0

Wiemy kiedy planowana jest data jego powrotu?

1

@wasacz Iga właśnie do mnie dzwoniła z szatni i mówiła, że tanio skóry nie sprzeda.

1

@BulaKG Polska gurooom!

2

@wasacz Iga pyknie ją do zera?

1

Z kim Pique rozegrał najwięcej spotkań:

https://www.instagram.com/p/CklZfLzrxH0/

3

Transfermarkt wrzucił fajną grafikę pokazującą ile i z kim Pikej rozegrał spotkań:

https://www.instagram.com/p/CklZfLzrxH0/

1

@Kapitan hawk a weź wejdź na fioletową i poczytaj komentarze pod przeglądami prasy z dzisiaj i wczoraj xD

17

Pięknie, że madryckie dzienniki drugi dzień z rzędu wrzucają Geriego na okładki.

7

@bari_94 Przed to pewnie dostanie jakąś pamiątkową koszulkę w antyramie, a po to już mikrofon, przygaszone światła, te sprawy ;)

0

@swider2222 pamiętne 2-6 bym zaliczył do manity+1 ;)

0

@betonito Jasne, zdaję sobie z tego sprawę, ale właśnie dlatego to boli nawet bardziej. 10 lat temu chyba nikt z nas nie przypuszczał, że zdobędziemy przez te 10 lat tylko jedną LM (do tego Real kilka z rzędu); już nie mówiąc o niechlubnym dla klubu i dla niego - odejściu Messiego. Dodatkowo kryzys w jakim jesteśmy i 2 lata z rzędu bez wyjścia w grupie LM.
Po prostu tamta paka napawała wielkim optymizmem, by patrzeć w przyszłość.

7

AS dał nawet okładkę, gdzie Pikej pokazuje dwie manity :D

1

Ech, jakieś to wszystko takie smutne...
Puyol grałby jeszcze kilka lat gdyby nie kontuzja.
Xavi i Iniesta jakoś tak za szybko odeszli.
Messi miał nigdzie nie odchodzić i kończyć tu karierę.
Pique odchodzi w smutny sposób jednak.
Zostają z tamtej ekipy Alba i Busi, którzy też już powoli pakują walizki.
Feelsy w chuj... :/

0

Mnie to Xavi ciekawi czy Ty tak trening wytrzymałościowy umisz zrobić.

13

Wydaje się, że w tym filmiku Messi powiedział więcej niż przez ostatnie 15 lat xD

4

@HERORICH2 dawać go do nas

2

„Skończyła się droga krzyżowa w Lidze Mistrzów”

spokojnie, zacznie się w LE xD

0

@Faro co więcej, co raz więcej państw decyduje się rozbrajać swoje społeczeństwa...

2

@Pawci023x neet here :)

0

@ObiwanKenobi wszyscy wiedzą, nikt z tym nic nie zrobi, bo ci na górze robią z tymi małymi na dole co zechcą

5

@Kessie a już Xavi zaczął Ci ufać :/

30

@takisobiektos ja w ogóle mam takie właśnie wrażenie, że w Barcy to jest hajlajf, pogranko w dziadka na treningu i elo, pora na paellę.

1

@MrShakira Dokładnie. Depay to pewien poziom, nieosiągalny dla Torresa, a Fati to wygląda póki co jak Bojan 2.0.

0

@esem91 to są właśnie takie lamusy jak Winicjusze i Najmary xD w otoczeniu kamer kozaczek z bara, pewnie parę bluzgów, a gdzieś w okolicach szatni by spiepszali szybciutko xD ale bym lepę takiemu zasadził :P

0

Ferran na szpicy?? Coś tego nie widzę. Prędzej Fati.

0

W końcu dopisałeś nieobecnych Darku :) Brawo Ty ;)

7

Który z kapitanów wyszedł do kamer? Który to już raz tylko MATS zabiera głos po klęsce? @tbas

0

Pogonić amigosów; dać Niemcowi opaskę kapitańską.

0

biedni ludzie

0

@bart_azz to by w ogóle było niehumanitarne dla kibiców Barcy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?