0

@Andy83 Jak dla ciebie to Pan Lewus. Trochę szacunku dla Polaka Rodaka.

0

@mielniczas Powinien ustawić się w kolejce za Panem Robertem.

0

@damianfcb105 Tak, zwłaszcza, że zagra może w co 10 spotkaniu...

1

Busi i Alba zawijają do Messiego, czy zwijają się, żeby zrobić mu miejsce w budżecie?
Jak myślicie?

23

Manita roku pańskiego 2010.
Miny Ikera po każdej bramce, niedowierzający Cristiano, Pikej pokazujący ile ma palców xD

Coś pięknego. Demolition, destruction, denza kuduro.

1

@halfnolife "Co wolno czarnemu, to nie tobie białasie."

1

@Ptasior Ty, to ma sens :)

0

"Raphinha solidaryzuje się ze swoim rodakiem w geście „black power”. "

No dobra, a "white power" w takim razie też spoko gest, tak? No bo dlaczego nie??

3

@ikar34 o jednego za dużo

1

przecież to Kounde

0

@Azrik Ale on JUŻ jest ważną postacią.

0

@Barcaa12 a Lewego nazwiesz "białoskórym"?

1

@Sulimo "Moze ciezko zjesc surowy"
No ja to opierdalam czasem pół główki na raz. Polecam ten styl życia.

3

@adi7adi8 większość z nich ma jeszcze konta "tylko dla fanów"
hue hue hue

0

@Borneo Mordo, ale daj z siebie trochę więcej następnym razem.

0

@Encore Szacunek dla tych co nastrzelali sporo grając dla takich krajów jak Norwegia, Egipt, Ekwador, czy... Polska.

2

@Bartula Espanyol, musisz.

4

@don'T.R.I.P.e No i prawidłowo, że się kiedyś śmiałeś, bo tak było.
Kluby PL dostawały regularny oklep w LM od hiszpańskich drużyn, a w LE, to już w ogóle ostre lańsko było.

No i tak, La Liga sama działa na swoją szkodę. Można odnieść wrażenie, że Tebas dostaje regularne przelewy z Wysp.

2

"Czy uważasz taką sytuację za normę, Robercie Lewandowski? Jako kapitan reprezentacji Polski, kraju, który bardzo pomaga Ukrainie, musisz zrozumieć skalę tragedii i absurd takiego czynu."

No to akurat było bezczelne. MUSISZ ZROZUMIEĆ. ROBERCIE LEWANDOWSKI.

0

@Ukasz W sumie Kessie mógłby pokazać czy w razie "W" dałby tam radę chociaż w stopniu zadowalającym.

0

@mateusz395 "Z niewolnika nie ma pracownika"

2

@mateusz395 Alemany: potrzymaj mi piwo.

0

@Men27 Jemu już Saudowie postawili chatę.

1

@slayer Nie, no ja wiem jaka jest sytuacja, ale trzeba patrzeć pozytywnie w przyszłość ;)
Już tyle razy dostaliśmy piaskiem po oczach w ostatnich latach, że znudziło mi się pesymistyczne podejście.

0

Stary Leosia nie przepuści takiej kasy.
Messi Welcome To Al Hilal Danza Kuduro Brodka MIX.

0

@slayer Kimiś jest jak najbardziej to ogarnięcia (ofc jeśli bulwy bajernowskie nie odwalą jak z Lewym). Xavi mówi sam, że DMFa potrzebują najbardziej i ja się z nim zgadzam i zatwierdzam ten ruch. A jak brać, to topkę grajka, a do tego Kimiś może grać na RB, więc w ogóle 2 pozycje w jednej kupujemy.

3

Macie swoją FIFĘ xD

3

@meg23 De Jong nie jest dobrym pomysłem jako samotny DMF, bo to bardziej klasyczny środkowy pomocnik, ale ustawiony trochę głębiej. Jedna z jego największych zalet to holowanie piłki do przodu, wyprowadzenie jej przy nodze, a jako defensywny pomocnik narażałby nas na stratę bramki w przypadku straty. Gdyby grał w parze z takim np. Gavim (który by go asekurował, to tak, mogłoby to wypalić).

Kessie natomiast, to jeździec bez głowy i nie powierzyłbym mu tak newralgicznej pozycji.
Niech wchodzi w 60 min i wjeżdża z bara w przeciwników; po to jest.

2

Xavi, bierz Kimisia, mówię Ci. Jak to czytasz, to pozdrawiam małżonkie szanowną i ogólnie niech to się trzyma. Z fartem.

0

@Azrik Nie no, masz rację. Xavi i Laporta to idioci, że cały czas się na niego nabierają. No i w klubowej kasie jest pewnie tyle hajsu, że starczy na nowego skrzydlowego za 100 baniek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?