1

@FcPortoFan1999 trzeci zawodnik 7pts, a ci se mecz wygrali xD

0

@ViscaBarca123 kiedy 3. część? :)

0

@626 Dokładnie. Chobcy i tak będą mieli za długie wakacje.

2

Z chęcią zobaczyłbym Dembooza po lewej, a Rafę po prawej.

2

@Poro6niec bardziej bym uwierzył w to, że śmieszkowali, że nie można śmieszkować ;)

ale jak coś znajdziesz, to wołaj bom ciekaw

0

@Kamil689 łącznie to chyba z 50 sezonów tam najebałem xD

Ten nasz rudy Mathieu pięknie mi się rozwijał pamiętam.

0

Przypominam, że PES > FIFA.

0

@Jojek "hiszpańsko", he he he
#pdk

3

@karci0 Nie, ale Anka pójdzie z Tobą na bachatę.

1

@Simusamu10 tej, weź tam coś na jakimś kartonie nabazgraj z pozdrowieniami dla nas xD

5

już widzę jak Messi gra tu za (pół)darmo xD
co jak co, ale familija Messich kasę liczyć umie ;)

1

Lewy bez formy > Auba w ogóle

1

Mordo, ty masz grać, a nie być kochanym.

1

ziobro zdziwienia, jak nasz stary Munir pokaże dzisiaj więcej niż Fati i Ferran razem wzięci (jeśli zagrają ofc)

0

3

Zjadłem bigos na śniadanie. To będzie dobry dzień.

6

Ło Panie xD kto to klepnął to publikacji?? xD

0

@Rivaldinho11 bo to inny typ zawodnika

0

@Rl9k1nG Lucho

0

@Faro tam przy tym wyjściu z kontrą, to ktoś go przyhamował

5

@draxidox No ja już widzę te nadużycia...
Ktoś się do kogoś przypieprza -> "ej noo! jestem GeJeM!" -> mowa nienawiści -> prokurator na karku

0

@Recha_0684 "Fatiemu brakuje bardzo dużo do Bojana,bo ten był do rotacji w czasach świetności,a jak wchodził,to i tak coś wnosił"

No właśnie, Bojan zawsze był "z ławki" a Fati miał już pierwszy skład, a i wg mnie zapowiadał się lepiej niż Bojan.
Samo porównanie obu gości nie miało być dosłowne. Chodziło mi raczej, że po świetnych początkach oboje nie dochodzą mentalem do swoich umiejętności.
Fatiemu załączyła się blokada i kaplica - nie wiadomo co robić dalej.

0

@don'T.R.I.P.e do tego Iniestę z Japonii + Messiego i LM nasza

5

@Faro No ale "pojazdy na atak" są jednak jak najbardziej uzasadnione.
Lewy od mundialu kopie się po czole, Fati idzie powoli drogą Bojana, a Torresa w ogóle nie powinno tu być. Jedynie Rafa robi coś decydując się na nietuzinkowe zagrania, "coś tam próbuje".
Myślę, że napastnicy z czasów Xaviego, Iniesty, etc., poradziliby sobie sami w kreacji gry.
Dzisiaj mamy "9" bez formy i jakiegokolwiek zastępstwa, a jedynym skrzydłowym, który robi wiatr (nie zawsze skuteczny, acz robi) jest kontuzjowany Dembooz.

2

@GeneralXavi więc to @Kessie sam podjął decyzję?

0

Realizator powinien mieć zakaz pokazywania Lahoza.
On pewnie wraca do domu i tarmosi gumisia do tych powtórek.

0

Co do kuhwy? xD
Szła kontra i Generał Xavi kazał się zatrzymać i znowu zacząć klepać bez sensu w poprzek? xD

0

@Danielos8 tej, możliwe, że to mi się coś pojebało :/ w sumie sam nie wiem xD

0

@Hogart 1-1 też

3

Pilne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?