Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeuroN Fifa, czy UEFA robią interesy z ruskimi czy mundial w Katarze. Także ten...
1
@sylweste.r Antysemityzm zła. Antypolonizm dobra.
Wiem, wiem.
0
@Davvd Zwyczajnie jestem przeciwny nowomowie. Żadna uszczypliwość.
1
@Davvd Czarnemu*
Mówisz "białoskóry"?
0
@mvnBasten I to jest przerażające.
9
Konfie skoczy poparcie, elegancko ;)
5
@NeuroN Właśnie fatalnie, bo to na nim wymuszono. Zakazuje się mieć ludziom poglądy polityczne, chyba że to lewactwo. Tfu.
0
@Barcaa12 dziwi Cię to?
1
@KSSniper Najprawdopodobniej. Ciekawe czy stworzą tam mini Barcę. Coś o Suarezie słyszałem. Może Iniesta się skusi.
6
@13th Najlepsze czasy Barcy, najlepszy duet komentatorski. I w ogóle życie było wtedy jakby lepsze.
5
Crysia już tam jest, Benz jedną nogą, Messi też bliżej niż dalej. Ciekawe kto tam jeszcze pójdzie.
9
@SuperPatsonFCB @BulaKG Duet Wolski/Orłowski to było COŚ. "jeśli osioł myli się dwa razy, to idzie na salami" ;)
0
@Patry10 Amen.
0
@LM10GOAT Zagra 16 minut. Jak dla mnie, to skandalem jest fakt, że organizują sparing bez uzgodnienia tego faktu z Santosem, a w dodatku kilka dni przed meczem o punkty.
0
@LM10GOAT No to niech mu zrobią ognisko czy bankiet jakiś xD
Santos z Rigczem, że go nie powołał. Skończyło się wujowanie i układziki.
0
@jeyx77x heh, ale on od przyjścia do nas nie miał z czego regresować, bo od początku był cienki ;)
2
@Kessie Ja? Nie. Dębica.
0
@DawidekFCB wyślij SMS o treści POMAGAM na numer 2137
0
Komentarz usunięty
29
Ech, nie mogę się doczekać niedzieli. Chłopy się założyły rok temu o flaszkę. Temat zakładu: Czy Ferran strzeli 20 bramek w sezonie?
Mam screen, będę chłopów wołał :D
0
@MesQueUnClub_87 Sergi Roberto.
0
@LM10GOAT po cholerę?
1
Panie Żulu, pozycję to se możesz Pan na konsoli wybierać. Tutaj rządzi Pan Hernandez i zagra Pan tam gdzie Pan Hernandez wskaże.
14
Co to za kawałek śpiewa ta babka? Znam, ale nie wiem skąd...
0
@Remi70 David Villa.
0
19.11.2010 FC Barcelona - Real Madryt 5:0 (LaLiga)
To była kwintesencja barcelońskiej piłki, upokorzenie wielkiego rywala, historia, manita.
Coś cudownego. Nie zapomnę nigdy.
2
@xavi890 Dziwne, co nie? Myślałem, że pewne osoby są tam skazane na ostracyzm społeczny...
1
@626 heh, ale jak nie dają perma, to wierzą w resocjalizację xD
0
Bo to Król.
2
Komentarz usunięty