SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
#czawiout piłkarz fenomenalny, trener mierny
0
glassman plus czwai
4
Najlepiej za 5mln Głardjoli albo Kotletiko, dajcie mu jeszcze rok coś tam zaczyna się odradzać
0
Laporte i czawiego niech biere ze sobą, Lewego niech do arabów jeszcze opyli, chociaż tyle dobrego niech zrobi
1
@AllBundy taa, jak by mu się chciało a jak nie to by człapał
12
@Explode podobnie jak kiedyś Morawiecki, Mati - hejterek z tłitera i podnóżek małego smutnego ludzika z żoliborza
0
@mvnBasten do araba z lewym, lansiara nowe rynki zyska, obozy by ann itd ;)
2
@derlysy1979 liga europy, do lm jeszcze jedna runda
1
@Kessie 25 :) pierwszy raz grane
1
denzel to toxic, ale nie ten z xes ;)
0
@Kuba_1 .denzel to toxic, ale nie ten z xes ;)
1
@Bobo25 wnioski
1. Każdy karny nie jest 100% jednoznaczny wszystko zależy po której stronie jesteś, co dla barcelonistów jest oczywiste do prześcieradłowcy negują i odwrotnie
2. Kopnięcie bolesne czy nie dalej jest kopnięciem - naruszeniem zasad gry
Ja tam ręki nie widziałem, natomiast w doliczonym pierwszej połowy ręka śmiecia z getafe ewidentna - tam nie sprawdzał ten błazen
Co do kolejności tego co war mu pokazał - najpierw patrz on go kopnął, ale tu masz 2s wcześniej i z tego można coś uszyć, żeby nie dawać karnego. To było pewne bo nie po to kombinował 104 minuty żeby na koniec dać karnego.
0
@Emhyr Wczoraj w 75 minuciue powinna być zmiana Lewy-Ferran, Lewego ciągle blokowali nieczysto, może Ferran byłby lepszy na ostatni kwadrans, gorszy by nie był
0
@JordiAlbion zobacz powtóekę jak wysoko mu w noge wjezdza
1
to jest czerwo bezpośrednie
0
@Elvisek za spiecie z tym kurwa wiecznym talentem alenią, plackiem pierdolonym
0
@ArcziArtt kwit na organy podpisz od ręki
1
@FioletoweOczy oj tam gwałci, zwykłe DP
0
@Masnymichael munsien na vija
0
@jaras121 rasizm, nie dadzą mu czerwonej
1
Igunia na deskach :)
0
Jeszcze rok/dwa i wszystko będzie sprzedane analogiocznie do polskich lasów. Polityka zadłużania....
2
Morawiecki z Obajtkiem w maskach na zdjęciu, jeden permanentny kłamca i "wizjoner" drugi ma ciągłe "zyski" na handlu
0
@Magicc89PL my nieamy trenera tylko człowieka prowadzącego drużynę na udo, albo się udo albo nie udo
2
ocho, czyli go opie...lą
0
Komentarz usunięty
0
sprzedać Fatiego żeby kupić tego placka? Laporta WON
0
@ObiektywnyKibic121 głardiola go wykręcił jak gąbkę i oddał, po nim zawodnicy tylko dołują do tego dziadek
0
@David_Martin zawsze był cieniasem, świakały i inne dziennkikały go pompowały
0
@Borneo policz ile goli w sezonie ligowym u faszysty miał Lewy z karnych, dolicz hipotetycznie te bramki do zeszłorocznego ligowego dorobku i niewiele mniej wyjdzie