SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
za 3..2...1 idzie do barcy i tak dalej, przecież z nami też wyczekiwał zawsze do końca
1
@P33ck oooo tak, teraz to tylko syf w radio
0
w bajernie by trafił nieudacznik
0
Jak tam fani pseudosportu :) wafel wellinger i jegvo wiatry ;)
0
@SeBa32 goni kozy
0
@czarandkam nudny sport, słabi są z wyjątkiem DK i PŻ, ale oni też średni. Sezon 2 skoczków w pucharze świata, nuda nuda nuda
0
Rokuszewski jednak C+, chyba słuszna droga
4
@mkord on płacze nad swoją formą a nie ustawieniem
1
DESTylator nawej jakby był zdrowy to by nie zagrał, to cienias nawet w słabym Milanie. Sezon się skończy i nasz DESTinho wróci, a tyle było radochy jak go wyrwaliśmy bajernowi. Samuelowi życzę powrotu do top formy, jest na dobrej drodze.
0
@KrychaFCB haas ma zajebisty, moim zdaniem inspiracja Haasa był bolid Mansella którym wygrał seriue indy w zespole Haas - Newmann
0
@lucas/catalan bardzo dobre
1
@maciar to daj przepis, pochudniemy razem
0
Sampaoli wyglada jak menel proszący o 2 zeta, do tego chwileje sie jak alkoholik
0
@siataryj10 no i dobrze, znowu w mediach byłoby o odpalanych peterdach, błysku i tak dalej. Kamilek tyż w formie
0
@Emhyr fame by ann
1
@Fabik87 wolałbyś go widzieć jak gania za kozą z cr7?
0
@Jarema2000 Ile razy Case w klasykach ciął równo z trawą i nawet kartek nie było :) tylko ta jego zdziwiona twarz
0
@tristan87 kopnął z miejsca od niechcenia, nawet się nie cieszył :) z takim szrotem przyszło mu pykać
1
@Kgorecki2500 to zazwyczaj nawet żółtej nie było
6
@Lionel_Messi10 Jebas lubi to, już pewnie ustala nowy regulamin
0
@Fake69 Chłop ma problemy w głowie, lansiara z hiszpańkim kolegą trenuje w warszawie, kucharski wyciaga kwity
3
na zapas niech jest, zawsze się przyda
0
@abram3k ani z całym szacunkiem TĆ
0
@FCB24 to zdrada po całości :)
0
Rokuszewski poczuł się jak kopascz ;) ciekawe gdzie wyląduje, stawiam na canal +
0
@Holsik Trzeba im było powiedzieć że pracujesz do 16...
0
@Miszak Bierz dwa, po co się rozdrabniać
, nawet 3 różne widziałem na pólce w Auchanie
0
@barcu$ zaraz zleca sie obrońcy rapemana że go tutaj stalkujesz
4
@Criss18Barca maciek Kot gdzie? Sztefen Bulla? To jedyna szansa w sezonie dla nich na skok 140m jestem zawiedziony
1
DESTylator rządzi w Milanie :) jak to powiedzieli komentatorzy poziom Cremonese Destyinho....