0

@VbamboeB ale to nie chodzi o to kto wyglądałby lepiej, tylko o upokorzenie pijawki

0

@Nano22 no mi już wczoraj zamknął

1

@taris po co nam Nejmar, mamy Bambele xD

0

@tristan87 łooooo Panie xDDD

0

@Encore Myślę, że brak odpowiedzi na Twoje pytanie będzie wystarczającą odpowiedzią.

1

@tomek8756 tam też mają jakieś olxy

0

@VbamboeB zesłać go do rezerw i wyciągnąć kogokolwiek, nawet z Juveniilu, w jego miejsce. Może po roku sam, na kolanach prosiłby o rozwiązanie kontraktu.

0

@tristan87 wtf? nie wierzę xD

1

@kondzix2115 luz, Messi wpadnie tu wygrać LM na koniec kariery xD

1

@Nano22 wystaw na olx za czekoladę albo flaszkę

11

Może Dembele i Raphinha nie dali wczoraj tej drużynie za wiele, ale za to Fati i Ferran też nie.

0

@kondzix2115 Lewy wielki tiktok

0

@tristan87 serio? xD powiedz, że jeszcze w regulaminie jest tu zapis, że nie można się wymieniać linkami do stron o Barcy xD

0

@ini_barca tylko problem jest inny - o tu nie powinien grać od 5 lat, bo babole wali regularnie. A do tego pobiera pensję jak topowy grajek.

1

@bartekvisca heh, czaisz, że nawet dzisiaj przeczytałem kilka postów, które mówią, że Lewy zawiódł? xD

0

@tristan87 z jakich Panie Denzel?

1

@AlexDark00 tak tak, Gość który strzelił więcej bramek niż cała reszta drużyny nas zawiódł xD

20

dalej drugi jest Fati z dwoma trafieniami? xD

2

W ogóle ten klub doszedł do takiego poziomu, że słowo "Eintracht" budzi w jego kibicach lęki i złe wspomnienia xD

1

@333tricampeones333 Tyś widział kto tam się spierpapier do LE? xD

0

Korzystacie jeszcze z innych polskich stron o Barcy?

0

@Holsik I Lewego.

0

@betonito Pikej

1

@Holsik Od zwolnienia Lucho*

1

@Joe_Pesci i pewnie mniejsza paczka niż kiedyś, jak wszystko ostatnio xD

0

@Irmscher10 Ja też jakoś tak i pamiętam hat-tricka Rivaldo z Valencią. Ale przez lata Barca to była Barca, nawet jeśli przegrywała, to była marką. Teraz od, 7 lat odpada z LM w żenujący sposób. A ostatnie 2 lata to już naprawdę beka.

1

@Rust_Cohle poczekaj na mecz z Bayernem xD

0

@BartArt Brzęczek jest bez pracy teraz.

4

Najlepsze jest to, że przed meczem mieliśmy tu rozkminy jak przebić mediolański mur, a dostaliśmy trójkę z tyłu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?