15

Kurde, Carlo to jest taki gość, co po prostu ma się do niego szacuneczek.

0

@panczo Nom, nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiliśmy dobry transfer, który przerósłby moje oczekiwania.
O Lewym nie wspominam, bo wiedziałem, że to przechuj i nie miałem wątpliwości, że da tu radę.

0

@anxted z Bernardo na czele

0

@tristan87 w ogóle na tym zdjęciu wygląda jakby walił wódę mocno

7

W ogóle spodziewacie się, że zimą przyjdzie tu ktokolwiek wartościowy?
Nie wydaje się mnie, żeby były możliwości podpisania kogokolwiek, kto byłby lepszy niż Duński Nazario. I właśnie takiego rozrzedzania składu zimą obawiam się najbardziej.

0

@Firestone to są mniejsze bany niż tydzień? xD

2

Ostatniego przeczytałem ANDRES INIESTA xD
Kawa jeszcze nie weszła, albo naprawdę potrzebujemy grajków. Albo to i to.

0

@Bobo25 Akurat część filmowych kanałów nie ma reklam. Nie wiem jak Stopklatka.
Niemniej TV to w ogóle porażka. Strasznie wciągające i rozleniwiające gówno.
A OBEJRZE TO, A MOZE TO, POTEM TO, A CIEKAWE CO LECI TAM
i tak sobie mija cały wieczór/dzień.
Jak jeszcze lata temu w wynajmowanym mieszkaniu stał TV, to oglądałem tylko teleexpress i Galileło xD

1

@koksik2700 powiedzenie mówi, że HULAJDUSZA PIEKŁA NIE MA, a jednak samobójcy trafiają do piekła.

wiem, odpowiadam na mem.

1

@LS No ja tak mam od kilki lat. Klasyk jak klasyk. Dopiero z pierwszym gwizdkiem te emocje są trochę większe.

0

@PIWOSZ89 2022, a ludzie dalej oglądają filmy w telewizji mając możliwość obejrzenia danego filmu o dowolnej porze? Ciekawe.

4

@Deeespacito idź do Żabki po czteropak, tak robią profesjonaliści.

1

@Ki4no Wiarę można by mieć, jakby coś jeszcze od nich zależało. A tak to zesrali się w połowie biegu i mogą co najwyżej szukać papieru szczebel niżej.

3

@CrazyHorseLakota nie oddawaj tym mendom ani złotówki mordo

0

@Vebrol No i elegancko.

11

Wywiady dla klubiwej telewizji brzmią jakby powstawały w jakimś generatorze wywiadów. Strasznie miałkie.

2

@noface No to wtedy nie wszystkim, tylko Realowi.

1

"Joana Laportę trzeba było uspokajać po meczu"

- Joanie, nie denerwuj się.
- Jak mam się nie denerwować?
- Zaraz się odegramy.
- Na pewno już się nie odegramy.

0

@barcelonaLM też znam. Ale przecież nie o to chodzi.

3

No no, po ilości postów o Kononie w TVP ładnie widać zainteresowania Ramblowiczów..

0

@Fenelon Komfort życia to wszyscy ci piłkarze mają wysoki.
Wydaje mi się, że Silva chciałby zdobyć LM z City i dopóki tego nie dokona - nie ruszy się stamtąd.

0

bardziej niedorozwoju xD

0

brak Lewego i Puyola... beka z tego rankingu

0

@AlexDark00 mają chociaż zajebistą wołowinę

1

@Janiama jakbym Kluiverta widział

3

@AlexDark00 Lewy urodził się Polakiem, więc ma trudniej. Lewy > Messi, proste.

1

@barcelonaLM Mówiło się już przed meczem, ze Lewy i Mats to 2 filary tej drużyny.

2

@Peszko07 Wczorajszy występ? To jeden z wielu jego tragicznych występów w Barcy.
Dobry to on był w parze z Puyolem, jak ten go za mordę trzymał.

0

@AlexDark00 Jest napastnikiem, strzela. Co ci jeszcze nie pasuje?

0

@VbamboeB też prawda

niemniej upokarza również ten klub grając

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?