2

@Kapitan hawk w sumie już możesz, bo Xavi za dużego wyboru nie ma ;)

0

@esem91 Małysz nie skakał, kontuzja.

1

@Pawel13sz mam nadzieję, że to dobry omen ;)

4

Dzisiaj od początku zagrają pewnie Lewy (no fajnie, żeby nam odżył, wrócił do formy sprzed mundialu), no i Fati z Ferranem, dla których będzie to mecz, w którym muszą pokazać, że poziomem pasują do klubu, w którym obecnie grają.
Co do Ferrana, to nigdy nie miałem złudzeń, że Barca to nie jego lvl.
Z Fatim jest jednak trochę inaczej - widzieliśmy ile potrafi, ale jego kariera zaczyna przypominać tą Bojana.
No ale nic, z kim jak z kim, ale z ostatnią drużyną LL każdy z powyższej trójki musi sieknąć brameczkę.

Tyle ode mnie, pozdrawiam.

1

2 najlepsze kluby na świecie, a prezes i sędziowie dzbańska ligi kosmicznej. Zgadza się w sumie.

33

"Cristiano ciężko trenuje, a Messi nie." Odcinek 3412342.

5

Platformy, strony, aplikacje... ble, wolę iść na grzyby.

1

@Medium strumyk.fr ? ;)

0

Fajnie byłoby dzisiaj ponownie zobaczyć Kluiverta grającego na Camp Nou.

2

Kluivert, ech...
#sentyment

0

@robsons23 No nie wiem, Ferran nigdy nie wyglądał dobrze.

2

@cold_play Tak, akapity pomagają, zwłaszcza jak w trakcie czytania jeszcze się na przykład robi obiad, miesza makaron i mięso, i trzeba odrywać wzrok co chwilę xD

0

Ale Bartek, podziel na przyszłość na akapity tekst taki jak pierwsza wypowiedź Luisa w tym artykule.

5

@Mario96w Dokładnie, jako dwójka z ciekawostkami i statami z rękawa wypada świetnie.

1

@Sawik_10 Po co? Wchodzić za zmęczonego Zielińskiego na końcówki?

5

@zodiak_10 Alaba, zjedz kebaba.

26

Fasolka po bretońsku to nadjedzenie.

2

Kolejny do ściany wstydu... Alves, Abidal, a teraz on. Ha-tfu!

1

Good guy Dembouz.

0

@Dironixu Jeszcze jak!

0

widzę, że wybrałem dobry moment na odpoczęcie od meczów Barcy xD

0

@TheBigShow Żył a zawiódł.

2

@Heros11 mnie obchodzi. Co to? Już nie można rozmawiać i krytykować?

2

Taaa, czip u Czapiego trzeba zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz "ma noktowizor i tak zobaczy jak sie bawisz naganiczem"

na pewno nie pod obecną grę Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@AlexDark00 "Pewnie chcesz go cwaniaczku w dzień używać? "

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Takie pytanko mam. Może mondre, może gupie, nie wiem.
@Moderacja dałoby się wprowadzić tutaj tryb nocny?? w sensie wizualnym rzecz jasna

0

@Destroyer_of_Worlds ta, niemniej Cesc jako "9" to pomysł Pepcia :)

0

@Destroyer_of_Worlds heh, no treneiro to sobie tak trochę wymyślił xD

0

@Fake69 ja bym poleciał Balde z lewej u góry, z prawej Rafą, Roberto w środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?