3

W najlepiej ocenionej 11-ce dotychczasowych spotkań CA wśród zawodników, którzy zagrają w półfinałach, znajduje się:
7 Brazylijczyków
3 Czilijczyków
i jeden mały Argentyńczyk ;)

https://www.instagram.com/p/BzahnJwlHi-/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

1

Hiszpanie wygrywają u21.
W CAŁYM składzie nie ma ani jednego zawodnika Barcy.
Kiepsko to widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

a już myślałem, że trzyma koszulkę w kratkę ;)

0

Neymar konfidentem, potwierdzone.

0

@Catalanian1991 gdzie tu widzisz dowcip? szydzę z gościa, którego zwyczajnie nie trawię,
jeden z największych symulantów współczesnego futbolu.

0

@barcelonaLM " specjalna wersja Avengers: Endgame" czym różni się od wersji, którą widziałem?

1

biedny Suarezik xD

0

@Colon zjem oba

0

@Wilczeq hehe he

0

@ViscaBarca123 Jego najlepszy sezon w karierze... ech, co to byłby za duet z Rivaldo i Dinho potem...

1

@MESSIah16 Del Piero ofc.
Póki co Alex 5 - 1 Raul

1

@messi564 Pięknie Pan podsumował.

0

@jedrek7000 wyobraź sobie jak będzie płakał po Rakiticiu...

0

A mi tam jego wcale nie szkoda. Jak typ nie potrafi ocenić swojego poziomu sportowego, to jego problem.
Douglas nie płakał, a przecież beka z jego transferu była 2x większa.

0

@Persyfl Przecież gość ma rację. Są rzeczy, które są aż nadto widoczne i informacji nie trzeba szukać w stogu siana.

0

@Miroo Suareza to powinniśmy nie wpuszczać, a już wypuścić z klubu. I to jeszcze przed minionym sezonem.

0

@bercik Sama prawda ziomeczku.

0

Święta prawda. Zgadzam się z LvG w 100%. Żeby wykorzystać potencjał Messiego trzeba trenera z jajami, a takiego obecnie nie ma. To trener ma rządzić drużyną, nie najlepszy piłkarz w historii.

1

@Colon IMO najlepszy zawodnik w historii Premier Leauge w ogóle.

0

@Barti123 Dokładnie. Widać jednak, że większość Ramblowiczów przyjęło by taką puszczalską z otwartymi rękoma.

6

Dajcie spokój z tym Neymarem.
Sąsiad osikał wam samochód i przeleciał żonę, a wy zapraszacie go na grilla.

1

Wolałbym Daniego niż Neya. Dani ma ten klub w sercu.

3

Wczoraj minęło 18 lat od hattricka Rivaldo z Valencią dającego nam awans do LM :)
https://www.instagram.com/p/Byz2kJ2nhiU/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

20

Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak bardzo chciałem, by nasza repra totalnie rozjechała przeciwnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@rDinho Nie chyba, a na pewno.

0

@daniel32778 też jestem (stosunkowo) młody, 60 nie mam ;)
ale mózg mi się rozpływa w takim skwarze...

4

W końcu się ochłodziło, można coś zjeść.

3

@DonElPatron "Cóż, to tylko Waldek wie."
On chyba sam nie wie co wie.

0

@Witekk10 jak ebnie, to ebnie, na wuj drążyć temat?

1

Odkryłem jakiś skrót na Rambli :D
Spróbujcie komuś odpowiedzieć i wciśnijcie 2x lewy shift.
:O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?