0

wszystkich sprzedajmy :)

2

Jak myślicie nasz tiktoker Lewy będzie dzisiaj umiał przyjąć gałę czy znowu wszystko będzie mu odskakiwać?

0

@BorzyKrzys moze on nie slucha tylko oglada. stawiam ze w bieliznie lata w klipie

0

@Volk widzę że festiwal obciachu wjezdza do stolycy zimowej wolski :) i cyrk obwoźny zwany skokami

2

Komentarz usunięty

2

lekko ich łyknie, czawi go potrzebuje

0

@Zoker Rób screena i wróc po sezonie

1

ciekawe - wypożyczyli feliksa za 11 baniek na pół sezonu z czego dwa mecze minimum już będzie wisiał za brutalne czerwo :) dobry dzban, a kotletiko robi niezłe interesy, najpierw alemaniego wydymali na grizmanie, teraz tego placka za 11 baniek oddali na kilka meczy

0

@BarcArs na benzje ferrana braknie

1

@reloaded wczoraj był obsrany, aż westchnął po tym jak wpadło. W bayernie chodził na smyczy to wszystko robił jak robot, wytrenowane ma kaksa a u nas... pełny loozik to i gra siadła

1

@Firestone nie porównuj Pana trenera Valverde z wuefistą Xavim, wstawi czawi do gabloty tytle ile Ernesto to wtedy można porównywać. Czawi dwa razy z grupu LM nie wyszedł

0

@Deviler Zobacz na plumsy lansiary, od kiedy wzięła się za taniec i latanie po barcelonie forma spadła

0

@QQL5 oraz złodziejskie bandyckie prowizje

0

@KrwawiaceoczyVEB kontraktu nie chce przedłuzyc to siedzi

0

@MaŁolat a co gra lewy? tak uczciwie napisz, chłop jest mentalnie poza grą od 3 miesięcy

6

Kolejny szklany grajek

4

już za 4 lata będą przekręty Lapa

0

@TheNekro94 już nie przesadzaj, to był typowy brazol, efekciarski ale też momentami irytrujący

0

@Ojciec5tkidzieci i uważasz 200 zeta za uczciwą cenę? zobacz podobny dystans w Czechach kosztuje 130zet a odległość Cieszyn Praga jest większa.

0

Militało ma gebę irytujacą jak legendary casemiro :) gośc wiecznie stęka, coś go boli

0

Jarosław Laporta wprowadzi swoich

1

@MesQueUnClub_87 Nie piszę, że Ty nie opłacasz :) Ja handluję przedmiotami ręcznie wykonanymi i zawsze w formie licytacji od 1zł a kończy się zazwyczaj na kilkuset zł stąd te prowizje biją mnie po kieszeni.

0

@MesQueUnClub_87 allegro to syf, aktualnie z portalu aukcyjnego stał się sklepem. Piszę to jako osoba sprzedająca która przez akllegro jest jebana na każdym kroku, jakies algorytmy o jakości sprzedaży, bandyckie prowizje itd. Wystawiasz 30 aukcji z czego średnio 25% po zakończeniu licytacji nie jest opłacona przez kupującego... nic mu nie zrobisz jedynie po 14 dniach alle Ci zwróci prowizję, a jak podskoczysz kupującemu to zaznaczy że odebrał osobiście i nie dostajesz zwrotu prowizji plus kłopoty z alle

3

@Lionel_Messi10 a siuuup dostał nagrodę za wywiad roku i kozę do zagrody

3

Ogólnie to trzeba się zastanowić na dalszą współpracą z ludźmi którzy kupili Bellerina, Kessiego i może jeszcze ze dwóch ancymonów. To jest kryminał i dyscvyplinarka

0

kokardka i ogień na londyn

3

@PawkoFCB i szuka majtek

2

@Medium to staty jakiegoś obrońcy chyba, musiałeś pomylić

0

@MrPGG za dyche w pakiecie wezmie juve albo bajern

0

@Kondziubarca Sawicki był w studio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?