Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Kurde, Carlo to jest taki gość, co po prostu ma się do niego szacuneczek.
0
@panczo Nom, nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiliśmy dobry transfer, który przerósłby moje oczekiwania.
O Lewym nie wspominam, bo wiedziałem, że to przechuj i nie miałem wątpliwości, że da tu radę.
0
@anxted z Bernardo na czele
0
@tristan87 w ogóle na tym zdjęciu wygląda jakby walił wódę mocno
7
W ogóle spodziewacie się, że zimą przyjdzie tu ktokolwiek wartościowy?
Nie wydaje się mnie, żeby były możliwości podpisania kogokolwiek, kto byłby lepszy niż Duński Nazario. I właśnie takiego rozrzedzania składu zimą obawiam się najbardziej.
0
@Firestone to są mniejsze bany niż tydzień? xD
2
Ostatniego przeczytałem ANDRES INIESTA xD
Kawa jeszcze nie weszła, albo naprawdę potrzebujemy grajków. Albo to i to.
0
@Bobo25 Akurat część filmowych kanałów nie ma reklam. Nie wiem jak Stopklatka.
Niemniej TV to w ogóle porażka. Strasznie wciągające i rozleniwiające gówno.
A OBEJRZE TO, A MOZE TO, POTEM TO, A CIEKAWE CO LECI TAM
i tak sobie mija cały wieczór/dzień.
Jak jeszcze lata temu w wynajmowanym mieszkaniu stał TV, to oglądałem tylko teleexpress i Galileło xD
1
@koksik2700 powiedzenie mówi, że HULAJDUSZA PIEKŁA NIE MA, a jednak samobójcy trafiają do piekła.
wiem, odpowiadam na mem.
1
@LS No ja tak mam od kilki lat. Klasyk jak klasyk. Dopiero z pierwszym gwizdkiem te emocje są trochę większe.
0
@PIWOSZ89 2022, a ludzie dalej oglądają filmy w telewizji mając możliwość obejrzenia danego filmu o dowolnej porze? Ciekawe.
4
@Deeespacito idź do Żabki po czteropak, tak robią profesjonaliści.
1
@Ki4no Wiarę można by mieć, jakby coś jeszcze od nich zależało. A tak to zesrali się w połowie biegu i mogą co najwyżej szukać papieru szczebel niżej.
3
@CrazyHorseLakota nie oddawaj tym mendom ani złotówki mordo
0
@Vebrol No i elegancko.
11
Wywiady dla klubiwej telewizji brzmią jakby powstawały w jakimś generatorze wywiadów. Strasznie miałkie.
2
@noface No to wtedy nie wszystkim, tylko Realowi.
1
"Joana Laportę trzeba było uspokajać po meczu"
- Joanie, nie denerwuj się.
- Jak mam się nie denerwować?
- Zaraz się odegramy.
- Na pewno już się nie odegramy.
0
@barcelonaLM też znam. Ale przecież nie o to chodzi.
3
No no, po ilości postów o Kononie w TVP ładnie widać zainteresowania Ramblowiczów..
0
@Fenelon Komfort życia to wszyscy ci piłkarze mają wysoki.
Wydaje mi się, że Silva chciałby zdobyć LM z City i dopóki tego nie dokona - nie ruszy się stamtąd.
0
bardziej niedorozwoju xD
0
brak Lewego i Puyola... beka z tego rankingu
0
@AlexDark00 mają chociaż zajebistą wołowinę
1
@Janiama jakbym Kluiverta widział
3
@AlexDark00 Lewy urodził się Polakiem, więc ma trudniej. Lewy > Messi, proste.
1
@barcelonaLM Mówiło się już przed meczem, ze Lewy i Mats to 2 filary tej drużyny.
2
@Peszko07 Wczorajszy występ? To jeden z wielu jego tragicznych występów w Barcy.
Dobry to on był w parze z Puyolem, jak ten go za mordę trzymał.
0
@AlexDark00 Jest napastnikiem, strzela. Co ci jeszcze nie pasuje?
0
@VbamboeB też prawda
niemniej upokarza również ten klub grając