1

Siema Michał. Fajna koszulka.

8

Kessie... Miał być drugim Keitą, a jest co najwyżej Songiem.

1

Soldevila > Ferran

0

@Ali3231 zapomniałem cudzysłowia mordo ;)

0

Skoro klub był tak cierpliwy w kwestii Dembele, to nie wierzę, że tak szybko pożegna swoją perełkę - Fatiego.

0

Bardzo ciekawy wywiad. Interesujące pytania i odpowiedzi. Chociaż nie we wszystkim się z nim zgadzam, to muszę przyznać, że Hector to świadomy człowiek.

2

Ostatni z wielkiej trójki XX wieku. Johan, Diego, Pele...

0

Nie no, nie ma opcji, typ ma kwity na Tebasa.

1

Fati z lewej - Depay w środku - Dembouz z prawej.

4

Piękna okładka Asa.

5

Heh, wczoraj reszta świata dowiedziała się, że jest sobie taki dzban jak Lahoz, z którym my tutaj mamy do czynienia od lat xD

2

@fart No i Włosi...

1

Ferran klasyka.

0

@MarioVeB! Ta ekipa ogólnie była mocno pechowa...

2

Tak btw. Tsubasy:
"Główni bohaterowie serii zainspirowali m.in. Alessandra Del Piero, Zinédine’a Zidane’a, Francesco Tottiego, Lionela Messiego czy Alexisa Sáncheza do wybrania kariery piłkarskiej." Jak widać, klasyk nie obcy również Panu Lucho ;)

3

Przecież to zależy od samego Araujo. Wątpię, żeby chciał skończyć jak Umtiti.

1

@Kinginiesta o to to

8

Ja rozumiem, że można odstawać szybkościowo, technicznie, wzrostem, ale można podejmować dobre boiskowo decyzje, a nasi zawodnicy to piłkarsko debile.
Zresztą poza piłkarsko również.

8

Szkoda, że Davids nie zagrzał u nas miejsca na dłużej.

0

Dawać go zimą do nas xD

4

@bartas97 Paweł Brożek - młody, utalentowany, perspektywiczny. Trzeba go obserwować.

0

@MESSIah16 A tak w ogóle, to szacun do Iniesty, że sobie urządził życie w Japonii i odciął się od tego bagna (bo zakładam, że były przymiarki, żeby go w to wmieszać).

2

@MESSIah16 Ale Ty w ogóle zrozumiałeś co ja napisałem?
Podziękuj powyższym za to, że w tym roku mamy taki gówno-mundial, a będzie to szło jeszcze bardziej w takim kierunku.

0

Al-Kelafi, Sepp Blater, Platini + cała reszta, która bierze udział w tym sportwashingu, czyli m.in. wielbieni tu Xavi, Messi, czy też Beckham... ha-tfu na nich!

12

@Medium Bo są słabi wobec silnych, a silni wobec słabych. To formacja, która ma ochraniać dom Twojego Pana i pomnik jego brata. Ty masz się ich bać, nawet nie darzyć respektem - bać, czuć niepokój.

0

@Janas11224 zawód policjant = zawód dla matki

0

Mogli wrzucić zdjęcie z szatni na okładki

1

@Image Fajnie jakby zakończył w Napoli karierę i osiągnął z tym klubem coś dużego. Już teraz jest tam postrzegany jako ktoś naprawdę ważny. Sam syn Diego mówił o nim duże rzeczy. A to coś znaczy.

1

@judaszowe_srebrniki Też tak sądzę. Gdyby grał regularnie, to z Bobkiem stworzyliby zabójczy duet. Szpica Bobert, a za nim Depay jako wolny elektron.

2

W sportowym internecie beka z Xaviego dzisiaj xD
I słusznie. Ile to ja już się nasłuchałem, że murawa nie ta, że sędzia (często słusznie, ale jednak), że przeciwnik to, że tamto..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?