Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i elegancko. Typ notuje progres, ma dobre liczby, gryzie trawę gdy trzeba (nawet te jego fochy po zejściu pokazują jak mu zależy).
Mamy w tej chwili tylko dwóch skrzydłowych, którzy coś znaczą:
Rafa właśnie, no i Dembooz. Fati i Torres do odstrzału.
3
@arasz1819 No ja bym jeszcze jednak nie stawiał Xaviego przy Pepie i Lucho.
1
@arasz1819 zerknąłem tylko
2
@Kidd No nie wiem, ja pamiętam, że jak Inter pierwszy strzela bramkę, to Eto'o przesuwa się na bok obrony ;)
7
W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje facet i mówi:
Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.
Na to ktoś mówi:
No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę, mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to wyrzuci przez okno.
Gość postanowił skorzystać z propozycji. Rozłożył reklamówkę na podłodze, zaczął rozpinać spodnie. Jeden z pasażerów w tym czasie, trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić. A na to facet, z już ściągniętymi spodniami, kucając mówi:
Przepraszam pana bardzo, ale to jest przedział dla niepalących...
0
@HypeR Carrasco
0
Oni nam Carrasco, my im Albę i jest gitara.
0
Słuchaj Deco, głupia sprawa...
3
Słuchaj Deco, głupia sprawa...
0
@bynek90 Exactly bro, to jest zwyczajnie niesmaczne.
4
@Robertns Tak tak, Pan Król Messi Zbawiciel Maryja Dziewica.
4
"ponieważ chce wrócić na jeden rok."
Aha, czyli rozwalamy kilkuletni plan budowy drużyny, bo Pan Messi chce sobie zrobić wielkie pożegnanie z Barcą...
9
@ViscaelBarca2007 Też mi to śmierdzi. Jakby obaj Panowie poczuli pismo nosem... :/
0
@esem91 może tak uczy się angielskiego ;D
1
@mrmiki Dobrze, że nie idą xD
2
https://instagram.com/stories/pablogavi/3103249402033962450?utm_source=ig_story_item_share&igshid=NjZiM2M3MzIxNA==
Co Gavi podkład wrzucił do relacji, to nie mam pytań xD
#pdk
0
Komentarz usunięty
3
@darek60 to przecież Messi sam nie przedłużył umowy, a potem zdziwiony, że klub nie może go podpisać.
0
@Rust_Cohle pewnie na tego łachmytę Tuska głosuje
0
@BorzyKrzys może spulna kompiel
3
Mistrzostwa Hiszpanii od 1990 roku: Barcelona – 17, pozostałe drużyny – 17.
Ale kosmos :O
0
Akcja z Songiem to czyste złoto, uwielbiam to xD
0
@Krzysztof1987 imho potrzebujemy klasycznego anchor-mana w stylu Casemiro czy Rodriego. Rozgrywający defensywny pomocnik to zawsze ryzyko. Nawet taki Pirlo miał koło siebie Gattuso w razie "W".
1
@Kessie Odejście Ferrana będę świętował jak przyjście jakiegoś top grajka xD
5
@vangoor Bo to nie jest klasyczny DMF, a jednocześnie dużo traci będąc ustawionym głębiej. Imo ustawienie go koło klasycznego defensywnego pomocnika w roli b2b w formacji np. 4-2-1-3 daje mu największe możliwości, bo jednocześnie bierze udział w obronie, a przy przejęciu piłki jest w stanie szybko ruszyć z nią do przodu, co wychodzi mu najlepiej. W roli pojedynczego ostatniego pomocnika narażałby drużynę na niebezpieczne sytuacje w razie straty piłki.
1
Najlepszego Frenciszku, żyj nam sto lat!
15
Komentarz usunięty
0
Krzyż na drogę.
4
Yamal - Policeman
Jak to Xaaavi ustawia mnie,
Przecież mam prawo kopać, grać gdzie chcę!
0
@Kessie wyglądasz jak postać ze Star Treka