Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Siema Michał. Fajna koszulka.
8
Kessie... Miał być drugim Keitą, a jest co najwyżej Songiem.
1
Soldevila > Ferran
0
@Ali3231 zapomniałem cudzysłowia mordo ;)
0
Skoro klub był tak cierpliwy w kwestii Dembele, to nie wierzę, że tak szybko pożegna swoją perełkę - Fatiego.
0
Bardzo ciekawy wywiad. Interesujące pytania i odpowiedzi. Chociaż nie we wszystkim się z nim zgadzam, to muszę przyznać, że Hector to świadomy człowiek.
2
Ostatni z wielkiej trójki XX wieku. Johan, Diego, Pele...
0
Nie no, nie ma opcji, typ ma kwity na Tebasa.
1
Fati z lewej - Depay w środku - Dembouz z prawej.
4
Piękna okładka Asa.
5
Heh, wczoraj reszta świata dowiedziała się, że jest sobie taki dzban jak Lahoz, z którym my tutaj mamy do czynienia od lat xD
2
@fart No i Włosi...
1
Ferran klasyka.
0
@MarioVeB! Ta ekipa ogólnie była mocno pechowa...
2
Tak btw. Tsubasy:
"Główni bohaterowie serii zainspirowali m.in. Alessandra Del Piero, Zinédine’a Zidane’a, Francesco Tottiego, Lionela Messiego czy Alexisa Sáncheza do wybrania kariery piłkarskiej." Jak widać, klasyk nie obcy również Panu Lucho ;)
3
Przecież to zależy od samego Araujo. Wątpię, żeby chciał skończyć jak Umtiti.
1
@Kinginiesta o to to
8
Ja rozumiem, że można odstawać szybkościowo, technicznie, wzrostem, ale można podejmować dobre boiskowo decyzje, a nasi zawodnicy to piłkarsko debile.
Zresztą poza piłkarsko również.
8
Szkoda, że Davids nie zagrzał u nas miejsca na dłużej.
0
Dawać go zimą do nas xD
4
@bartas97 Paweł Brożek - młody, utalentowany, perspektywiczny. Trzeba go obserwować.
0
@MESSIah16 A tak w ogóle, to szacun do Iniesty, że sobie urządził życie w Japonii i odciął się od tego bagna (bo zakładam, że były przymiarki, żeby go w to wmieszać).
2
@MESSIah16 Ale Ty w ogóle zrozumiałeś co ja napisałem?
Podziękuj powyższym za to, że w tym roku mamy taki gówno-mundial, a będzie to szło jeszcze bardziej w takim kierunku.
0
Al-Kelafi, Sepp Blater, Platini + cała reszta, która bierze udział w tym sportwashingu, czyli m.in. wielbieni tu Xavi, Messi, czy też Beckham... ha-tfu na nich!
12
@Medium Bo są słabi wobec silnych, a silni wobec słabych. To formacja, która ma ochraniać dom Twojego Pana i pomnik jego brata. Ty masz się ich bać, nawet nie darzyć respektem - bać, czuć niepokój.
0
@Janas11224 zawód policjant = zawód dla matki
0
Mogli wrzucić zdjęcie z szatni na okładki
1
@Image Fajnie jakby zakończył w Napoli karierę i osiągnął z tym klubem coś dużego. Już teraz jest tam postrzegany jako ktoś naprawdę ważny. Sam syn Diego mówił o nim duże rzeczy. A to coś znaczy.
1
@judaszowe_srebrniki Też tak sądzę. Gdyby grał regularnie, to z Bobkiem stworzyliby zabójczy duet. Szpica Bobert, a za nim Depay jako wolny elektron.
2
W sportowym internecie beka z Xaviego dzisiaj xD
I słusznie. Ile to ja już się nasłuchałem, że murawa nie ta, że sędzia (często słusznie, ale jednak), że przeciwnik to, że tamto..