0

z tym rekinem to za chwilę będzie potrzebna terapia psychiatryczna, tylko czekać aż sobie zrobi tatuaż na policzkach jak na P-40 ;)

0

@fart Petru is bek, big rychu

0

@matirix20 to cyniczny aktor, wszystkie jego filmy sa nastawione pod to co "klient chce kupić"

3

@Pawlak1992 starzec bezzębny z łupieżem ładniejszy?

2

@draxidox na nowogrodzkiej się wypełniajo

1

@mkord o i tak beje

1

@norbi77 taa i kolo przy stole widząc panią mizerię nie dał jej karty referendalnej do jej referendum

0

co tam na bazarku

0

@Gronek Zalewski? on to zorganizuje ;)

0

@FcPortoFan1999 Pol się zawinie za stanem, rób screena

0

@WiernyKibic111 taa a KS promujący patusów, walki które Stanowi nie pasują, mierne poranki z KS i ogólny kontent mocno poszedł w dół. Nie przepadam za Stanem, ale może po prostu przestało mu to pasować?

1

@tristan87 piłkarzyki, przepłacone patusy i tyle, piłka to szambo

0

Fati mode ON, super-kontuzja-upadek, oczywiście po podpisie

0

Milik to je cienias, najbardziej przehejpowany piłkarzyk naszej kadry

0

Komentarz usunięty

0

@plutonio niech wali antybiotyk za antybiotykiem, jego życie

1

@tomek256 idź do lekarza a nie recepty onlajn, kurwa zdrowotne płacisz. Kto Ci zdiagnozował anginę ropną? dr. google?

4

Wchodzisz na jutuba a tam naście analiz Wysp Owczych, wysłannicy, pier...lenie o przygotowaniach, taktyka składy :) qrwa co za czasy

16

@zibiku jest żenujący, Morawiecki zachowuje się jak na podwórku, te gimbazowe żarciki

0

@Encore "Podleczył" się w klinikach Madryckich, wyczyścił organizm i wraca, klasyk.

2

@Salchent nie bo tam bijo naszych

0

@gumaz on od rana Jegienkę Strong wali

3

@FutbolFan ten sam ojciec z maczeta wytnie wszystkie dzieci po drugiej stronie barykady

3

@fart bardziej agresywny zaczepny był jednak Matołusz

0

Gundogan to jest placek, wyglada na wyebanego jak koń po westernie

0

@Ascend oczywiście, ale jego masturbacja tym faktem jest śmieszna

0

@BorzyKrzys po takim Panie mój dziadek na konia wchodził

2

Kretyun Gutowski na X już szczytuje, co to jest za nieobiektywny debil

1

@Androchem dzięki

0

@gumaz jaki film?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?