SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dobrze że czawi powiedział arałcho gdzie ma biec żeby z linii wybić piłkie
0
@PIWOSZ89 kolor świeżego asfaltu tudzież węgla
17
@Pablit traore już był, to cienias
0
@Arkon paletka, motur i gała
1
@masa11 Srasjdek niech czeka aż TVP zorganizuje, wtedy on i inni rycerze osrajtjka będą na pierwszych pozycjach
2
@Mario96w :) ksiądz ci poświęci nawet wiadro kranówy tylko w zamian $$$$, za cysternę to już działeczkę musisz przepisać
2
Teraz patrzę Robert 3 w plebiscycie to lansiara nie pojechała odbierać nagrody :) może i lepiej
0
@marcin62 i ten egurola, gość ciągnął już każdemu
0
@PatrychoO słaby film
2
@nioton Ja na moje Tahoe miałem ceramikę nakładaną w 2020, mega zajebisty efekt, rys nie ma do dziś, choć wypadałoby nałożyć ponownie
0
real - gijon, Barca - betis/atlethic
0
@tbas i ta PISia.... od razu mental w dół
0
@Essos o jej ile mu to dało pkt? jaracie się treningami, co za żźenujący szoł
0
@jeyx77x Roman nie przesadzaj, rozumiem RoKo że Zbychu to Twój kumpel...
1
Sawicki z KS dalej po celą? Jakie ma zarzuty? Teraz gdzieś czytam opinię "sto tysięcy różnych rzeczy" Zibiego że Maciek jest krystaliczny. O co tam chodzi?
1
Jak to pisaliście o Kumanie, co on opowiadał? tymczasem czawi mówi ronald potrzymaj mi piwo, a ja się wypowiem
0
@siara10 tak i plumsy na szittoka, obowiązki wobec żony -insta itd
0
@JimMorrisonFCB Zenon? który?
1
Pisałem wczoraj dlaczego wuefista odpuszcza go na PK, malo miał odpoczynku to cały styczeń w LL nie zagra
0
@aqqi super że ci się podoba :)
0
@Worny co w tym smutnego?
0
@kamilop :) i niech tak zostanie
0
hahahahah jak tam wygro Wasz Dawidek T4S czy nie, dzisiaj małe zwycięctwo
0
Halvor musisz bo znowu w tv będą te nieloty...
0
ale futra i tatuaże TOP, taki klaunik/kapiszon
0
@P33ck i 70% w pierwszym miesiącu grania, później już sporadycznie
0
@Kgorecki2500 strzelił, ale zobacz komu i po ile w meczu
0
@escarabajo oczywiście masz trochę racji, jednak po nim nie widać zaangażowania, miny i machanie rękami jak w reprezentacji
3
Odnoszę wrażenie że Lewy zmieniając Bayern na Barcę poczuł się jak gwiazda Hollywood, spuścił mocno z tonu, staje się przeciętnym napastnikiem a zaczyna brylować na pudelkach. W Bayernie trzymali go krótko i zaangażowanie było inne, a u nas czerwo z głupoty do tego saga z zawieszeniem, dał nam kilka punktów, ale wrażenie robi słabe.
6
po czym Lewandowski odpoczywa? spacer z korneją, wcześniej sporo wolnego, a za chwilę kara 3 meczy. Reklamy kręci czy może plumsy na tiktoka mu stara każe nagrywać