0

@mekston @masq dobra,chodzi mi też o to, że my przynajmniej mamy co wspominać, a oni mają tak: Atleti, Roma, Juve, Liverpool , 2-8, Eintracht , wczoraj xD
Część z nich potrzebuje już pewnie leczenia xD

0

@masq ale wiesz, stali się po części kibicami sukcesu, bo Barca była wtedy na topie.
Ja jestem dużo starszym kibicem i już mam bekę co roku od Romy xD

3

@Kuba_1 mordo, luzuj, ciśnij bekę, to tylko piłka ;)

2

@Kondziubarca Będzie rewolucja jak sprowadza Messiego xD

0

Zamiast tego Messiego, to sprowadzić Lewemu Tomka Młynarza i wtedy w końcu ruszy maszyna.

0

@mekston no chyba jednak większe, bo poprzednie lata, przed Lucho, to było pasmo olbrzymich sukcesów. Tak od Ryjka do Lucho, to Barca była potworem z chwilami słabości.

3

@kuz No Busi to największy hamulcowy. Wejście De Jong a fajnie wczoraj rozbujało grę.

11

Współczuję tym, którzy zaczęli kibicować Barcy po tryplecie z Lucho xD

0

@kuz nie no, ale samo podejście do tych rozgrywek to dla nas gratyfikacja xD

0

Ja to tam jestem kibicem Barcy od ponad 20 lat i pamiętam wiele upokorzeń, ostatnie lata bywały, HEHE, trudne. Zwłaszcza w LM. Ale Jezu, jaki wstyd przed Lewym xD

0

0

Ale miałem wczoraj fleszbeki z Liverpoolu jak Bambele wyszedł sam na sam...
I skończyło się podobnie xD

4

@Kondziubarca @Messibestplayerintheworld
nie no wiadomka, ale bardziej miałem na myśli, żeby nie walić łbem w Mediolański mur, a zastosować fortel w postaci skilla Depaya

5

Ze wszystkich graczy, którzy nam wypadli, najbardziej żałuję Depaya.
Jedyny gracz z ławki, który mógłby zrobić różnicę. A w zasadzie biorąc pod uwagę to, ile dają drużynie na ten moment Raphinha i Dembuz, to Memphis śmiało mógłby wyjść w 1. składzie podwieszony pod Lewego.

0

Barcelona 69 - Inter 0

0

@Rust_Cohle właśnie przed chwilą cudem wygrałem (co prawda w PESie) z typkiem co miał 4-5-1 (ofc z Haalandem na szpicy) xD
same vibe

1

@Rl9k1nG ja tylko powiem, że nawet jak do PC, to bierz bezprzewodowe, bo to jest komfort fchuj; nigdy więcej żadnych kabli

3

@tomek8756 już trochę nie jadłem hot-doga z Żabki, ale tyle to chyba kiedyś normalnie kosztowały :/

3

@Sangreal Nie no, Torres to pewnie murawy nie powącha. Taką mam nadzieję przynajmniej.

5

@Wiktoria13 Lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż zawieść ze zbyt wygórowanym oczekiwaniem.

0

Miałem/mam nadzieję, że podobieństwo Xaviego do wspomnianej dwójki zobaczymy również w postaci zdobytych trofeów.

0

@korn234 ma szczelać gole

1

@gaucho104 to Jugol, oni tak mają ;)

0

@LatajacyHolender odstaw tego holendra xD

0

@LS szkoda, brakuje takiej strony.

0

Czy na tej stronie funkcjonowało kiedykolwiek osobne forum?

0

@Lucassito Tu wyrażanie tak śmiałych tez, jak nieprzyjęcie "boga" Messiego jest niemile widziane.
Ja się z Tobą absolutnie zgadzam, ale żeby rozumieć pewne rzeczy trzeba mieć trochę więcej niż 13 lat.
Większość patrzy tu nie dalej niż 2 lata do przodu, co tak jak napisałeś - w przypadku Messiego byłoby zabiegiem wykonanym z klapkami na oczach.

2

@pt9 Nom, imo był czas, że Umtiti był najlepszym stoperem świata, więc zjazd jak z K2 na sankach.

0

@PIETREKs mordo, ale to nie paraolimpiada xD

0

@gaucho104 pewnie La Lige każdy wziąłby w ciemno, ale odpadnięcie po fazie grupowej LM to cios wizerunkowy wagi ciężkiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?