2

Bimbały ;) nie ważne co na koszulce byle odzyskały LM

0

@xavi890 bo to jest vidal/gattuso jeno młodszy i szybszy póki co

1

@Ronin47 w ubiegłym roku lepsza kreacja była, piękna kobieta

0

@tomek8756 aktualny nie lepszy

1

i Anna Lewandowska na bank, bez tancerza tym razem a z grajkiem

3

Dobra to teraz kasa cna bok i pytanie mam - jak oceniasz swoją grę w ostatnich meczach, dlaczego nie wracasz sprintem do obrony po stracie, ciągłe gestykulacje - językiem migowym się porozumiewasz z kolegami?

0

@cubiii czy zaprzeczyłem? ale grało 21 innych a on ciągle o valverde

0

komentarz ćwiąkały dno, masturbacja valverde taka że aż tv parował, valv kopie na chama do benzyny ten nie ma jak przyjąć i ten cap wychwala :)

0

@Luciano99 Pogba mu trzyma, wpabbe jest stworzony do większych celów

0

Przy klasyku zawsze to gunwo wypływa

0

@Joe_Pesci Don trenerro Ernesto tego naszego arabskiego koucza rozpracuje jak dziecko na orliku

0

@Ali3231 na C+ ćwiąkała na mikrofonie to lepiej eleven

1

Oho byla zyeba od turbo prezesa, pogroził paluszkiem Denzelowi, myślę że w poniedziałek zamkniemy rozdział czawiego i wjedzie kolejny krujfista z dna barsy

0

i ferran torres zapomnieliście dopisać

0

Ciekawe ile razy ten placek będzie leżał i symulował, kradł czas itd jak to bywało w LM ubiegłego sezonu. Ciągły grymas na twarzy

0

@333tricampeones333 na 2 mecze potem któryś do szpitala

0

XD ;) Real zawsze najlepszy by T. Ćwiąkała

Swoją drogą siedzę w pracowni i słucham tych programów sam nie wiem po co ;) TĆ w trzecim mówi to samo

1

@MESSIah16 pamiętaj jeszcze o człowieku skale, czyli Eriku

1

Kogo my kupiliśmy...
1. Ferran - Andre Gomesz ver. 2 on nigdy nie odpali bo go głowa nie puści, słaby...
2. Rafinja :) miał być Ronaldinjo a jest poziom getafe/vigo w porywach Betis
3. czarna perła Kessi, kurna alex song ver. 2 poziom jak wyżej
4. zostawienie szklanego kapiszona Memfisa...

Trener Xavi poziom Arabii Saudyjskiej, brak pomysłu na zmianę sytuacji w meczu, zmiany z doopy

6

@Qba2312 on już w 20tej w chuja grał

0

@1kondziu1 w niedzielę zwykły mecz o 3pkt, bez przesady z tym klasiko

1

@AdiKingu96 W to nie wątpię tylko czy nasz taktyk to udźwignie, liczę na 4-1 ;)

0

@Rl9k1nG mosz kasę czy dziadujesz? to dość istotne.

2

Xavi już na walizkach czy jednak damy radę?

4

# CZAVI OUT :) DO aRABII

1

@kuczyniak grizman lubi to

3

hahahaaha alemany top :) no nic kolejne dźwignie pinokia z barcelony czas planować

0

@pt9 nie, wygrywa ten co wincyj podań mo

0

@magister97r Kula, lub sznur a wcześniej wydymać młotem pneumatycznym w odb...

3

@Romario87 Nie wyciągnie, bo nie wyciągnął po poprzednim sezonie. Xavi przypomina mi kumpla, bawiliśmy się kiedyś w RC 4x4, kombinowaliśmy części, konfiguracje budżetowe i modele fajnie jeździły. Wspomniany wyżej kumpel dostał od ojca nówkę Axiala SCX10, dalej jeden z lepszych modeli no i jak robiliśmy wyprawy to zawsze był na końcu mimo tego, że posiadał najlepszy model :) Po prostu nie umiał z niego korzystać tak jak Czawi, ma materiał a nie umie używać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?