1

A tak w ogóle do wpisu poniżej

"Online: 583 Culés"

no tak nie do końca, bo konta mają tu też madrycioki.

W ogóle ma ktoś z Was konto na fioletowej? Da się tam potrolować tych hala-łebków? Bo kulturalną dyskusję na poziomie nawet pra-człekokształtnych wykluczam.

0

@NeKenI pozdro 800 (bo inflacja)

0

@NeKenI Normalna sprawa. A ilu kibiców Barcy robi nocki na cieciówce albo walnęło po nosie i czyta całą stronę?

5

Ale bym se takie krzesełko na działeczkę przygarnął.

0

@IMBALEO Nie do końca rozumiem jak Twoje pytanie odnosi się do mojego posta. Możesz rozwinąć myśl?

1

@Almighty To jak na wykopie. Na głównej janusze itd, na mirko elita ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Robert Lewandowski: Kiedy rozmawiałem z Anką, widziałem w jej oczach, ile znaczy dla niej Baciata.

9

"Nie można atakować zawodnika ze względu na jego kolor skóry, bez względu na to, co robi."

Ale kibice nie atakują Vinicjusza za kolor skóry, tylko za to, że jest dzbanem.
A, że najłatwiej pojechać mu od małpy, bo to najbardziej zaboli... no cóż.

1

@tomek1656 więc to duży rozmiar sytuacji

0

@barcanawieki już widzę piękną atmosferę w szatni po powrocie Leosia xD

12

Samu Samu, zjedz se chrzanu.

0

@Artysta9 nie ma tylu ludzi mordo

1

No Krysia "prosty" nie jest na pewno, a Messi ma Aspargera, więc w pewnym sensie się zgadza.

0

@MateuszDoniec Czy aż tak go to boli, że Javi Tebas ma szansę dziś "uczciwie" zarobić??

0

Przy czym (o dziwo), to Kessiego bym zostawił jako pierwszego.

0

@afyow Emirates Emeritos xD

1

@JimMorrisonFCB Świetne, oba w moim top 5.
W ogóle mega lubię też Die Another Day w wykonaniu Madonny, chociaż był zjechany przez fanów serii (czy samego Connerego) totalnie.
Ale ja to nawet Mroczne Widmo stawiam wysoko, więc może jestem jakiś dziwny.

2

@JimMorrisonFCB Oczywiście moja ocena opiera się o mój gust muzyczny i jest absolutnie subiektywna.

0

Piłkarsko świetny. Zachowaniem w Barcy przez ostatnie 25 lat mocniej irytował mnie chyba tylko Suarez.

0

@arasz1819 heh, wiem o co Ci chodziło. Po prostu wyraziłem swoją nadzieję, że przeszłość pozostanie przeszłością ;)

2

@NeKenI 83 lata...
Jej Goldeneye to dalej najlepszy Bond-theme w historii.
RIP.

0

@betonito Espanyol się ewakuował, Real może będzie trzeci. Tyle ode mnie.

0

@Klejnot_Nilu Przede wszystkim, to kapitanem powinien zostać zawodnik z pola.

0

@arasz1819 "Coś czuję, że wszyscy polecą gdzieś indziej. "

Oby razem.

0

@Rust_Cohle Też dałem się nabrać :/

0

@Nazio87 a nam odebrać wszystkie zdobyte

0

@Rust_Cohle Ferran Torres

0

@Andy83 Jak dla ciebie to Pan Lewus. Trochę szacunku dla Polaka Rodaka.

0

@mielniczas Powinien ustawić się w kolejce za Panem Robertem.

0

@damianfcb105 Tak, zwłaszcza, że zagra może w co 10 spotkaniu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?