2

ocho Lapciu wchodzi w interesy z kolumbijczykami ;)

4

@panczo Lubi też punktowac innych którzy chcą zarobić hajs na patologgi, ale jak on może zarobić to wchodzi w to nawet jak wali patologią którą wyśmiewa u innych

5

Wróci połamany...

1

Komentarz usunięty

1

hehehe kolejna perła, kolejny demir...

0

@analitykTaktyki tam była rocha directa, kontrolował kilka razy zeby go trafić, widać to na powtórkach.... tam chyba głowa nie dojezdza od kilkuy meczy, no cóż latynoscy tancerze itd

0

@SinMistico Lahoz od jakiegoś czasu gwiżdże uczciwie, robi szoł ale bardziej w kwestiach teatralnych ;) fajnie dyskutuje, tłumaczy

2

Wszyscy którzy wątpili, pisali poliuderowane WON

0

@!34RC3!_0N4 jeden argument za tym wuefistą, jeden podaj. To jest dno a jie trener, psychika drużyny nie istnieje, taktyka też

6

Parodia a nie klub, na 90% wypadnie do końca sezonu na mindialu

1

@El dominatore Ty to jesteś dominatore ale internetu :) w życiu pewniem mamlas jakich mało

9

@El dominatore sam masz mentalność przegrywa

1

@Robertog10 Patrzysz na Carlesa po latach nbiegrania, wtedy troszku się koloryzuje, coś jak wsponinanie dzieciństwa. Moim zdaniem Gerard to numer jeden.

5

@brd42 czym splamił jednym czy dwoma meczami? co ty pi..sz W ubiegłym sezonie tylko on trzymał potejpowany obronę. Pan piłkarz

14

Sama prawda, 2 legendy

1

@varosso spierdalaj

1

Don't you know, pump it up

You got to pump it up

Don't you know pump it up

You've got to pump it up

Don't you know, pump it up

You got to pump it up

Don't you know pump it up

You've got to pump it up

0

@xavi890 zgadza się :) pólfinał zdaje się wypada na Argentynę? 87min i głowa Pikeja na 1-0 ;) coś jak król z Niemcami w 2010

0

@bartas97 eee z południa ;)

0

@Barwindg wyglada jak menel ;)

0

@HighestInTheRoom a ty co z kanału sportowego? chodzisz na smyczy x-komu?

0

@Vebrol ło menel przemówił

0

@michola ciekawei ilu prezydentów będzie sprzątało burdel po Lapciu... kasy puste, długi

2

Memfis wróci, strzeli brameczkę, zrobi szoł z ogórkami i cyk na L4 :) siedzi potem wytapirowany i ubrany jak klam na trybunach

0

Lewy też? czy nie zaprosili

2

@Rl9k1ng Anchorage lub jakaś mała mieścina w Montanie

0

@Kondziubarca Mendesz ty tam se możesz ustawiać babkę w domu :) Dajn tem miliard i spadaj ze szklanką

0

byłaby jeszcze trudniejsza grybyś kartkę dostał na początku, zasłużoną

8

Podobno to Kuman pitolił na konferencjach ;) tymczasem wchodzi czawi i mówi ronald potrzymaj mi piwo...

1

łucha... kolejna perła zaraz po Arthurze i innych co kupiliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?