0

@svaras cHajto ;) przy okazji przypier... niektórym

6

@TheNekro94 Nie o to chodzi, tylko o zwykły szacunek do innych. Chciałbyś wejść do pracy a tam kumple mówią o gangbangu Twojej żony?

18

Szkoda tego Neymara, mógł być królem a został maszynką tatusia

0

@Archie on nawet tutaj wygląda na niezbyt kumatego

1

@Donnie_Darko za to rapemana z lichtensztajnami, sanmarinami jak najbardziej

0

@SuperPatsonFCB Fernando "Menel" Santos nie jest dobrym selekcjonerem, zobacz jaką miał pakę w Port a jak grali

0

@gumaz to akurat jest proste mając "pod ręką" wysypisko

0

@Nazio_87 szkoda czasu na Wieczorek, słabe

0

@Transu96 syn wczoraj 98 :)

0

ale by czawiego arteta pozamiatał

0

@bartekvisca mityczny Lucho... to średniak

0

@Popitek12 poruchałeś chociaż?

0

@VamosGirl samsungi sa ok, mam s21 fe wczesniej a52 i a53

2

@lysy1015 bo go nie umiały wykorzystać, Griezman to był top player

5

@bartus6barca jakie to ma znaczenie, że aż błagasz

0

@MessiForeverTheBest 4. Borek 5. Kołtun 6. Pol

0

@MichalZZZ tak bez szajsfona, bez komóry czysty fun z życia. Do tego C64-A500-386-486 ;) piękne czasy

4

Menel co rewolucję robi :) XD mam nadzieję że Albania wyrwie remis

0

@mkord w PL nie lepiej, siłowe twarde granie i tam trzeba zapie....90 minut

4

@Artysta9 oby go ciorne nie połamały

0

jebołach to dobry placek

1

grabara z wyglądu irytujący jak vini

0

Komentarz usunięty

1

@ArcziArtt jest tak wiarygodny jak mati morawiecki, kombinator i oszust

0

Ostatnio Pedri też był mimo wolnego

1

@DonMatteo901 wraz z piotrowiczem z piSSu oraz TW Balbina i innymi piSSiorskimi ex PZPRowcami bedo się czuły jak w domu

0

@KibicBarcy123 Tam go szybko ciorne połamio

2

Czyli żirona opyla swojego grajka do PL za 30 i w zamiam eryk za 3 plus 15% pensji, jakościowo będą na 0

0

@Azrik logo bez znaczenia, poziome pasy i ogólny styl mi się podoba

3

Kooorwa klub nieudaczników, gość w ubiegłym sezonie grał w PL a oni go za darmo spuszczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?