SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle przyjebał jak na parkingu
2
@PatrykBarca Krzysztof Piątek, poza konkurencją zważywszy na upadek
0
@Ls0811 ale widzisz po stronie ko czy tam po tak bezszczelne wyzwiska, hasła jak z podwórka? zachowanie dziennikałów pisowskiego szamba tvp wobec gości?
0
@Medium co? ty już z rana nayebany?
2
@Herato ten banderowski placek z jagi?
1
Morawiec ki permanentny kłamca i oszust w kółko podniosą wam wiem emerytalny i imigranci, cały ich plan straszenia. Wizja braku powiększenia majątku żony o kolejne 50 baniek za kadencję zagląda mu w oczy.
0
@Deviler jest na ps5?
0
@tomek8756 mam s21fe i jest super, polecam
0
@Values niuchane tyż na bank
6
@mleczkoo co ty pierdolisz człowieku
0
@kulek22 nie świata, 5 narodów
0
@fart Lepiej 10 razy zremisować czy 5 wygrać i 5 przegrać?
1
@bartas97 w 69 nic, biały o niego zahaczył
1
To jutro świakały i inne wychwalajace żironę bedo pierdoliły o wielkim realu
0
Dlaczego Kibel nie wpusci darwina?
0
@Swistus172 a co wybitny jest? słabeusz zmeczony zyciem
2
Gundogan to jest placek
0
@Hosh Zaczynasz obrażać, co świadczy o Twojej słabości.
1
@Hosh Twoja interpretacja tego co napisałem jest idiotyczna. Ludzie mają mniejsze możliwości ale walczą ile mają sił, radzą sobie z problemami a tutaj piłkarzyk "król życia" niepowodzenie i robi dramę
0
@Hosh a kim ty jesteś żeby rozczulać się nad piłkarzykiem którego w życiu na oczy nie zobaczysz? zrób coś dla kogoś z problemami w Twoim otoczeniu a nie współczuj "kumplowi z fify"
0
@Firestone dlaczego obrzydliwy? miliony ludzi ma większe problemy a mniejsze możliwości. Wieczne roztaczanie ochronki i niańczenie piłkarzyków. Ile dzieci w dzisiejszych czasach popełnia samobójstwa - interesuje się tym ktoś? Robi ktoś coś w kierunku pomocy?
0
Komentarz usunięty
0
@Saviola88 sto konkretów to mniej niż 150 baniek majątku żony pinokia, z czego ponad 100 na plusie od 8 lat
18
@Trojanek23 gość lecący 250 musi zdawać sobie sprawę i brać odpowiedzialność, kolejny król życia jak ten placek z żółtej meganki z Krakowa.
0
@bartas97 Może poloków a nie wiecznie najemników
0
@Janas11224 o 4 zera piąte....
0
@PWS Zobacz na gościa po prawej Matsa w momencie ostatniego podania wyraźnie wysunięty metr, piłka do niego nie dochodzi jednak temat do dyskusji jest
0
Dla pseudoobiektywnych karnego nie było bo kontakt minimalny, to ja się pytam o spalone 5cm, są czy był minimalny i tego nie gwizdamy? Pytanie numer dwa - bandycki faul na lewym w okolicach 60 minuty? dwa dni temu był krzyk że belingCHam miał mieć czerwo. Ostatni temat do luźnej dyskusji - gol na 1-0 i napastnik na metrowym spalonym przed Matsem, gdyby stał przed Kepą to absorbowałby uwagę i gol anulowany
0
O to może mu się przestawi i wejdzie w tryb ściany nie do przejścia, kurde jak on by się przydał z początkowej formy u nas
1
@Odcinkowy To na 100 lecie olimpiady mentora Kaczyńskiego