0

@NeuroN Fifa, czy UEFA robią interesy z ruskimi czy mundial w Katarze. Także ten...

1

@sylweste.r Antysemityzm zła. Antypolonizm dobra.
Wiem, wiem.

0

@Davvd Zwyczajnie jestem przeciwny nowomowie. Żadna uszczypliwość.

1

@Davvd Czarnemu*
Mówisz "białoskóry"?

0

@mvnBasten I to jest przerażające.

9

Konfie skoczy poparcie, elegancko ;)

5

@NeuroN Właśnie fatalnie, bo to na nim wymuszono. Zakazuje się mieć ludziom poglądy polityczne, chyba że to lewactwo. Tfu.

0

@Barcaa12 dziwi Cię to?

1

@KSSniper Najprawdopodobniej. Ciekawe czy stworzą tam mini Barcę. Coś o Suarezie słyszałem. Może Iniesta się skusi.

6

@13th Najlepsze czasy Barcy, najlepszy duet komentatorski. I w ogóle życie było wtedy jakby lepsze.

5

Crysia już tam jest, Benz jedną nogą, Messi też bliżej niż dalej. Ciekawe kto tam jeszcze pójdzie.

9

@SuperPatsonFCB @BulaKG Duet Wolski/Orłowski to było COŚ. "jeśli osioł myli się dwa razy, to idzie na salami" ;)

0

@Patry10 Amen.

0

@LM10GOAT Zagra 16 minut. Jak dla mnie, to skandalem jest fakt, że organizują sparing bez uzgodnienia tego faktu z Santosem, a w dodatku kilka dni przed meczem o punkty.

0

@LM10GOAT No to niech mu zrobią ognisko czy bankiet jakiś xD

Santos z Rigczem, że go nie powołał. Skończyło się wujowanie i układziki.

0

@jeyx77x heh, ale on od przyjścia do nas nie miał z czego regresować, bo od początku był cienki ;)

2

@Kessie Ja? Nie. Dębica.

0

@DawidekFCB wyślij SMS o treści POMAGAM na numer 2137

0

Komentarz usunięty

29

Ech, nie mogę się doczekać niedzieli. Chłopy się założyły rok temu o flaszkę. Temat zakładu: Czy Ferran strzeli 20 bramek w sezonie?
Mam screen, będę chłopów wołał :D

0

@MesQueUnClub_87 Sergi Roberto.

0

@LM10GOAT po cholerę?

1

Panie Żulu, pozycję to se możesz Pan na konsoli wybierać. Tutaj rządzi Pan Hernandez i zagra Pan tam gdzie Pan Hernandez wskaże.

14

Co to za kawałek śpiewa ta babka? Znam, ale nie wiem skąd...

0

@Remi70 David Villa.

0

19.11.2010 FC Barcelona - Real Madryt 5:0 (LaLiga)

To była kwintesencja barcelońskiej piłki, upokorzenie wielkiego rywala, historia, manita.
Coś cudownego. Nie zapomnę nigdy.

2

@xavi890 Dziwne, co nie? Myślałem, że pewne osoby są tam skazane na ostracyzm społeczny...

1

@626 heh, ale jak nie dają perma, to wierzą w resocjalizację xD

0

Bo to Król.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?