Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VbamboeB ale to nie chodzi o to kto wyglądałby lepiej, tylko o upokorzenie pijawki
0
@Nano22 no mi już wczoraj zamknął
1
@taris po co nam Nejmar, mamy Bambele xD
0
@tristan87 łooooo Panie xDDD
0
@Encore Myślę, że brak odpowiedzi na Twoje pytanie będzie wystarczającą odpowiedzią.
1
@tomek8756 tam też mają jakieś olxy
0
@VbamboeB zesłać go do rezerw i wyciągnąć kogokolwiek, nawet z Juveniilu, w jego miejsce. Może po roku sam, na kolanach prosiłby o rozwiązanie kontraktu.
0
@tristan87 wtf? nie wierzę xD
1
@kondzix2115 luz, Messi wpadnie tu wygrać LM na koniec kariery xD
1
@Nano22 wystaw na olx za czekoladę albo flaszkę
11
Może Dembele i Raphinha nie dali wczoraj tej drużynie za wiele, ale za to Fati i Ferran też nie.
0
@kondzix2115 Lewy wielki tiktok
0
@tristan87 serio? xD powiedz, że jeszcze w regulaminie jest tu zapis, że nie można się wymieniać linkami do stron o Barcy xD
0
@ini_barca tylko problem jest inny - o tu nie powinien grać od 5 lat, bo babole wali regularnie. A do tego pobiera pensję jak topowy grajek.
1
@bartekvisca heh, czaisz, że nawet dzisiaj przeczytałem kilka postów, które mówią, że Lewy zawiódł? xD
0
@tristan87 z jakich Panie Denzel?
1
@AlexDark00 tak tak, Gość który strzelił więcej bramek niż cała reszta drużyny nas zawiódł xD
20
dalej drugi jest Fati z dwoma trafieniami? xD
2
W ogóle ten klub doszedł do takiego poziomu, że słowo "Eintracht" budzi w jego kibicach lęki i złe wspomnienia xD
1
@333tricampeones333 Tyś widział kto tam się spierpapier do LE? xD
0
Korzystacie jeszcze z innych polskich stron o Barcy?
0
@Holsik I Lewego.
0
@betonito Pikej
1
@Holsik Od zwolnienia Lucho*
1
@Joe_Pesci i pewnie mniejsza paczka niż kiedyś, jak wszystko ostatnio xD
2
Waka Waka, e e
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16656509700h3K4rHbERk7jKAfvFLU6a,w400.jpg
0
@Irmscher10 Ja też jakoś tak i pamiętam hat-tricka Rivaldo z Valencią. Ale przez lata Barca to była Barca, nawet jeśli przegrywała, to była marką. Teraz od, 7 lat odpada z LM w żenujący sposób. A ostatnie 2 lata to już naprawdę beka.
1
@Rust_Cohle poczekaj na mecz z Bayernem xD
0
@BartArt Brzęczek jest bez pracy teraz.
4
Najlepsze jest to, że przed meczem mieliśmy tu rozkminy jak przebić mediolański mur, a dostaliśmy trójkę z tyłu xD