3

No i elegancko. Typ notuje progres, ma dobre liczby, gryzie trawę gdy trzeba (nawet te jego fochy po zejściu pokazują jak mu zależy).
Mamy w tej chwili tylko dwóch skrzydłowych, którzy coś znaczą:
Rafa właśnie, no i Dembooz. Fati i Torres do odstrzału.

3

@arasz1819 No ja bym jeszcze jednak nie stawiał Xaviego przy Pepie i Lucho.

1

@arasz1819 zerknąłem tylko

2

@Kidd No nie wiem, ja pamiętam, że jak Inter pierwszy strzela bramkę, to Eto'o przesuwa się na bok obrony ;)

7

W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje facet i mówi:

Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.
Na to ktoś mówi:
No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę, mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to wyrzuci przez okno.
Gość postanowił skorzystać z propozycji. Rozłożył reklamówkę na podłodze, zaczął rozpinać spodnie. Jeden z pasażerów w tym czasie, trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić. A na to facet, z już ściągniętymi spodniami, kucając mówi:
Przepraszam pana bardzo, ale to jest przedział dla niepalących...

0

@HypeR Carrasco

0

Oni nam Carrasco, my im Albę i jest gitara.

0

Słuchaj Deco, głupia sprawa...

3

Słuchaj Deco, głupia sprawa...

0

@bynek90 Exactly bro, to jest zwyczajnie niesmaczne.

4

@Robertns Tak tak, Pan Król Messi Zbawiciel Maryja Dziewica.

4

"ponieważ chce wrócić na jeden rok."

Aha, czyli rozwalamy kilkuletni plan budowy drużyny, bo Pan Messi chce sobie zrobić wielkie pożegnanie z Barcą...

9

@ViscaelBarca2007 Też mi to śmierdzi. Jakby obaj Panowie poczuli pismo nosem... :/

0

@esem91 może tak uczy się angielskiego ;D

1

@mrmiki Dobrze, że nie idą xD

2

0

Komentarz usunięty

3

@darek60 to przecież Messi sam nie przedłużył umowy, a potem zdziwiony, że klub nie może go podpisać.

0

@Rust_Cohle pewnie na tego łachmytę Tuska głosuje

0

@BorzyKrzys może spulna kompiel

3

Mistrzostwa Hiszpanii od 1990 roku: Barcelona – 17, pozostałe drużyny – 17.

Ale kosmos :O

0

Akcja z Songiem to czyste złoto, uwielbiam to xD

0

@Krzysztof1987 imho potrzebujemy klasycznego anchor-mana w stylu Casemiro czy Rodriego. Rozgrywający defensywny pomocnik to zawsze ryzyko. Nawet taki Pirlo miał koło siebie Gattuso w razie "W".

1

@Kessie Odejście Ferrana będę świętował jak przyjście jakiegoś top grajka xD

5

@vangoor Bo to nie jest klasyczny DMF, a jednocześnie dużo traci będąc ustawionym głębiej. Imo ustawienie go koło klasycznego defensywnego pomocnika w roli b2b w formacji np. 4-2-1-3 daje mu największe możliwości, bo jednocześnie bierze udział w obronie, a przy przejęciu piłki jest w stanie szybko ruszyć z nią do przodu, co wychodzi mu najlepiej. W roli pojedynczego ostatniego pomocnika narażałby drużynę na niebezpieczne sytuacje w razie straty piłki.

1

Najlepszego Frenciszku, żyj nam sto lat!

15

Komentarz usunięty

0

Krzyż na drogę.

4

Yamal - Policeman

Jak to Xaaavi ustawia mnie,
Przecież mam prawo kopać, grać gdzie chcę!

0

@Kessie wyglądasz jak postać ze Star Treka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?