SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ricardo0705 Alfa proponuję, powtórki pewnie gdzieś znajdziesz
1
@RoberDzik Zaproś kolegę i może śmignie chłopaka
10
@Rust_Cohle z placków najlepszy jest Memfis posypany Ferranem i doprawiony Bellerinem
1
@PatrychoO u pięknego romusia się pucował
0
@ObiektywnyKibic121 Jedź z nią, może lubi na 2....
0
a Dembuś? :)
2
i cały misterny plan w .... fitnesiara nie będzie zadowolona
0
@HarveySpecter i komin zawsze wymieciony
1
elektryzujaca wiadomość, jak żyć?
0
@Shapiro iwan i kto?
0
@Jackazz tera to już nie będzie
18
@panderski99 2010 sneider i tu kończymy czytac ten wylew brudnego przescieradła
8
stary to niedowidzi
3
@Emhyr na nich bedzie akurat, byle za plecami czawiego nie dzwonił do lapcia, a co gorsza po premie do premiera
0
@_Adek_02_ a małysz?
0
@Criss18Barca łał odpalił petrade? mioł błysk? tym się chyba mierzy ekstazę w tym szoł dla ubogich. Jedyny "sport" oprócz F1 gdzie janusze brandzlują się wynikami treningów. Chłop wygrał z pięć konkursów w 20sto letniej karierze i bóg :)
0
@tristan87 czyli nawet samobója nie umiał zrobić... szkoda człowieka alkoholizm to ciężka choroba
1
@Paweł_P Bo Robercik, jego obecność wymusza granie do niego ;)
7
jest i nasz crack, ale za zmontowanie karnego szacun na wieki
0
:) ile to było strajków, wymuszeń żeby tego cieniasa pozyskać, zawsze mówiłem że to cienias... drugi strajkujący bubel w finale został zdjęty przed przerwą
0
@Deviler tylko nie menel, rakuf tylko trnował...
3
@Kondziubarca i w dodatku funfel romusia i kanału reklamowego
1
dobrze że nie ma kasy na kolejne rafinje, balleriny
1
@MESSIah16 rozBorek jak zwykle populista, oczywiście w pewnych aspektach tego monologu ma dużo racji
0
Morawiecki da a w zamnianb jakieś działeczki
2
heheheheh on już lepszy nie będzie, średniaczek :) przynajmniej się nie psuje ostatnio
0
@MESSIah16 Diego to mit i tylko mit, on tutaj nie wie jak się nazywa i kto wchodzi
2
Z całego serca życzę CR7 smacznego śniadania :)
0
na co nam ten placek?
2
Gdzie się schował turbodziennikarz Stanoski?