Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk w sumie już możesz, bo Xavi za dużego wyboru nie ma ;)
0
@esem91 Małysz nie skakał, kontuzja.
1
@Pawel13sz mam nadzieję, że to dobry omen ;)
4
Dzisiaj od początku zagrają pewnie Lewy (no fajnie, żeby nam odżył, wrócił do formy sprzed mundialu), no i Fati z Ferranem, dla których będzie to mecz, w którym muszą pokazać, że poziomem pasują do klubu, w którym obecnie grają.
Co do Ferrana, to nigdy nie miałem złudzeń, że Barca to nie jego lvl.
Z Fatim jest jednak trochę inaczej - widzieliśmy ile potrafi, ale jego kariera zaczyna przypominać tą Bojana.
No ale nic, z kim jak z kim, ale z ostatnią drużyną LL każdy z powyższej trójki musi sieknąć brameczkę.
Tyle ode mnie, pozdrawiam.
1
2 najlepsze kluby na świecie, a prezes i sędziowie dzbańska ligi kosmicznej. Zgadza się w sumie.
33
"Cristiano ciężko trenuje, a Messi nie." Odcinek 3412342.
5
Platformy, strony, aplikacje... ble, wolę iść na grzyby.
1
@Medium strumyk.fr ? ;)
0
Fajnie byłoby dzisiaj ponownie zobaczyć Kluiverta grającego na Camp Nou.
2
Kluivert, ech...
#sentyment
0
@robsons23 No nie wiem, Ferran nigdy nie wyglądał dobrze.
2
@cold_play Tak, akapity pomagają, zwłaszcza jak w trakcie czytania jeszcze się na przykład robi obiad, miesza makaron i mięso, i trzeba odrywać wzrok co chwilę xD
0
Ale Bartek, podziel na przyszłość na akapity tekst taki jak pierwsza wypowiedź Luisa w tym artykule.
5
@Mario96w Dokładnie, jako dwójka z ciekawostkami i statami z rękawa wypada świetnie.
1
@Sawik_10 Po co? Wchodzić za zmęczonego Zielińskiego na końcówki?
5
@zodiak_10 Alaba, zjedz kebaba.
26
Fasolka po bretońsku to nadjedzenie.
2
Kolejny do ściany wstydu... Alves, Abidal, a teraz on. Ha-tfu!
1
Good guy Dembouz.
0
@Dironixu Jeszcze jak!
0
widzę, że wybrałem dobry moment na odpoczęcie od meczów Barcy xD
0
@TheBigShow Żył a zawiódł.
2
@Heros11 mnie obchodzi. Co to? Już nie można rozmawiać i krytykować?
2
Taaa, czip u Czapiego trzeba zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@gumaz "ma noktowizor i tak zobaczy jak sie bawisz naganiczem"
na pewno nie pod obecną grę Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@AlexDark00 "Pewnie chcesz go cwaniaczku w dzień używać? "
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Takie pytanko mam. Może mondre, może gupie, nie wiem.
@Moderacja dałoby się wprowadzić tutaj tryb nocny?? w sensie wizualnym rzecz jasna
0
@Destroyer_of_Worlds ta, niemniej Cesc jako "9" to pomysł Pepcia :)
0
@Destroyer_of_Worlds heh, no treneiro to sobie tak trochę wymyślił xD
0
@Fake69 ja bym poleciał Balde z lewej u góry, z prawej Rafą, Roberto w środku