SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bimbały ;) nie ważne co na koszulce byle odzyskały LM
0
@xavi890 bo to jest vidal/gattuso jeno młodszy i szybszy póki co
1
@Ronin47 w ubiegłym roku lepsza kreacja była, piękna kobieta
0
@tomek8756 aktualny nie lepszy
1
i Anna Lewandowska na bank, bez tancerza tym razem a z grajkiem
3
Dobra to teraz kasa cna bok i pytanie mam - jak oceniasz swoją grę w ostatnich meczach, dlaczego nie wracasz sprintem do obrony po stracie, ciągłe gestykulacje - językiem migowym się porozumiewasz z kolegami?
0
@cubiii czy zaprzeczyłem? ale grało 21 innych a on ciągle o valverde
0
komentarz ćwiąkały dno, masturbacja valverde taka że aż tv parował, valv kopie na chama do benzyny ten nie ma jak przyjąć i ten cap wychwala :)
0
@Luciano99 Pogba mu trzyma, wpabbe jest stworzony do większych celów
0
Przy klasyku zawsze to gunwo wypływa
0
@Joe_Pesci Don trenerro Ernesto tego naszego arabskiego koucza rozpracuje jak dziecko na orliku
0
@Ali3231 na C+ ćwiąkała na mikrofonie to lepiej eleven
1
Oho byla zyeba od turbo prezesa, pogroził paluszkiem Denzelowi, myślę że w poniedziałek zamkniemy rozdział czawiego i wjedzie kolejny krujfista z dna barsy
0
i ferran torres zapomnieliście dopisać
0
Ciekawe ile razy ten placek będzie leżał i symulował, kradł czas itd jak to bywało w LM ubiegłego sezonu. Ciągły grymas na twarzy
0
@333tricampeones333 na 2 mecze potem któryś do szpitala
0
XD ;) Real zawsze najlepszy by T. Ćwiąkała
1
@MESSIah16 pamiętaj jeszcze o człowieku skale, czyli Eriku
1
Kogo my kupiliśmy...
1. Ferran - Andre Gomesz ver. 2 on nigdy nie odpali bo go głowa nie puści, słaby...
2. Rafinja :) miał być Ronaldinjo a jest poziom getafe/vigo w porywach Betis
3. czarna perła Kessi, kurna alex song ver. 2 poziom jak wyżej
4. zostawienie szklanego kapiszona Memfisa...
Trener Xavi poziom Arabii Saudyjskiej, brak pomysłu na zmianę sytuacji w meczu, zmiany z doopy
6
@Qba2312 on już w 20tej w chuja grał
0
@1kondziu1 w niedzielę zwykły mecz o 3pkt, bez przesady z tym klasiko
1
@AdiKingu96 W to nie wątpię tylko czy nasz taktyk to udźwignie, liczę na 4-1 ;)
0
@Rl9k1nG mosz kasę czy dziadujesz? to dość istotne.
2
Xavi już na walizkach czy jednak damy radę?
4
# CZAVI OUT :) DO aRABII
1
@kuczyniak grizman lubi to
3
hahahaaha alemany top :) no nic kolejne dźwignie pinokia z barcelony czas planować
0
@pt9 nie, wygrywa ten co wincyj podań mo
0
@magister97r Kula, lub sznur a wcześniej wydymać młotem pneumatycznym w odb...
3
@Romario87 Nie wyciągnie, bo nie wyciągnął po poprzednim sezonie. Xavi przypomina mi kumpla, bawiliśmy się kiedyś w RC 4x4, kombinowaliśmy części, konfiguracje budżetowe i modele fajnie jeździły. Wspomniany wyżej kumpel dostał od ojca nówkę Axiala SCX10, dalej jeden z lepszych modeli no i jak robiliśmy wyprawy to zawsze był na końcu mimo tego, że posiadał najlepszy model :) Po prostu nie umiał z niego korzystać tak jak Czawi, ma materiał a nie umie używać