Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Brakuje obu rzeczy u chłopa.
3
@Kitek1640 robimy jakiemuś klubowi zrzutę na jego transfer?
taki prezent od Lambrowiczów
1
Tak odnośnie naszych obecnych problemów w linii pomocy przypominam jaką pakę mieliśmy w tej formacji w sezonie 12/13:
Busi, Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago, no i... Alex Song ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@kuz może liczyli jak w Katarze
0
@Darek_Maruszczak @xavi890 ok, ponioł, dzięki :)
1
@Sulimo no włacha, jakieś duperki dawaj mordo
0
@Pawel13sz On przed ustaleniem składu wziął chyba dużego łyka polskiej wersji tego trunku. A przed zmianami wyzerował cały gar xD
0
@Cule1234 I cyk, pora na CS'a.
0
@shahman Czasami miałem wrażenie, że podobnie robił Pep, na zasadzie:
Wszystko gra, mam ustawione, ale pozmieniam i ludzie powiedzą, że jestem geniuszem.
xD
0
@Darek_Maruszczak A my Darku chcemy tego całego Carrasco, czy nie?
4
@mekston nie zapomnę go nigdy
0
@partymaker Nigdy nie było. Dlatego kibicuje temu klubowi xD
1
@Encore Dokładnie. Lewy chociaż jest w tym polu karnym zauważalny, wychodzi do podań, czasem się cofnie, zagra genialną piłkę jak do Alby wczoraj.
A taki Fatu czy Feerrin? Już widzę jak "działają" na szpicy xD
2
Rafa powinien zrobić wczoraj jak kiedyś Kepa xD
xD
4
@arasz1819 Im szybciej sprzedamy Ferrana, tym lepiej, bo jego wartość będzie spadała z każdym miesiącem, a jeszcze nie daj boże pójdzie na jakieś wypożyczenia, skończy mu się kontrakt, odejdzie i gówno za niego dostaniemy.
Ferran to jest poziom jakiegoś średniaka La Liga. On już wyżej nie wejdzie.
0
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664916920LFV5z15SraGTZS9DC7ZDNH.jpg
0
@LaRoja ta, zwłaszcza setka prosto w bramkarza
0
Fati, Ferran... no cudownie...
5
Fati sabotażysta xDDD
0
Ten Kessie mnie jakoś niepokoi. Wolałbym już Roberto.
8
Typ z mordy nadaje się na Lorda Sithów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Oby utrzymał ten poziom do końca sezonu i w pięknym stylu pożegnał się z Klubem."
xD
0
@Rl9k1nG Emporio Armani
1
@Zazinho Luka dzik. Niejedno MVP przed nim.
0
Na dzień dobry gol Isaaca Cuenci z Majorką:
1
Nie no, Janek, styka już...
0
@JacaBarca byłeś w tym kiblu?
0
Jeśli Crystyna dostanie 200 baniek za sezon, to wcale się Busiemu nie dziwię. Nawet teraz nasz grajek (w nieregularnej formie) jest lepszym zawodnikiem.
3
Nie no, "4" dla Kessiego?? Typ tylko przeszkadzał kolegom i błąkał się jak bąk po gaciach.