3

@Rust_Cohle przyjebał jak na parkingu

2

@PatrykBarca Krzysztof Piątek, poza konkurencją zważywszy na upadek

0

@Ls0811 ale widzisz po stronie ko czy tam po tak bezszczelne wyzwiska, hasła jak z podwórka? zachowanie dziennikałów pisowskiego szamba tvp wobec gości?

0

@Medium co? ty już z rana nayebany?

2

@Herato ten banderowski placek z jagi?

1

Morawiec ki permanentny kłamca i oszust w kółko podniosą wam wiem emerytalny i imigranci, cały ich plan straszenia. Wizja braku powiększenia majątku żony o kolejne 50 baniek za kadencję zagląda mu w oczy.

0

@Deviler jest na ps5?

0

@tomek8756 mam s21fe i jest super, polecam

0

@Values niuchane tyż na bank

6

@mleczkoo co ty pierdolisz człowieku

0

@kulek22 nie świata, 5 narodów

0

@fart Lepiej 10 razy zremisować czy 5 wygrać i 5 przegrać?

1

@bartas97 w 69 nic, biały o niego zahaczył

1

To jutro świakały i inne wychwalajace żironę bedo pierdoliły o wielkim realu

0

Dlaczego Kibel nie wpusci darwina?

0

@Swistus172 a co wybitny jest? słabeusz zmeczony zyciem

2

Gundogan to jest placek

0

@Hosh Zaczynasz obrażać, co świadczy o Twojej słabości.

1

@Hosh Twoja interpretacja tego co napisałem jest idiotyczna. Ludzie mają mniejsze możliwości ale walczą ile mają sił, radzą sobie z problemami a tutaj piłkarzyk "król życia" niepowodzenie i robi dramę

0

@Hosh a kim ty jesteś żeby rozczulać się nad piłkarzykiem którego w życiu na oczy nie zobaczysz? zrób coś dla kogoś z problemami w Twoim otoczeniu a nie współczuj "kumplowi z fify"

0

@Firestone dlaczego obrzydliwy? miliony ludzi ma większe problemy a mniejsze możliwości. Wieczne roztaczanie ochronki i niańczenie piłkarzyków. Ile dzieci w dzisiejszych czasach popełnia samobójstwa - interesuje się tym ktoś? Robi ktoś coś w kierunku pomocy?

0

Komentarz usunięty

0

@Saviola88 sto konkretów to mniej niż 150 baniek majątku żony pinokia, z czego ponad 100 na plusie od 8 lat

18

@Trojanek23 gość lecący 250 musi zdawać sobie sprawę i brać odpowiedzialność, kolejny król życia jak ten placek z żółtej meganki z Krakowa.

0

@bartas97 Może poloków a nie wiecznie najemników

0

@Janas11224 o 4 zera piąte....

0

@PWS Zobacz na gościa po prawej Matsa w momencie ostatniego podania wyraźnie wysunięty metr, piłka do niego nie dochodzi jednak temat do dyskusji jest

0

Dla pseudoobiektywnych karnego nie było bo kontakt minimalny, to ja się pytam o spalone 5cm, są czy był minimalny i tego nie gwizdamy? Pytanie numer dwa - bandycki faul na lewym w okolicach 60 minuty? dwa dni temu był krzyk że belingCHam miał mieć czerwo. Ostatni temat do luźnej dyskusji - gol na 1-0 i napastnik na metrowym spalonym przed Matsem, gdyby stał przed Kepą to absorbowałby uwagę i gol anulowany

0

O to może mu się przestawi i wejdzie w tryb ściany nie do przejścia, kurde jak on by się przydał z początkowej formy u nas

1

@Odcinkowy To na 100 lecie olimpiady mentora Kaczyńskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?