SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@svaras cHajto ;) przy okazji przypier... niektórym
6
@TheNekro94 Nie o to chodzi, tylko o zwykły szacunek do innych. Chciałbyś wejść do pracy a tam kumple mówią o gangbangu Twojej żony?
18
Szkoda tego Neymara, mógł być królem a został maszynką tatusia
0
@Archie on nawet tutaj wygląda na niezbyt kumatego
1
@Donnie_Darko za to rapemana z lichtensztajnami, sanmarinami jak najbardziej
0
@SuperPatsonFCB Fernando "Menel" Santos nie jest dobrym selekcjonerem, zobacz jaką miał pakę w Port a jak grali
0
@gumaz to akurat jest proste mając "pod ręką" wysypisko
0
@Nazio_87 szkoda czasu na Wieczorek, słabe
0
@Transu96 syn wczoraj 98 :)
0
ale by czawiego arteta pozamiatał
0
@bartekvisca mityczny Lucho... to średniak
0
@Popitek12 poruchałeś chociaż?
0
@VamosGirl samsungi sa ok, mam s21 fe wczesniej a52 i a53
2
@lysy1015 bo go nie umiały wykorzystać, Griezman to był top player
5
@bartus6barca jakie to ma znaczenie, że aż błagasz
0
@MessiForeverTheBest 4. Borek 5. Kołtun 6. Pol
0
@MichalZZZ tak bez szajsfona, bez komóry czysty fun z życia. Do tego C64-A500-386-486 ;) piękne czasy
4
Menel co rewolucję robi :) XD mam nadzieję że Albania wyrwie remis
0
@mkord w PL nie lepiej, siłowe twarde granie i tam trzeba zapie....90 minut
4
@Artysta9 oby go ciorne nie połamały
0
jebołach to dobry placek
1
grabara z wyglądu irytujący jak vini
0
Komentarz usunięty
1
@ArcziArtt jest tak wiarygodny jak mati morawiecki, kombinator i oszust
0
Ostatnio Pedri też był mimo wolnego
1
@DonMatteo901 wraz z piotrowiczem z piSSu oraz TW Balbina i innymi piSSiorskimi ex PZPRowcami bedo się czuły jak w domu
0
@KibicBarcy123 Tam go szybko ciorne połamio
2
Czyli żirona opyla swojego grajka do PL za 30 i w zamiam eryk za 3 plus 15% pensji, jakościowo będą na 0
0
@Azrik logo bez znaczenia, poziome pasy i ogólny styl mi się podoba
3
Kooorwa klub nieudaczników, gość w ubiegłym sezonie grał w PL a oni go za darmo spuszczą