SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na co nam ten placek?
2
Gdzie się schował turbodziennikarz Stanoski?
0
oscar goes to.... Laporta za pierwszoplanową rolę prezydenta dużego klubu
5
@Encore Można go lubić lub nie, ale ciężko zapierdalał i dopiął swego WIELKI SZACUNEK
0
@Bartek1817 co zrobisz nie miał dsna barcy, inna sprawa że nie był nowym xxx bo u nas się szuka nowego busketsa, czawiego, nowego iniestę... ilu było nowych alweszów? czas iść do przodu i może należy zweryfikować to dna
2
@Bobo25 WPAPPE to za co?
0
@Bogan nie krytykuj bo zaraz ci napiszą żeś debil
0
@LewoSkrzydlowy11 co ty nie powiesz :)
1
słaba, przeciętne wzory czyli ma dna barcy/krujfa
0
Jutro dogryweczka, karne i mar-Arg w niedzielę
0
Topowy zakup, teraz tylko się go pozbyć
0
@Uukasz_93 Kovacic też znakomity
1
@IronSanHybrid ile to było ze dwa lata temu, że na testach organizm 25 latka ;)
0
a kaj je rapeman z port? georgina sie na was obrazi razem z sekta cr7
1
to mu wychodzi idealnie, tłicze, strimy... trenerem jest marnym
0
@kubix05 Ostatnio lepiej się Szpaka słucha niż rozpBorka, ten to fanatykuje, tworzy nowe słowa normalnie lhaoz wśród komentatorów
0
@Transu96 nowe dla niego, pewnie w komisie tysiak kupił
2
@hayek a w domu stanofski pije na to konto, stary hipokryta pod publike
1
@Przemek2323 to kogo bedzie pucował? no cxhyba ze pojdzie grac do zagrody arabów za myliony euro
0
@Volk i przebieg - po pierwszej połowike 2-0 dla Port, potem leo 2x i przy 2-2 w 80 wchodzi mental i z karniaczka daje na 3-2 Jaka będzie narracja?
0
@ef siedzi w paryżu i czerpie od najlepszych
0
Mundial pięknie wyjaśnił nasze cracki z ostatnich wypadów na ryneczek po szybkie zakupy ;) Lewy mentalnie dno, brak koncentracji, karne na odp, Frenki deyong - tak dobry jak u nas zagrał 4 mecze z tego 1 w nmiarę, Memfis to dopiero kapiszon :( Rafinja - najsłabsze ogniwo u tancerzy
5
@KolDan krystjano pomijając akcię z United to za co?
0
@VamoSBarca88 no i cr0 wygra finał 3-1 bo te chorwackie busiary beda wyrąbane
1
@jachuu9 rzecz?
0
@Kluivert_P second place - first looser, remember ;)
0
@Stagiryta nie oglądam, od wczoraj widzę jak to kubacki dominuje, wszędzie o tym pisało, leciał do k..a I ZWALIŁ SIĘ PRZED DRZWIAMI
0
Jak to rządził w treningach i kwalifikacjach, jaki to był kurła kozak :) to tak jakby się jarać że lewus na treningach karne trafia, śmieszny sport 3 narodów
0
Tak to widzę Hol-Arg 2-1 niestety.... Bra - Cro 1:1 d. 2:2 2-4 pen
0
maroko i rapeman