0

@KrychaFCB on dalej nadaje? gdzike?

2

@Pawel13sz łolabogi, krencidły i inne madrycioki

3

Dalej uważacie że oba Red Bulle są identyczne? 7s w 5 okrążeń to by Serżant nie stracił

0

@Kamil94 wyjebaj telefon i ciesz się wolnością

0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

5

GOAT i tyle ;) pomyślcie co czują gracze Miami, najgorszej drużyny MLS a tu nagle zjawia się ON i mogą pokopać piłeczkę z najlepszym w historii, będą opowiadać do końca życia

1

@ChampionLW co jak co ale to kobyła była zawieszona za szprycę

1

@Xxxbarca4ever taa akcentowanie, sposób wymowy :) mecze komentuje miernie, a wepchali go wszędzie w C+, nawet NBA obrzydza

0

@TheNekro94 PISsat? faktycznie neutralna TV....

0

@Chucky właśnie takie konkrety proponuje ta mała menda, do tego kłamstwa w tvpis i rozdawnictwo. Goebbels - mówi Ci to coś? zobacz jego metody propagandowe, prześledź drogę Nsdap do władzyi porównaj z działaniami PISdap

0

Romano i jego hirłigoł, skończcie już promować tego pajaca, pewny siebie jak Borek

0

@KrychaFCB co tam aktualnie u Jabłona vel Olszańskiego?

0

@Roobo i pajac kręcidło - tylko real ma kompletną kadrę ;) czyli holeslu to top 09

1

@MesQueUnClub96 Ronaldo... sorry on do US ma zakaz zdaje sie jak polański

1

Kurwa grajo biołe na bordowo/granatowe, czego nie rozumicie ;)

0

0. Robert Lewandowski

1

@FcPortoFan1999 Zdecydowanie musi być na plus, choćby 1 bramka

0

@Rompul niestety nie ma trenera do rotacji

0

@gumaz nie interesuje mnie bukmacherka

0

@FcPortoFan1999 2-0 byłoby marzeniem

0

@FcPortoFan1999 1-4 będzie

1

@Ojciec5tkidzieci smok w kanale ściekowym w mocy futbolu mówił że to byłoby niemożliwe ;)

0

@Eto'o9 R10 Marzenie brzmi jak muzyka "powrotu messiego" lub "ballady o nejmarze"

0

@Azrik No waśnie, dramat pierwsza połowa

1

@Azrik i według ciebie jest OK?

1

@Wojtek84 on ssie coś innego, od sąsiada

0

Czyli Fati w tygodniu odchodzi... za carrasko czy feliksa?

0

@ChampionLW To w tym sezonie już ponad 1500 w lidze - a ile bramek? To już nie działa

1

@Rupert_Haubica to może jeszcze Kotletiko?

0

@Arkon za to u na gundo kreował....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?