0

@Pedri16Future potem była akcja - opluł czy nie?

0

@DLFCB Fabio Grosso :) ta bramka z Niemcami i radość którą dopiero Iniesta przebił

0

@Lola120 nie ma tak podniecać się i żałować ćpuna którego zna się z tv :) bliskich pewnie traktujesz po katolicku

0

@Lola120 przytul telewizor, był nieszczęśliwy z wyboru

1

@barcanawieki co się naćpał i wypił w życiu to jego, niech mu ziemia lekką będzie

0

on opuszcza 2 sezon z rzędu.... nic ostatnio nie dawał jak grał

0

@kubix05 manitę by im pogła benfika zapodać

1

@MichuZ44 choojowe, jakby przycinało normalne

0

@QQL5 1-4 niestety....

2

@Culer9002 mocne 6+

2

Komentarz usunięty

0

@MESSIah16 po co tam lozł, w Istebnej bary od razu poupadały

2

@waletpl mówiłem że laporta ma mental pisiora

0

na boisku wygląda na 53

3

@DLFCB Viniego niech kupio, on się w sumie zachowuje jak... baba, kaprysna baba

1

@HighestInTheRoom taa ogarniał, pokazał to w Rosji. Farciarz i tyle, trafili mu się gracze w prime plus drabinka na turnieju i bohater.

2

@Kidd jeszcze w tym dniu urodził się mokry sen Borka, najbajdziej fartowny kołcz naszej kadry, Rozwałka, zasłynął z dobrej drabinki na E16 i niskim pressingiem na WC18

0

@KrychaFCB świąkała za to turbo obiektywny

2

@Maker0 Gundogan co zrobił od początku sezonu? to jest dopiero "perła", chłop wygląda jakby miał umrzeć za chwilę. Po Guardioli zawodnicy są wykręceni jak gąbka, zużyci....

0

@tomek8756 Spermidło madryciok niech tam viniego pilnuje

0

@LM10GOAT czawi to je rekordbrejker

0

Czy jej wargi (bez podtekstu ;) ) stykają się kiedygolwiek? Zawsze otwarta ;)

0

@jakub1906 ciapuch

0

@escarabajo pażdziernik 2030 al-hillal vs al-ciapak Nie wiem po co ten hejt na Fatiego, w dzieciństwie miał poważną kontuzję ale dochodzi już powoli do dawnej dyspozycji

0

@FCBparasiempre ronaldo by na nich zrobił 15, ale brazolom by nie strzelił - co lepsze?

3

choojowe na maksa, jak z bazarku

2

ciekawe ze przy bramce Gaviego Morata nie absorbował ;0

0

z tym rekinem to za chwilę będzie potrzebna terapia psychiatryczna, tylko czekać aż sobie zrobi tatuaż na policzkach jak na P-40 ;)

0

@fart Petru is bek, big rychu

0

@matirix20 to cyniczny aktor, wszystkie jego filmy sa nastawione pod to co "klient chce kupić"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?