0

na co nam ten placek?

2

Gdzie się schował turbodziennikarz Stanoski?

0

oscar goes to.... Laporta za pierwszoplanową rolę prezydenta dużego klubu

5

@Encore Można go lubić lub nie, ale ciężko zapierdalał i dopiął swego WIELKI SZACUNEK

0

@Bartek1817 co zrobisz nie miał dsna barcy, inna sprawa że nie był nowym xxx bo u nas się szuka nowego busketsa, czawiego, nowego iniestę... ilu było nowych alweszów? czas iść do przodu i może należy zweryfikować to dna

2

@Bobo25 WPAPPE to za co?

0

@Bogan nie krytykuj bo zaraz ci napiszą żeś debil

0

@LewoSkrzydlowy11 co ty nie powiesz :)

1

słaba, przeciętne wzory czyli ma dna barcy/krujfa

0

Jutro dogryweczka, karne i mar-Arg w niedzielę

0

Topowy zakup, teraz tylko się go pozbyć

0

@Uukasz_93 Kovacic też znakomity

1

@IronSanHybrid ile to było ze dwa lata temu, że na testach organizm 25 latka ;)

0

a kaj je rapeman z port? georgina sie na was obrazi razem z sekta cr7

1

to mu wychodzi idealnie, tłicze, strimy... trenerem jest marnym

0

@kubix05 Ostatnio lepiej się Szpaka słucha niż rozpBorka, ten to fanatykuje, tworzy nowe słowa normalnie lhaoz wśród komentatorów

0

@Transu96 nowe dla niego, pewnie w komisie tysiak kupił

2

@hayek a w domu stanofski pije na to konto, stary hipokryta pod publike

1

@Przemek2323 to kogo bedzie pucował? no cxhyba ze pojdzie grac do zagrody arabów za myliony euro

0

@Volk i przebieg - po pierwszej połowike 2-0 dla Port, potem leo 2x i przy 2-2 w 80 wchodzi mental i z karniaczka daje na 3-2 Jaka będzie narracja?

0

@ef siedzi w paryżu i czerpie od najlepszych

0

Mundial pięknie wyjaśnił nasze cracki z ostatnich wypadów na ryneczek po szybkie zakupy ;) Lewy mentalnie dno, brak koncentracji, karne na odp, Frenki deyong - tak dobry jak u nas zagrał 4 mecze z tego 1 w nmiarę, Memfis to dopiero kapiszon :( Rafinja - najsłabsze ogniwo u tancerzy

5

@KolDan krystjano pomijając akcię z United to za co?

0

@VamoSBarca88 no i cr0 wygra finał 3-1 bo te chorwackie busiary beda wyrąbane

1

@jachuu9 rzecz?

0

@Kluivert_P second place - first looser, remember ;)

0

@Stagiryta nie oglądam, od wczoraj widzę jak to kubacki dominuje, wszędzie o tym pisało, leciał do k..a I ZWALIŁ SIĘ PRZED DRZWIAMI

0

Jak to rządził w treningach i kwalifikacjach, jaki to był kurła kozak :) to tak jakby się jarać że lewus na treningach karne trafia, śmieszny sport 3 narodów

0

Tak to widzę Hol-Arg 2-1 niestety.... Bra - Cro 1:1 d. 2:2 2-4 pen

0

maroko i rapeman

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?