SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O to może mu się przestawi i wejdzie w tryb ściany nie do przejścia, kurde jak on by się przydał z początkowej formy u nas
1
@Odcinkowy To na 100 lecie olimpiady mentora Kaczyńskiego
0
Dla pseudoobiektywnych karnego nie było bo kontakt minimalny, to ja się pytam o spalone 5cm, są czy był minimalny i tego nie gwizdamy? Pytanie numer dwa - bandycki faul na lewym w okolicach 60 minuty? dwa dni temu był krzyk że belingCHam miał mieć czerwo. Ostatni temat do luźnej dyskusji - gol na 1-0 i napastnik na metrowym spalonym przed Matsem, gdyby stał przed Kepą to absorbowałby uwagę i gol anulowany.
1
@matirix20 nic jeszcze u nas nie pokazał, pep go wykręcił jak gabke i zutylizował
1
Rekin przeistoczył się w śledzia
0
Żułało nie grajo
0
@Medium Przechodzona, przy tym przebiegu jest jak samochód z leasingu
6
klubowa tv prześcieradeł = pis tvp oni mają swój świat
4
To było pewne :) słychać wycie - znakomicie gdzie analizy tych poprzednich meczy, ręka itd
2
spokonie 84min 1-1 90+2 dźud z 50cm na 2-1
0
@Ojciec5tkidzieci buta tych dziennikałów tvp jest śmieszna, zwykły pajac
0
@Tomek_TF Rafinja
0
świonkała na kierownicy i tradycyjnie w tv piach
0
@Szklaner pisowskie wyznawcy się z tego śmieją, a nie widzą farmazonów matiego "Jozefa Goebb"
1
to się ciorny popisoł, miotłe mu dać a nie rekawice bramkarskie
0
@Firestone ale na kiblu już tak
0
@FcPortoFan1999 taa zakochany w Piepszunie, farmazony jak zwykle
0
@FcPortoFan1999 E2016 to był przypadek, kilku graczy w prime plus fartowna drabinka, zobacz kto wtedy wygrał turniej - drużyna która wygrała jeden mecz w regulaminowym czasie, zobacz też drugą stronę drabinki. Co ta drużyna zagrała w 2018? też kołczem był Nawałka
1
@FCB_dimiC typowa polska, ja kradnę codziennie ale ty też czasem cukierka zapierdolisz
0
@kuz Lewy siaty
0
@barcanawieki ale dobrze ze rapeman wczoraj pauzował, dał by ze 3 sztuki i media jego ;)
1
@Emhyr janusz Kowalski
0
@Herato w bajernie by trzymał formę, inne przygotowanie do sezonu + dyscyplina + trening - luz barceloński - baciata
0
@kubix05 taa mityczny rapeman i jego wielopaki z cieniasami
0
Za chwilę na Pissacie u Rynanowskiego kwartet jak to powiedziała Gawryluk ekspertów :) Jerzy "kaloryfer" Dudek, Roman Kosecki, Piekny Romek z PF oraz.... Zdzichu Krecina
0
@svaras cHajto ;) przy okazji przypier... niektórym
6
@TheNekro94 Nie o to chodzi, tylko o zwykły szacunek do innych. Chciałbyś wejść do pracy a tam kumple mówią o gangbangu Twojej żony?
18
Szkoda tego Neymara, mógł być królem a został maszynką tatusia
0
@Archie on nawet tutaj wygląda na niezbyt kumatego
1
@Donnie_Darko za to rapemana z lichtensztajnami, sanmarinami jak najbardziej