Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PauloPaz zostaje w PSG?
3
@Pawlak1992 Dziwne, że jeszcze kibice FC Messiego Cię nie zjedli ;)
A ja dodam od siebie, że to Messi się zesrał 2 lata temu, a nie Laporta wypiął na niego.
0
@sedziaoxford Heh, a wiesz jak działa bukmacherka? Właśnie dlatego pewnie nie przyjdzie. Oni już wiedzą.
0
@Krzysztof1987 Ja jestem trzecim synem jakby co.
3
@deiw99 Niby tak, ale tam na piłkę mówią Soccer...
1
@sledzik nic nie muszą xD
0
@Barcanajlepszyteam jakiś kolega z Turcji na pewno.
2
@VamosFCB11 przeczytałem tu dzisiaj, że Messi ma w historii Barcy większą spuściznę niż Cruijff xD
I ogólnie zero polemiki do tego. Messi bóg i kropka. FC Messi kropka com.
0
@Barcanajlepszyteam A Ronaldo?
1
@VamosFCB11
Mam tylko bekę z tego jaki tu się ostatnio zrobił kościółek Messiego.
0
@zodiak_10 OK, dzięki Mati.
1
Ej, to komu kibicujemy jak Messi nie wróci?
0
@Barcanajlepszyteam Benzema, jak dobrze wiemy, jest muzułmaninem, więc na stówę sumienie go nie dręczy ;)
1
@kuz aha, to ja polecam zakupić Mel tak w razie w
0
@kuz Ale dużo gorzej niż...?
0
@Barcanajlepszyteam A powiem Ci, że w świecie bez zasad ciężko takowych się trzymać, ale patrzę w lustro z czystym sumieniem. Dzięki za troskę ;)
0
@Barcanajlepszyteam ale Ty masz świadomość sytuacji finansowej i ogólnoprzyszłościowej rodziny Messich, a jednocześnie jakieś przypuszczenie co do moich takowych zasobów, czy po prostu chcesz mieć rację byle ją mieć?
0
@Barcanajlepszyteam Tu nie chodzi o skalę. Chodzi o zasady. Prostytutka za 100 zł z bramy, a ekskluzywna roksa za 2000 to dalej kurtuzana.
0
@Compadre Tak, bo sportwashing to paskudne gówno.
0
@Emhyr Oczywiście, że Cruijff. Zgoda z Panem Leszkiem 100%.
0
FIFA, UEFA, Katar, P$G, Arabia, Ronaldo, Benzema, Messi (?)...
"Ile ci zapłacić, by zobaczyć jak się szmacisz?"
11
@gukwa Ale kto ma go kupować?
0
@Orłoś cholernie szkoda odejścia Pepa. On by nie ściągnął Neya. Nie byłoby tematu z nim i tym co potem.
0
@4Fabregas4 ale Lewego to Ty nie ruszaj
5
Ta paka winna zdobyć jeszcze z kilka LM :/
0
@kynio302 to głosuj na tą samą
1
POwcy robią marsz z Bolkiem na scenie, pisostwo na nich pluje i ośmiesza się razy 2. No ale to Konfa jest ta zła :) Widać, że wybory tuż tuż.
0
@fcbarcafan19 daj z Wałęsą
1
@Harnas2 To nie wrażenie ;)
8
@arasz1819 no no, kampania anty konfa leci od paru dni