3

#czawiout piłkarz fenomenalny, trener mierny

0

glassman plus czwai

4

Najlepiej za 5mln Głardjoli albo Kotletiko, dajcie mu jeszcze rok coś tam zaczyna się odradzać

0

Laporte i czawiego niech biere ze sobą, Lewego niech do arabów jeszcze opyli, chociaż tyle dobrego niech zrobi

1

@AllBundy taa, jak by mu się chciało a jak nie to by człapał

12

@Explode podobnie jak kiedyś Morawiecki, Mati - hejterek z tłitera i podnóżek małego smutnego ludzika z żoliborza

0

@mvnBasten do araba z lewym, lansiara nowe rynki zyska, obozy by ann itd ;)

2

@derlysy1979 liga europy, do lm jeszcze jedna runda

1

@Kessie 25 :) pierwszy raz grane

1

denzel to toxic, ale nie ten z xes ;)

0

@Kuba_1 .denzel to toxic, ale nie ten z xes ;)

1

@Bobo25 wnioski
1. Każdy karny nie jest 100% jednoznaczny wszystko zależy po której stronie jesteś, co dla barcelonistów jest oczywiste do prześcieradłowcy negują i odwrotnie
2. Kopnięcie bolesne czy nie dalej jest kopnięciem - naruszeniem zasad gry
Ja tam ręki nie widziałem, natomiast w doliczonym pierwszej połowy ręka śmiecia z getafe ewidentna - tam nie sprawdzał ten błazen

Co do kolejności tego co war mu pokazał - najpierw patrz on go kopnął, ale tu masz 2s wcześniej i z tego można coś uszyć, żeby nie dawać karnego. To było pewne bo nie po to kombinował 104 minuty żeby na koniec dać karnego.

0

@Emhyr Wczoraj w 75 minuciue powinna być zmiana Lewy-Ferran, Lewego ciągle blokowali nieczysto, może Ferran byłby lepszy na ostatni kwadrans, gorszy by nie był

0

@JordiAlbion zobacz powtóekę jak wysoko mu w noge wjezdza

1

to jest czerwo bezpośrednie

0

@Elvisek za spiecie z tym kurwa wiecznym talentem alenią, plackiem pierdolonym

0

@ArcziArtt kwit na organy podpisz od ręki

1

@FioletoweOczy oj tam gwałci, zwykłe DP

0

@Masnymichael munsien na vija

0

@jaras121 rasizm, nie dadzą mu czerwonej

1

Igunia na deskach :)

0

Jeszcze rok/dwa i wszystko będzie sprzedane analogiocznie do polskich lasów. Polityka zadłużania....

2

Morawiecki z Obajtkiem w maskach na zdjęciu, jeden permanentny kłamca i "wizjoner" drugi ma ciągłe "zyski" na handlu

0

@Magicc89PL my nieamy trenera tylko człowieka prowadzącego drużynę na udo, albo się udo albo nie udo

2

ocho, czyli go opie...lą

0

Komentarz usunięty

0

sprzedać Fatiego żeby kupić tego placka? Laporta WON

0

@ObiektywnyKibic121 głardiola go wykręcił jak gąbkę i oddał, po nim zawodnicy tylko dołują do tego dziadek

0

@David_Martin zawsze był cieniasem, świakały i inne dziennkikały go pompowały

0

@Borneo policz ile goli w sezonie ligowym u faszysty miał Lewy z karnych, dolicz hipotetycznie te bramki do zeszłorocznego ligowego dorobku i niewiele mniej wyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?