SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Danny Gaucho Sam fakt tej premii przy aktualnej sytuacji finansowej wielu Polaków to plaskacz na twarz
0
ahaahahahah na espaniol bedzie stoł na czerwonym, to jeszcze prawie miesiąc :) to jest ford wśród piłkarzyków, wiecznie w warsztacie
1
Przy aktualnej formie to wzmocnienie ;)
1
@Irmscher10 Matołus wie... oni za to są na bieżąco
0
@derlysy1979 tak na początku sezonu nastrzelał ogórkom, przypudrował to dwoma bramkami z interem
0
@Deviler zaplanowane miał co powie po meczu, intensywnie myślał już w końcówce - patrz kopnięcie z 11m, farfocel jak z orlika
0
Lewandowski niech się za granie weźmie a nie zwalnianie i zatrudnianie trenerów bo dobrze z 11m nie potrafi kopnąć. Po przejściu do FCB totalny zjazd formy, koncentracji, staje się przeciętny, gwiazdorzy, nie służy mu luźniejsze życie
3
@mrboom Mylik też wszedł i był cieniutki jak zwykle
0
Powiedzcie mi obrońcy Milika dwa argumenty za tym drewem, dwa....
60
@Faro Izraelczycy za to są gotowi nieść pomoc, bombową pomoc.... Jak wiadomo od zawsze to największe ofiary ludzkości
0
Tebas to jeszcze współpraca z Brazzers i nasa, poziom ligi za chwilę będzie jak holenderskiej
3
Lapciu jak pisior, ośmiornicę zrobi i opanuje całość
0
@FCB24 retoryka będzie taka, że to rapeman wygrał turniej, nawet jak bruno go zjada
2
co na to ekspery przeglądu sportowego lotar matołus? Jak to było, słaboi gracie :)
0
i ronaldo wygra turniej, zobaczycie...
0
@Barca1992 bo to dobry sędzia jest, kiedyś bywało różnie ale od dłuższego czasu jest top
5
@lucca87 tu chodzi chyba o ostatni uraz, wrócił wtedy z kadry z urazem
0
@Emhyr bo Bór to celebryta na wuju się zna, patrz - mbappe w realu od lata ;)
0
@gaucho104 dobre pytanie, ja szukam corela
0
@matirix20 no nie jakieś 10kg większy ;) ale w realuy był sztos
0
@DonMatteo901 czechu zaczyna swój koniec
0
@mekston Nie zawsze a nawet przeciwnie mocne wejście w turniej gwarantuję długą obecność. 1/8 to sito
1
@12Cule34 nie becz, jeszcze majo 2 mecze to wyjdo, chyba że znowu bedzie człapoł
0
Leo dzisiaj Roima/Liverpool/bayern mode
0
Podtrzymuję swoje zdanie AS-ARG 1-1, Mex Arg 2-1 i gramy ostatni mecz o 3 mierjsce
5
@Pawel13sz ahaaah może tjeri ałri, albo boniek?
0
Czy to czasem nasz hedkołcz nie szlifował talentu trenerskiego w Katarze? Kurła Podbeskidzie by ich zrobiło
0
@barcelonaLM z niedoceniana AS zagrają 1-1 w pierwszym meczu i z Meksykiem o życie będą grali, róbcie screeny ;)
8
Pierwsze powołanie i wyjdzie od pierwszej :) byle po turnieju nie zleciały się szejki po niego
0
@Encore I jak to sie ma do tego że turbo Alexa F. traktuje jak ojca itd. Zawsze powtarzał że to jego osoba jest najważniejsza w jego karierze, po czym chciał iśc do MC :)