1

i przy okazji spuścić tych nieudaczników do drugiej ligi

2

@Kozinho. oczywiście, lepiej zagrać z gibraltarem i brandzlować się hattrikiem lewego

0

@Kondziubarca boirek rozporek często odklejony, ale ma rację. Portugalski dziadziuś zaczyna się za bardzo panoszyć i te dziennikały mlaskające że wreszcie ktoś powiedział prawdę o ekstraklasie :)

0

@Sysia11 bo wysłannik labomby jedzie rowerem z plecakiem szmalu do menczesteru

0

@Gracek10 na 90% będzie latał za kozami z krysztianu

0

@qbuteq 500zł na godzinę bierzesz? drogo, ale pewnie full serwis, to ile cała noc? dla kolegi pytam

0

@qbuteq te M power weź ty się zajmij lekcjami bo rok szkolny się kończy

0

@ToWinaSedziego zawsze narzeka jak mu nie idzie :) taki już jest

2

@Marcelinho99 Nie, elektryczny mający wylewy obrońca

0

Dwukrotny mistrz świata dysponujący tym samym sprzętem i nie mający podejścia do kolegi z zespołu :) boski Max

0

Ładnie Checo trzyma na smyczy kundelka, ciekawe kiedy zacznie się płacz w radio Maksika

23

Lewy to za Suarezem torbę ze sprzętem może nosić

2

@Medium tymczasem kaczka zapina szofera w piwnicy

2

@Kondziubarca qrwa człowiek legenda jednego zremisowanego meczu i dwóch obronionych karnych

8

numery itd powinny być żółte/złote, białe średnio wyglądają - taka pogoń Szczecin

0

@Messibestplayerintheworld taa 20 by był, zobacz kim on musiał grać.

7

Mówcie co chcecie, ale Koeman dałby zadebiutować Yamalowi i więcej grałby Torre...

4

@Cosiedzieje jak to gilowi, biały leżał to gwizdał (nie sprawdził herbu na koszulce), dziady grały brutalnie to mu nie przeszkadzało.

3

@Medium zgadza się, spierdolili chłopakowi zdrowie, już raz "poprawiali" po pierwszym zabiegu

0

@Sau_Ron Wpierdo..my in tym razem

0

@Cygan BRC oczywiście, to nie jest jego pierwszy wyskok. Ziobro? Zero ściga lekarzy którzy nie uleczyli jego ojca od 15 lat, zero sie tym nie zajmie bo to były kumpel

2

@Cygan BRC PISlandia

0

@Kubsoleon baciata go ciśnie

0

@Encore teraz pewnie "się leczy" jak już wcześniej bywało, lekarze Armstronga już o niego zadbają

0

@Herato ten ronaldo co z frustracji dusi rywala oraz łapie się za implanty? u niego też trzeba zmienić struktury bo ośrodek mózgowy nie zmienił się od lat 90tych, od przedszkola

0

Mudryka za 160 bieremy

0

@barcelonaLM klemęturpę klasyczny francuz bez jaj

5

Rikipucz lubi to

0

Fajnie kanał sportowy zweryfokował Rodzynek, 4 dni i 36 tysi wyświetleń, musi wpłacić to się zrobi pół bańki jak na portalach ściekowych typu pudelek

0

@matirix20 oby, kibicuję mu bo to jedyny skrzydłowy który coś gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?