SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i przy okazji spuścić tych nieudaczników do drugiej ligi
2
@Kozinho. oczywiście, lepiej zagrać z gibraltarem i brandzlować się hattrikiem lewego
0
@Kondziubarca boirek rozporek często odklejony, ale ma rację. Portugalski dziadziuś zaczyna się za bardzo panoszyć i te dziennikały mlaskające że wreszcie ktoś powiedział prawdę o ekstraklasie :)
0
@Sysia11 bo wysłannik labomby jedzie rowerem z plecakiem szmalu do menczesteru
0
@Gracek10 na 90% będzie latał za kozami z krysztianu
0
@qbuteq 500zł na godzinę bierzesz? drogo, ale pewnie full serwis, to ile cała noc? dla kolegi pytam
0
@qbuteq te M power weź ty się zajmij lekcjami bo rok szkolny się kończy
0
@ToWinaSedziego zawsze narzeka jak mu nie idzie :) taki już jest
2
@Marcelinho99 Nie, elektryczny mający wylewy obrońca
0
Dwukrotny mistrz świata dysponujący tym samym sprzętem i nie mający podejścia do kolegi z zespołu :) boski Max
0
Ładnie Checo trzyma na smyczy kundelka, ciekawe kiedy zacznie się płacz w radio Maksika
23
Lewy to za Suarezem torbę ze sprzętem może nosić
2
@Medium tymczasem kaczka zapina szofera w piwnicy
2
@Kondziubarca qrwa człowiek legenda jednego zremisowanego meczu i dwóch obronionych karnych
8
numery itd powinny być żółte/złote, białe średnio wyglądają - taka pogoń Szczecin
0
@Messibestplayerintheworld taa 20 by był, zobacz kim on musiał grać.
7
Mówcie co chcecie, ale Koeman dałby zadebiutować Yamalowi i więcej grałby Torre...
4
@Cosiedzieje jak to gilowi, biały leżał to gwizdał (nie sprawdził herbu na koszulce), dziady grały brutalnie to mu nie przeszkadzało.
3
@Medium zgadza się, spierdolili chłopakowi zdrowie, już raz "poprawiali" po pierwszym zabiegu
0
@Sau_Ron Wpierdo..my in tym razem
0
@Cygan BRC oczywiście, to nie jest jego pierwszy wyskok. Ziobro? Zero ściga lekarzy którzy nie uleczyli jego ojca od 15 lat, zero sie tym nie zajmie bo to były kumpel
2
@Cygan BRC PISlandia
0
@Kubsoleon baciata go ciśnie
0
@Encore teraz pewnie "się leczy" jak już wcześniej bywało, lekarze Armstronga już o niego zadbają
0
@Herato ten ronaldo co z frustracji dusi rywala oraz łapie się za implanty? u niego też trzeba zmienić struktury bo ośrodek mózgowy nie zmienił się od lat 90tych, od przedszkola
0
Mudryka za 160 bieremy
0
@barcelonaLM klemęturpę klasyczny francuz bez jaj
5
Rikipucz lubi to
0
Fajnie kanał sportowy zweryfokował Rodzynek, 4 dni i 36 tysi wyświetleń, musi wpłacić to się zrobi pół bańki jak na portalach ściekowych typu pudelek
0
@matirix20 oby, kibicuję mu bo to jedyny skrzydłowy który coś gra