0

@PauloPaz zostaje w PSG?

3

@Pawlak1992 Dziwne, że jeszcze kibice FC Messiego Cię nie zjedli ;)
A ja dodam od siebie, że to Messi się zesrał 2 lata temu, a nie Laporta wypiął na niego.

0

@sedziaoxford Heh, a wiesz jak działa bukmacherka? Właśnie dlatego pewnie nie przyjdzie. Oni już wiedzą.

0

@Krzysztof1987 Ja jestem trzecim synem jakby co.

3

@deiw99 Niby tak, ale tam na piłkę mówią Soccer...

1

@sledzik nic nie muszą xD

0

@Barcanajlepszyteam jakiś kolega z Turcji na pewno.

2

@VamosFCB11 przeczytałem tu dzisiaj, że Messi ma w historii Barcy większą spuściznę niż Cruijff xD
I ogólnie zero polemiki do tego. Messi bóg i kropka. FC Messi kropka com.

0

@Barcanajlepszyteam A Ronaldo?

1

@VamosFCB11


Mam tylko bekę z tego jaki tu się ostatnio zrobił kościółek Messiego.

0

@zodiak_10 OK, dzięki Mati.

1

Ej, to komu kibicujemy jak Messi nie wróci?

0

@Barcanajlepszyteam Benzema, jak dobrze wiemy, jest muzułmaninem, więc na stówę sumienie go nie dręczy ;)

1

@kuz aha, to ja polecam zakupić Mel tak w razie w

0

@kuz Ale dużo gorzej niż...?

0

@Barcanajlepszyteam A powiem Ci, że w świecie bez zasad ciężko takowych się trzymać, ale patrzę w lustro z czystym sumieniem. Dzięki za troskę ;)

0

@Barcanajlepszyteam ale Ty masz świadomość sytuacji finansowej i ogólnoprzyszłościowej rodziny Messich, a jednocześnie jakieś przypuszczenie co do moich takowych zasobów, czy po prostu chcesz mieć rację byle ją mieć?

0

@Barcanajlepszyteam Tu nie chodzi o skalę. Chodzi o zasady. Prostytutka za 100 zł z bramy, a ekskluzywna roksa za 2000 to dalej kurtuzana.

0

@Compadre Tak, bo sportwashing to paskudne gówno.

0

@Emhyr Oczywiście, że Cruijff. Zgoda z Panem Leszkiem 100%.

0

FIFA, UEFA, Katar, P$G, Arabia, Ronaldo, Benzema, Messi (?)...

"Ile ci zapłacić, by zobaczyć jak się szmacisz?"

11

@gukwa Ale kto ma go kupować?

0

@Orłoś cholernie szkoda odejścia Pepa. On by nie ściągnął Neya. Nie byłoby tematu z nim i tym co potem.

0

@4Fabregas4 ale Lewego to Ty nie ruszaj

5

Ta paka winna zdobyć jeszcze z kilka LM :/

0

@kynio302 to głosuj na tą samą

1

POwcy robią marsz z Bolkiem na scenie, pisostwo na nich pluje i ośmiesza się razy 2. No ale to Konfa jest ta zła :) Widać, że wybory tuż tuż.

0

@fcbarcafan19 daj z Wałęsą

1

@Harnas2 To nie wrażenie ;)

8

@arasz1819 no no, kampania anty konfa leci od paru dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?