedzieć że pracujesz do 16...

0

@Miszak Bierz dwa, po co się rozdrabniać
, nawet 3 różne widziałem na pólce w Auchanie

0

@barcu$ zaraz zleca sie obrońcy rapemana że go tutaj stalkujesz

4

@Criss18Barca maciek Kot gdzie? Sztefen Bulla? To jedyna szansa w sezonie dla nich na skok 140m jestem zawiedziony

1

DESTylator rządzi w Milanie :) jak to powiedzieli komentatorzy poziom Cremonese Destyinho....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?