Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiemy kiedy planowana jest data jego powrotu?
1
@wasacz Iga właśnie do mnie dzwoniła z szatni i mówiła, że tanio skóry nie sprzeda.
1
@BulaKG Polska gurooom!
2
@wasacz Iga pyknie ją do zera?
1
Z kim Pique rozegrał najwięcej spotkań:
https://www.instagram.com/p/CklZfLzrxH0/
3
Transfermarkt wrzucił fajną grafikę pokazującą ile i z kim Pikej rozegrał spotkań:
https://www.instagram.com/p/CklZfLzrxH0/
1
@Kapitan hawk a weź wejdź na fioletową i poczytaj komentarze pod przeglądami prasy z dzisiaj i wczoraj xD
17
Pięknie, że madryckie dzienniki drugi dzień z rzędu wrzucają Geriego na okładki.
7
@bari_94 Przed to pewnie dostanie jakąś pamiątkową koszulkę w antyramie, a po to już mikrofon, przygaszone światła, te sprawy ;)
0
@swider2222 pamiętne 2-6 bym zaliczył do manity+1 ;)
0
@betonito Jasne, zdaję sobie z tego sprawę, ale właśnie dlatego to boli nawet bardziej. 10 lat temu chyba nikt z nas nie przypuszczał, że zdobędziemy przez te 10 lat tylko jedną LM (do tego Real kilka z rzędu); już nie mówiąc o niechlubnym dla klubu i dla niego - odejściu Messiego. Dodatkowo kryzys w jakim jesteśmy i 2 lata z rzędu bez wyjścia w grupie LM.
Po prostu tamta paka napawała wielkim optymizmem, by patrzeć w przyszłość.
7
AS dał nawet okładkę, gdzie Pikej pokazuje dwie manity :D
1
Ech, jakieś to wszystko takie smutne...
Puyol grałby jeszcze kilka lat gdyby nie kontuzja.
Xavi i Iniesta jakoś tak za szybko odeszli.
Messi miał nigdzie nie odchodzić i kończyć tu karierę.
Pique odchodzi w smutny sposób jednak.
Zostają z tamtej ekipy Alba i Busi, którzy też już powoli pakują walizki.
Feelsy w chuj... :/
0
Mnie to Xavi ciekawi czy Ty tak trening wytrzymałościowy umisz zrobić.
13
Wydaje się, że w tym filmiku Messi powiedział więcej niż przez ostatnie 15 lat xD
4
@HERORICH2 dawać go do nas
2
„Skończyła się droga krzyżowa w Lidze Mistrzów”
spokojnie, zacznie się w LE xD
0
@Faro co więcej, co raz więcej państw decyduje się rozbrajać swoje społeczeństwa...
2
@Pawci023x neet here :)
0
@ObiwanKenobi wszyscy wiedzą, nikt z tym nic nie zrobi, bo ci na górze robią z tymi małymi na dole co zechcą
5
@Kessie a już Xavi zaczął Ci ufać :/
30
@takisobiektos ja w ogóle mam takie właśnie wrażenie, że w Barcy to jest hajlajf, pogranko w dziadka na treningu i elo, pora na paellę.
1
@MrShakira Dokładnie. Depay to pewien poziom, nieosiągalny dla Torresa, a Fati to wygląda póki co jak Bojan 2.0.
0
@esem91 to są właśnie takie lamusy jak Winicjusze i Najmary xD w otoczeniu kamer kozaczek z bara, pewnie parę bluzgów, a gdzieś w okolicach szatni by spiepszali szybciutko xD ale bym lepę takiemu zasadził :P
0
Ferran na szpicy?? Coś tego nie widzę. Prędzej Fati.
0
W końcu dopisałeś nieobecnych Darku :) Brawo Ty ;)
7
Który z kapitanów wyszedł do kamer? Który to już raz tylko MATS zabiera głos po klęsce? @tbas
0
Pogonić amigosów; dać Niemcowi opaskę kapitańską.
0
biedni ludzie
0
@bart_azz to by w ogóle było niehumanitarne dla kibiców Barcy xD