0

O to może mu się przestawi i wejdzie w tryb ściany nie do przejścia, kurde jak on by się przydał z początkowej formy u nas

1

@Odcinkowy To na 100 lecie olimpiady mentora Kaczyńskiego

0

Dla pseudoobiektywnych karnego nie było bo kontakt minimalny, to ja się pytam o spalone 5cm, są czy był minimalny i tego nie gwizdamy? Pytanie numer dwa - bandycki faul na lewym w okolicach 60 minuty? dwa dni temu był krzyk że belingCHam miał mieć czerwo. Ostatni temat do luźnej dyskusji - gol na 1-0 i napastnik na metrowym spalonym przed Matsem, gdyby stał przed Kepą to absorbowałby uwagę i gol anulowany.

1

@matirix20 nic jeszcze u nas nie pokazał, pep go wykręcił jak gabke i zutylizował

1

Rekin przeistoczył się w śledzia

0

Żułało nie grajo

0

@Medium Przechodzona, przy tym przebiegu jest jak samochód z leasingu

6

klubowa tv prześcieradeł = pis tvp oni mają swój świat

4

To było pewne :) słychać wycie - znakomicie gdzie analizy tych poprzednich meczy, ręka itd

2

spokonie 84min 1-1 90+2 dźud z 50cm na 2-1

0

@Ojciec5tkidzieci buta tych dziennikałów tvp jest śmieszna, zwykły pajac

0

@Tomek_TF Rafinja

0

świonkała na kierownicy i tradycyjnie w tv piach

0

@Szklaner pisowskie wyznawcy się z tego śmieją, a nie widzą farmazonów matiego "Jozefa Goebb"

1

to się ciorny popisoł, miotłe mu dać a nie rekawice bramkarskie

0

@Firestone ale na kiblu już tak

0

@FcPortoFan1999 taa zakochany w Piepszunie, farmazony jak zwykle

0

@FcPortoFan1999 E2016 to był przypadek, kilku graczy w prime plus fartowna drabinka, zobacz kto wtedy wygrał turniej - drużyna która wygrała jeden mecz w regulaminowym czasie, zobacz też drugą stronę drabinki. Co ta drużyna zagrała w 2018? też kołczem był Nawałka

1

@FCB_dimiC typowa polska, ja kradnę codziennie ale ty też czasem cukierka zapierdolisz

0

@kuz Lewy siaty

0

@barcanawieki ale dobrze ze rapeman wczoraj pauzował, dał by ze 3 sztuki i media jego ;)

1

@Emhyr janusz Kowalski

0

@Herato w bajernie by trzymał formę, inne przygotowanie do sezonu + dyscyplina + trening - luz barceloński - baciata

0

@kubix05 taa mityczny rapeman i jego wielopaki z cieniasami

0

Za chwilę na Pissacie u Rynanowskiego kwartet jak to powiedziała Gawryluk ekspertów :) Jerzy "kaloryfer" Dudek, Roman Kosecki, Piekny Romek z PF oraz.... Zdzichu Krecina

0

@svaras cHajto ;) przy okazji przypier... niektórym

6

@TheNekro94 Nie o to chodzi, tylko o zwykły szacunek do innych. Chciałbyś wejść do pracy a tam kumple mówią o gangbangu Twojej żony?

18

Szkoda tego Neymara, mógł być królem a został maszynką tatusia

0

@Archie on nawet tutaj wygląda na niezbyt kumatego

1

@Donnie_Darko za to rapemana z lichtensztajnami, sanmarinami jak najbardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?