SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystkich sprzedajmy :)
2
Jak myślicie nasz tiktoker Lewy będzie dzisiaj umiał przyjąć gałę czy znowu wszystko będzie mu odskakiwać?
0
@BorzyKrzys moze on nie slucha tylko oglada. stawiam ze w bieliznie lata w klipie
0
@Volk widzę że festiwal obciachu wjezdza do stolycy zimowej wolski :) i cyrk obwoźny zwany skokami
2
Komentarz usunięty
2
lekko ich łyknie, czawi go potrzebuje
0
@Zoker Rób screena i wróc po sezonie
1
ciekawe - wypożyczyli feliksa za 11 baniek na pół sezonu z czego dwa mecze minimum już będzie wisiał za brutalne czerwo :) dobry dzban, a kotletiko robi niezłe interesy, najpierw alemaniego wydymali na grizmanie, teraz tego placka za 11 baniek oddali na kilka meczy
0
@BarcArs na benzje ferrana braknie
1
@reloaded wczoraj był obsrany, aż westchnął po tym jak wpadło. W bayernie chodził na smyczy to wszystko robił jak robot, wytrenowane ma kaksa a u nas... pełny loozik to i gra siadła
1
@Firestone nie porównuj Pana trenera Valverde z wuefistą Xavim, wstawi czawi do gabloty tytle ile Ernesto to wtedy można porównywać. Czawi dwa razy z grupu LM nie wyszedł
0
@Deviler Zobacz na plumsy lansiary, od kiedy wzięła się za taniec i latanie po barcelonie forma spadła
0
@QQL5 oraz złodziejskie bandyckie prowizje
0
@KrwawiaceoczyVEB kontraktu nie chce przedłuzyc to siedzi
0
@MaŁolat a co gra lewy? tak uczciwie napisz, chłop jest mentalnie poza grą od 3 miesięcy
6
Kolejny szklany grajek
4
już za 4 lata będą przekręty Lapa
0
@TheNekro94 już nie przesadzaj, to był typowy brazol, efekciarski ale też momentami irytrujący
0
@Ojciec5tkidzieci i uważasz 200 zeta za uczciwą cenę? zobacz podobny dystans w Czechach kosztuje 130zet a odległość Cieszyn Praga jest większa.
0
Militało ma gebę irytujacą jak legendary casemiro :) gośc wiecznie stęka, coś go boli
0
Jarosław Laporta wprowadzi swoich
1
@MesQueUnClub_87 Nie piszę, że Ty nie opłacasz :) Ja handluję przedmiotami ręcznie wykonanymi i zawsze w formie licytacji od 1zł a kończy się zazwyczaj na kilkuset zł stąd te prowizje biją mnie po kieszeni.
0
@MesQueUnClub_87 allegro to syf, aktualnie z portalu aukcyjnego stał się sklepem. Piszę to jako osoba sprzedająca która przez akllegro jest jebana na każdym kroku, jakies algorytmy o jakości sprzedaży, bandyckie prowizje itd. Wystawiasz 30 aukcji z czego średnio 25% po zakończeniu licytacji nie jest opłacona przez kupującego... nic mu nie zrobisz jedynie po 14 dniach alle Ci zwróci prowizję, a jak podskoczysz kupującemu to zaznaczy że odebrał osobiście i nie dostajesz zwrotu prowizji plus kłopoty z alle
3
@Lionel_Messi10 a siuuup dostał nagrodę za wywiad roku i kozę do zagrody
3
Ogólnie to trzeba się zastanowić na dalszą współpracą z ludźmi którzy kupili Bellerina, Kessiego i może jeszcze ze dwóch ancymonów. To jest kryminał i dyscvyplinarka
0
kokardka i ogień na londyn
3
@PawkoFCB i szuka majtek
2
@Medium to staty jakiegoś obrońcy chyba, musiałeś pomylić
0
@MrPGG za dyche w pakiecie wezmie juve albo bajern
0
@Kondziubarca Sawicki był w studio?