0

@tbas Brakuje obu rzeczy u chłopa.

3

@Kitek1640 robimy jakiemuś klubowi zrzutę na jego transfer?
taki prezent od Lambrowiczów

1

Tak odnośnie naszych obecnych problemów w linii pomocy przypominam jaką pakę mieliśmy w tej formacji w sezonie 12/13:
Busi, Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago, no i... Alex Song ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@kuz może liczyli jak w Katarze

0

@Darek_Maruszczak @xavi890 ok, ponioł, dzięki :)

1

@Sulimo no włacha, jakieś duperki dawaj mordo

0

@Pawel13sz On przed ustaleniem składu wziął chyba dużego łyka polskiej wersji tego trunku. A przed zmianami wyzerował cały gar xD

0

@Cule1234 I cyk, pora na CS'a.

0

@shahman Czasami miałem wrażenie, że podobnie robił Pep, na zasadzie:
Wszystko gra, mam ustawione, ale pozmieniam i ludzie powiedzą, że jestem geniuszem.

xD

0

@Darek_Maruszczak A my Darku chcemy tego całego Carrasco, czy nie?

4

@mekston nie zapomnę go nigdy

0

@partymaker Nigdy nie było. Dlatego kibicuje temu klubowi xD

1

@Encore Dokładnie. Lewy chociaż jest w tym polu karnym zauważalny, wychodzi do podań, czasem się cofnie, zagra genialną piłkę jak do Alby wczoraj.
A taki Fatu czy Feerrin? Już widzę jak "działają" na szpicy xD

2

Rafa powinien zrobić wczoraj jak kiedyś Kepa xD



xD

4

@arasz1819 Im szybciej sprzedamy Ferrana, tym lepiej, bo jego wartość będzie spadała z każdym miesiącem, a jeszcze nie daj boże pójdzie na jakieś wypożyczenia, skończy mu się kontrakt, odejdzie i gówno za niego dostaniemy.
Ferran to jest poziom jakiegoś średniaka La Liga. On już wyżej nie wejdzie.

0

@LaRoja ta, zwłaszcza setka prosto w bramkarza

0

Fati, Ferran... no cudownie...

5

Fati sabotażysta xDDD

0

Ten Kessie mnie jakoś niepokoi. Wolałbym już Roberto.

8

Typ z mordy nadaje się na Lorda Sithów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"Oby utrzymał ten poziom do końca sezonu i w pięknym stylu pożegnał się z Klubem."

xD

0

@Rl9k1nG Emporio Armani

1

@Zazinho Luka dzik. Niejedno MVP przed nim.

0

Na dzień dobry gol Isaaca Cuenci z Majorką:


1

Nie no, Janek, styka już...

0

@JacaBarca byłeś w tym kiblu?

0

Jeśli Crystyna dostanie 200 baniek za sezon, to wcale się Busiemu nie dziwię. Nawet teraz nasz grajek (w nieregularnej formie) jest lepszym zawodnikiem.

3

Nie no, "4" dla Kessiego?? Typ tylko przeszkadzał kolegom i błąkał się jak bąk po gaciach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?