12

@Danny Gaucho Sam fakt tej premii przy aktualnej sytuacji finansowej wielu Polaków to plaskacz na twarz

0

ahaahahahah na espaniol bedzie stoł na czerwonym, to jeszcze prawie miesiąc :) to jest ford wśród piłkarzyków, wiecznie w warsztacie

1

Przy aktualnej formie to wzmocnienie ;)

1

@Irmscher10 Matołus wie... oni za to są na bieżąco

0

@derlysy1979 tak na początku sezonu nastrzelał ogórkom, przypudrował to dwoma bramkami z interem

0

@Deviler zaplanowane miał co powie po meczu, intensywnie myślał już w końcówce - patrz kopnięcie z 11m, farfocel jak z orlika

0

Lewandowski niech się za granie weźmie a nie zwalnianie i zatrudnianie trenerów bo dobrze z 11m nie potrafi kopnąć. Po przejściu do FCB totalny zjazd formy, koncentracji, staje się przeciętny, gwiazdorzy, nie służy mu luźniejsze życie

3

@mrboom Mylik też wszedł i był cieniutki jak zwykle

0

Powiedzcie mi obrońcy Milika dwa argumenty za tym drewem, dwa....

60

@Faro Izraelczycy za to są gotowi nieść pomoc, bombową pomoc.... Jak wiadomo od zawsze to największe ofiary ludzkości

0

Tebas to jeszcze współpraca z Brazzers i nasa, poziom ligi za chwilę będzie jak holenderskiej

3

Lapciu jak pisior, ośmiornicę zrobi i opanuje całość

0

@FCB24 retoryka będzie taka, że to rapeman wygrał turniej, nawet jak bruno go zjada

2

co na to ekspery przeglądu sportowego lotar matołus? Jak to było, słaboi gracie :)

0

i ronaldo wygra turniej, zobaczycie...

0

@Barca1992 bo to dobry sędzia jest, kiedyś bywało różnie ale od dłuższego czasu jest top

5

@lucca87 tu chodzi chyba o ostatni uraz, wrócił wtedy z kadry z urazem

0

@Emhyr bo Bór to celebryta na wuju się zna, patrz - mbappe w realu od lata ;)

0

@gaucho104 dobre pytanie, ja szukam corela

0

@matirix20 no nie jakieś 10kg większy ;) ale w realuy był sztos

0

@DonMatteo901 czechu zaczyna swój koniec

0

@mekston Nie zawsze a nawet przeciwnie mocne wejście w turniej gwarantuję długą obecność. 1/8 to sito

1

@12Cule34 nie becz, jeszcze majo 2 mecze to wyjdo, chyba że znowu bedzie człapoł

0

Leo dzisiaj Roima/Liverpool/bayern mode

0

Podtrzymuję swoje zdanie AS-ARG 1-1, Mex Arg 2-1 i gramy ostatni mecz o 3 mierjsce

5

@Pawel13sz ahaaah może tjeri ałri, albo boniek?

0

Czy to czasem nasz hedkołcz nie szlifował talentu trenerskiego w Katarze? Kurła Podbeskidzie by ich zrobiło

0

@barcelonaLM z niedoceniana AS zagrają 1-1 w pierwszym meczu i z Meksykiem o życie będą grali, róbcie screeny ;)

8

Pierwsze powołanie i wyjdzie od pierwszej :) byle po turnieju nie zleciały się szejki po niego

0

@Encore I jak to sie ma do tego że turbo Alexa F. traktuje jak ojca itd. Zawsze powtarzał że to jego osoba jest najważniejsza w jego karierze, po czym chciał iśc do MC :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?