SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future potem była akcja - opluł czy nie?
0
@DLFCB Fabio Grosso :) ta bramka z Niemcami i radość którą dopiero Iniesta przebił
0
@Lola120 nie ma tak podniecać się i żałować ćpuna którego zna się z tv :) bliskich pewnie traktujesz po katolicku
0
@Lola120 przytul telewizor, był nieszczęśliwy z wyboru
1
@barcanawieki co się naćpał i wypił w życiu to jego, niech mu ziemia lekką będzie
0
on opuszcza 2 sezon z rzędu.... nic ostatnio nie dawał jak grał
0
@kubix05 manitę by im pogła benfika zapodać
1
@MichuZ44 choojowe, jakby przycinało normalne
0
@QQL5 1-4 niestety....
2
@Culer9002 mocne 6+
2
Komentarz usunięty
0
@MESSIah16 po co tam lozł, w Istebnej bary od razu poupadały
2
@waletpl mówiłem że laporta ma mental pisiora
0
na boisku wygląda na 53
3
@DLFCB Viniego niech kupio, on się w sumie zachowuje jak... baba, kaprysna baba
1
@HighestInTheRoom taa ogarniał, pokazał to w Rosji. Farciarz i tyle, trafili mu się gracze w prime plus drabinka na turnieju i bohater.
2
@Kidd jeszcze w tym dniu urodził się mokry sen Borka, najbajdziej fartowny kołcz naszej kadry, Rozwałka, zasłynął z dobrej drabinki na E16 i niskim pressingiem na WC18
0
@KrychaFCB świąkała za to turbo obiektywny
2
@Maker0 Gundogan co zrobił od początku sezonu? to jest dopiero "perła", chłop wygląda jakby miał umrzeć za chwilę. Po Guardioli zawodnicy są wykręceni jak gąbka, zużyci....
0
@tomek8756 Spermidło madryciok niech tam viniego pilnuje
0
@LM10GOAT czawi to je rekordbrejker
0
Czy jej wargi (bez podtekstu ;) ) stykają się kiedygolwiek? Zawsze otwarta ;)
0
@jakub1906 ciapuch
0
@escarabajo pażdziernik 2030 al-hillal vs al-ciapak Nie wiem po co ten hejt na Fatiego, w dzieciństwie miał poważną kontuzję ale dochodzi już powoli do dawnej dyspozycji
0
@FCBparasiempre ronaldo by na nich zrobił 15, ale brazolom by nie strzelił - co lepsze?
3
choojowe na maksa, jak z bazarku
2
ciekawe ze przy bramce Gaviego Morata nie absorbował ;0
0
z tym rekinem to za chwilę będzie potrzebna terapia psychiatryczna, tylko czekać aż sobie zrobi tatuaż na policzkach jak na P-40 ;)
0
@fart Petru is bek, big rychu
0
@matirix20 to cyniczny aktor, wszystkie jego filmy sa nastawione pod to co "klient chce kupić"