0

@bart_azz to by w ogóle było niehumanitarne dla kibiców Barcy xD

0

@LioMessi10 no raczej. Przecież nie będę płakał.

1

Będzie beka, jak Czesi jakimś cudem urwą punkty Interowi, a my wdupcymy z Bayernem xD

1

Paradoksalnie najlepszy sezon w jego karierze i najlepsza szpica jaka u nas grała.

4

@Kurkmen że Bill Clinton palił konopie

1

@Kibic1998 Rozszerzone samobójstwo.

3

@Kondziubarca ich tam w Anglii z tym całym LPG i blelelem już do reszty siekło w łeb xD

0

@Lionel_Messi10 z tym oznaczaniem siebie nawzajem i nabijaniem sobie plusów to też się udaliście xD

0

@Lionel_Messi10 typ wrzucił jakiś tam fragment wywiadu z Messim, a ty musiałeś wrzucić nic nie wnoszący komentarz, że JUŻ O 9 przeczytałeś CAŁY wywiad xD
kogo to obchodzi?

0

@Lionel_Messi10 Ty umiesz czytać? Psychofan, nie psychol.
I w czym się mylę? 3/4 twoich wpisów to peany na cześć Messiego.
Nick i awatar też całkiem adekwatne xD

1

@Jakchcesz Ponoć fizycznie i kondycyjnie to ma ponad 10 lat mniej, więc chyba głowa nie dojeżdża i nie dźwiga ciężaru obecnej formy United.

0

@Jakchcesz ja właśnie nie bardzo czaję ocb.. jest bez formy, czy jak?

3

Komentarz usunięty

1

@AdiKingu96 ja to w ogóle mam bekę, że tu redakcja wrzuca posty o kobiecej piłce, bo to przecież zupełnie inny sport

0

@Volk a Gamer?
(xxxx znakow)

1

"FC Barcelona powalczy o zwycięstwo, które zdecydowanie poprawi nastroje wśród culés"

no tu bym tak średnio się jednak zgodził

0

Uuu, Andrzej nie pogratulował Lewemu...

0

widzę, że nie tylko mi ta nazwa kojarzy się z przemysłem dla dorosłych xD
coś czuję, że jakaś feministka podłapie i będzie z tego niezła afera xD

0

@arasz1819 jaki rower?

0

Co dzisiaj wybieracie? Canal+ czy Eleven?

6

Heh, pamiętam początki Messiego w 1. drużynie. Czupryna zajebiście latała mu na boki jak przyspieszał :D

0

Pyknie ktoś towarzysko w PES Mobile?

1

@tbas i żebyśmy pod słońce nie grali

0

@MICHU2 dokładnie, a u nas MATS TOP, LEWY TOP

1

@Cygan BRC No i elegancko, tak trzeba żyć mordeczko!

0

@SteuerFreiMoney do odniesienie do Himilsbacha...

6

Fajnie by było gdyby Dembouz i Rafa mieli pary na 90 minut, bo mimo, że nie są w topowej formie, to Fati i Torres są półkę niżej w tej chwili.

9

El Clasico to takie małe święto dla kibiców Barcelony i Realu.

Jestem sobie w stanie wyobrazić jak ktoś dogląda marynowanego mięsa, które niebawem upiecze w piekarniku lub na grillu (pogoda jako tako dopisuje); ktoś wybiera się do osiedlowego sklepu by uzupełnić zapasy trunków, jednocześnie dzwoniąc do kumpli, by ustalić czego brakuje i ustalić, że Caprio Multiwitamina do słaba popitka; ktoś z dokładnością szwajcara pucuje swój wielki TV, by żadna smuga nie zakłóciła mu odbioru widowiska; ktoś siedzi na Rambli i nerwowo odświeża stronę w nadziei, że Messi expresowo zostanie podpisany, powołany i zagra w dzisiejszym meczu.

Z okazji El Clasico, życzę Wam wszystkiego co najlepsze, miłego dnia i wyciągnięcia za Torresa przynajmniej 1/3 tego co za niego zapłaciliśmy (w końcu opał drożeje) ;)

0

@Mixtape wprowadź się w baśniowy nastrój już teraz ;)

0

@FioletoweOczy dokładnie jak piszesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?