0

na bimbało by się przydał

0

@Nhyz borzydar ;) ifanof

0

@!34RC3!_0N4 tak ich zajechał że w ubiegłym sezonie wygrali ll i lm. Zawsze w tym okresie mają dołek, my niestety idziemy na farcie lub los nam zwraca co zabrał

0

@dniel bo real ma trenera a my Czaweiego?

0

@Pawel13sz daj spokój z tym Kręcidłem i jego sposobem wypowiedzi... la liga - kręcidło wszędzie, nba - kręcidło wszędzie no k...a mać

2

Ćwiakała w swoim najnowszym wywodzie - nie ma co po raz kolejny się zajmowac winicjuszem, e tam mógł dostać drugą i szkoda gadać. OK, czekamy na kolejny film o biednym winim, prowokowanym nawet przez za wysoką trawę.

1

Wstydzić się czego? przegraliśmy 2-6 0-5 czy 0-4 u siebie ? ;) kim miał grać, przy takich brakach z przodu zagrał perfekcyjnie, gdyby nie #10 to byłoby dwa... Nie jestem fanem xaviego ale tutaj włoskiego dziadziusia oszukał. Dla stękających jak biali ograci city w ubiegłym roku? busowali i na końcu mieli farta.

0

@PietrasCoelho uważaj z tym pajacowaniem bo dostałem za to ostatnio 48h odpoczynku :) odpisałem tak białemu na naszej stronie i 3 minuty później już był ban

0

@Homeopata8989 nieloty zawsze mopcne w treningach i kwalifikacjach, jedyny sport obok f1 gdzie polaczki jarają się wynikami treningów :) odpalił petardę a błysk był? w konkursie 5-8 wyżej nie podskoczą

0

17

Widzę że chłop zna wartość swojej taktyki

2

@MrCental kuman w porównaniu do wuefisty nie miał kim grać nawet jak byli zdrowi

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Pstryk raczej nie, pewnie miała wtedy trening tanecznmy z latynosem

0

@xavi890 Real jak straci to z ogórkami, lepszych zjedzą

1

Tak na spokojnie z rana... zagraliśmy wczoraj tragicznie, taktyczny Probierz ze schyłkowej Krakowii. Lewy, no cóż życie w Barcelonie go pochłania, tiktoki i inne atrakcje, spuszczony ze smyczy profesjonalizmu w Bayernie jest przy swoim braku techniki bezużyteczny. Bussi, no cóż czas chyba na mecz pożegnalny, de jong nic nie daje, bezsensowne straty. Xavi out jeśli upiera się na przedłużenie #5, #20, #18 i jeszcze chce starych dziadów pokroju niemieckiego turka

4

Lewy to jest kasztan

0

@Encore rozumiem, jednak trochę umiaru w tej ekstazie

0

Dziś wysyp onbanistów na jutubie :) Ćwiąkała to wiadomo mokry sen Vini, footrol i inni masturbacja level hard. Odwróćmy sytuację City dostaje 8 drużynę La liga i jak się skończy?

0

Komentarz usunięty

73

@Bobo25 sms pisał to mu sie niechcący zabrało pobocza, czego sie czepiasz

3

@Herato 14/15 fantastyczne klasyczne plus tryplecik

1

@Khajio dupa gore pięknemu Julianowi, ayfwuiderzejn

0

@wlodek54 1-2 z perspektywy munszen

0

@czudi17 podobnie jak każda dla ległej :) Jędza to ofiara sędziów

8

Aktualnie TV6 Miodowe lata Karol Norek i Tadzio Krawczyk 20 lat a dalej sztos ;)

3

łysy nie czaruj, dwa karne dla Barcy nie odgwizdane to byłoby 4-4, albo gdyby nie było Alonso to 1-1. Gdybanie, jest 2-2 i jedziemy dalej, na wuj te stękania obu trenerów

0

@Tomo1989 kozy juz na niego czekajo z 300 baniami

0

@Tridente2015 to była ironia, nigdy nie wróci

3

za 3..2...1 idzie do barcy i tak dalej, przecież z nami też wyczekiwał zawsze do końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?