SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
4
@Deviler gunwo wiedzą, diskopolowiec ich trzyma krótko i ustawia jak chce, fajnie ich rozgrywa Moc futbolu na kanale PISowym i też dywagacje
0
Jak mon to kiedyś mówił? jes jest fanem CRa? to może niech weźme jego prawników, mają doświadczenie w rozmywaniu takich tematów
0
@slayer szlajer ty mnie tu nie fikej
3
Tak wielki klub, ale ty jestes grajkiem na poziom bilbało, socjedad
2
Lap jeszcze cyrk na camp nou sprowadź
1
ale tatuaże miał ładne, rapował i do tego ikona mody
0
@BARCA1899Messi taa pomógł...
0
atletico-real, sociedad-bilbao, fcb-val i sev-os
0
@Kuba_1 Cris lubi męski dotyk
0
@Kondziubarca każdy z nich zna Hajtę to wolą nie krytykować
0
ciekawe czy tam mu się będzie chciało
1
Nawet zrezygnował z 15% szczur, u nas ćwierć sezonu na L4 cienias siedział.
1
Destylator to je sztos
2
@Kidd Najlepsze nogi polskiej TV
0
@pt9 ch.j wie, jakiś kumpel stana udekorowany koszulką z bazaru udaje najemnika
4
@NaFazieHitman R.I.P Kobe...
0
@gaucho104 zdecydowanie
1
@KrychaFCB i następny raz go zobaczymy przy okazji prezentacji w pogoni szczecin
0
za ukra chcieli dac 70 to za naszego 90 minimum
0
będzie dzielone
1
@Volk a może to ona jest toksyczna? dlatego zachował się tak jak się zachował, może chciał zakończyć temat wcześniej na normalnych zasadach, a ona mu powiedziała idź a ja Ci zrobę jazdę.
10
hahaahaa Messi przedłuży, spokojnie mamy pod kontrolą. Lap to Pisior na zesłaniu
2
@chavez no i co z tego? mieli przełożyć mecz czy jak? Barcelona w jesiennym klasyku była w topowej formie?
0
@Rust_Cohle Ty jesteś śmieszny, ja tylko słyszę dajce Leopardy, dajcie Apacze, Dajcie patrioty i tak dalej. jaka masz gwarancje czy te Leopardy nie przyjada kiedys pod warszawę?
1
hehe, słucham sam nie wiem po co Kręcidło (gość mi działa na nerwy a już nawet NBA robi...) , czytam opinie o meczu i zaczyna się retoryka - barcelona ograła słaby real madryt :) Może byli słabsi niż normalnbie ale co z tego? Po klasyku 1-3 czytałem i słyszałem o tym że nas zdominowali, nie było nic o słabej barcelonie
0
@panczo w punkt :)
0
@YuriRibeiro taa 30sto letni wagon ratunkiem dla barcelony
0
@Kamiloza91 raków XD i ten pompowany Papszun :) chłop jednego klubu
3
@tbas tak i znowy przypudruje formę - strzeliłem to się odwalcie, byle mu stawy nie padły od machania rękami