0

Komentarz usunięty

4

@Deviler gunwo wiedzą, diskopolowiec ich trzyma krótko i ustawia jak chce, fajnie ich rozgrywa Moc futbolu na kanale PISowym i też dywagacje

0

Jak mon to kiedyś mówił? jes jest fanem CRa? to może niech weźme jego prawników, mają doświadczenie w rozmywaniu takich tematów

0

@slayer szlajer ty mnie tu nie fikej

3

Tak wielki klub, ale ty jestes grajkiem na poziom bilbało, socjedad

2

Lap jeszcze cyrk na camp nou sprowadź

1

ale tatuaże miał ładne, rapował i do tego ikona mody

0

@BARCA1899Messi taa pomógł...

0

atletico-real, sociedad-bilbao, fcb-val i sev-os

0

@Kuba_1 Cris lubi męski dotyk

0

@Kondziubarca każdy z nich zna Hajtę to wolą nie krytykować

0

ciekawe czy tam mu się będzie chciało

1

Nawet zrezygnował z 15% szczur, u nas ćwierć sezonu na L4 cienias siedział.

1

Destylator to je sztos

2

@Kidd Najlepsze nogi polskiej TV

0

@pt9 ch.j wie, jakiś kumpel stana udekorowany koszulką z bazaru udaje najemnika

4

@NaFazieHitman R.I.P Kobe...

0

@gaucho104 zdecydowanie

1

@KrychaFCB i następny raz go zobaczymy przy okazji prezentacji w pogoni szczecin

0

za ukra chcieli dac 70 to za naszego 90 minimum

0

będzie dzielone

1

@Volk a może to ona jest toksyczna? dlatego zachował się tak jak się zachował, może chciał zakończyć temat wcześniej na normalnych zasadach, a ona mu powiedziała idź a ja Ci zrobę jazdę.

10

hahaahaa Messi przedłuży, spokojnie mamy pod kontrolą. Lap to Pisior na zesłaniu

2

@chavez no i co z tego? mieli przełożyć mecz czy jak? Barcelona w jesiennym klasyku była w topowej formie?

0

@Rust_Cohle Ty jesteś śmieszny, ja tylko słyszę dajce Leopardy, dajcie Apacze, Dajcie patrioty i tak dalej. jaka masz gwarancje czy te Leopardy nie przyjada kiedys pod warszawę?

1

hehe, słucham sam nie wiem po co Kręcidło (gość mi działa na nerwy a już nawet NBA robi...) , czytam opinie o meczu i zaczyna się retoryka - barcelona ograła słaby real madryt :) Może byli słabsi niż normalnbie ale co z tego? Po klasyku 1-3 czytałem i słyszałem o tym że nas zdominowali, nie było nic o słabej barcelonie

0

@panczo w punkt :)

0

@YuriRibeiro taa 30sto letni wagon ratunkiem dla barcelony

0

@Kamiloza91 raków XD i ten pompowany Papszun :) chłop jednego klubu

3

@tbas tak i znowy przypudruje formę - strzeliłem to się odwalcie, byle mu stawy nie padły od machania rękami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?