Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bart_azz to by w ogóle było niehumanitarne dla kibiców Barcy xD
0
@LioMessi10 no raczej. Przecież nie będę płakał.
1
Będzie beka, jak Czesi jakimś cudem urwą punkty Interowi, a my wdupcymy z Bayernem xD
1
Paradoksalnie najlepszy sezon w jego karierze i najlepsza szpica jaka u nas grała.
4
@Kurkmen że Bill Clinton palił konopie
1
@Kibic1998 Rozszerzone samobójstwo.
3
@Kondziubarca ich tam w Anglii z tym całym LPG i blelelem już do reszty siekło w łeb xD
0
@Lionel_Messi10 z tym oznaczaniem siebie nawzajem i nabijaniem sobie plusów to też się udaliście xD
0
@Lionel_Messi10 typ wrzucił jakiś tam fragment wywiadu z Messim, a ty musiałeś wrzucić nic nie wnoszący komentarz, że JUŻ O 9 przeczytałeś CAŁY wywiad xD
kogo to obchodzi?
0
@Lionel_Messi10 Ty umiesz czytać? Psychofan, nie psychol.
I w czym się mylę? 3/4 twoich wpisów to peany na cześć Messiego.
Nick i awatar też całkiem adekwatne xD
1
@Jakchcesz Ponoć fizycznie i kondycyjnie to ma ponad 10 lat mniej, więc chyba głowa nie dojeżdża i nie dźwiga ciężaru obecnej formy United.
0
@Jakchcesz ja właśnie nie bardzo czaję ocb.. jest bez formy, czy jak?
3
Komentarz usunięty
1
@AdiKingu96 ja to w ogóle mam bekę, że tu redakcja wrzuca posty o kobiecej piłce, bo to przecież zupełnie inny sport
0
@Volk a Gamer?
(xxxx znakow)
1
"FC Barcelona powalczy o zwycięstwo, które zdecydowanie poprawi nastroje wśród culés"
no tu bym tak średnio się jednak zgodził
0
Uuu, Andrzej nie pogratulował Lewemu...
0
widzę, że nie tylko mi ta nazwa kojarzy się z przemysłem dla dorosłych xD
coś czuję, że jakaś feministka podłapie i będzie z tego niezła afera xD
0
@arasz1819 jaki rower?
0
Co dzisiaj wybieracie? Canal+ czy Eleven?
6
Heh, pamiętam początki Messiego w 1. drużynie. Czupryna zajebiście latała mu na boki jak przyspieszał :D
0
Pyknie ktoś towarzysko w PES Mobile?
1
@tbas i żebyśmy pod słońce nie grali
0
@MICHU2 dokładnie, a u nas MATS TOP, LEWY TOP
1
@Cygan BRC No i elegancko, tak trzeba żyć mordeczko!
0
@SteuerFreiMoney do odniesienie do Himilsbacha...
6
Fajnie by było gdyby Dembouz i Rafa mieli pary na 90 minut, bo mimo, że nie są w topowej formie, to Fati i Torres są półkę niżej w tej chwili.
9
El Clasico to takie małe święto dla kibiców Barcelony i Realu.
Jestem sobie w stanie wyobrazić jak ktoś dogląda marynowanego mięsa, które niebawem upiecze w piekarniku lub na grillu (pogoda jako tako dopisuje); ktoś wybiera się do osiedlowego sklepu by uzupełnić zapasy trunków, jednocześnie dzwoniąc do kumpli, by ustalić czego brakuje i ustalić, że Caprio Multiwitamina do słaba popitka; ktoś z dokładnością szwajcara pucuje swój wielki TV, by żadna smuga nie zakłóciła mu odbioru widowiska; ktoś siedzi na Rambli i nerwowo odświeża stronę w nadziei, że Messi expresowo zostanie podpisany, powołany i zagra w dzisiejszym meczu.
Z okazji El Clasico, życzę Wam wszystkiego co najlepsze, miłego dnia i wyciągnięcia za Torresa przynajmniej 1/3 tego co za niego zapłaciliśmy (w końcu opał drożeje) ;)
0
@Mixtape wprowadź się w baśniowy nastrój już teraz ;)
0
@FioletoweOczy dokładnie jak piszesz