Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston @masq dobra,chodzi mi też o to, że my przynajmniej mamy co wspominać, a oni mają tak: Atleti, Roma, Juve, Liverpool , 2-8, Eintracht , wczoraj xD
Część z nich potrzebuje już pewnie leczenia xD
0
@masq ale wiesz, stali się po części kibicami sukcesu, bo Barca była wtedy na topie.
Ja jestem dużo starszym kibicem i już mam bekę co roku od Romy xD
3
@Kuba_1 mordo, luzuj, ciśnij bekę, to tylko piłka ;)
2
@Kondziubarca Będzie rewolucja jak sprowadza Messiego xD
0
Zamiast tego Messiego, to sprowadzić Lewemu Tomka Młynarza i wtedy w końcu ruszy maszyna.
0
@mekston no chyba jednak większe, bo poprzednie lata, przed Lucho, to było pasmo olbrzymich sukcesów. Tak od Ryjka do Lucho, to Barca była potworem z chwilami słabości.
3
@kuz No Busi to największy hamulcowy. Wejście De Jong a fajnie wczoraj rozbujało grę.
11
Współczuję tym, którzy zaczęli kibicować Barcy po tryplecie z Lucho xD
0
@kuz nie no, ale samo podejście do tych rozgrywek to dla nas gratyfikacja xD
0
Ja to tam jestem kibicem Barcy od ponad 20 lat i pamiętam wiele upokorzeń, ostatnie lata bywały, HEHE, trudne. Zwłaszcza w LM. Ale Jezu, jaki wstyd przed Lewym xD
0
Czas przywyknac mordy.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1665606913TaTet6h7nRBR6FpTumJsFq.jpg
0
Ale miałem wczoraj fleszbeki z Liverpoolu jak Bambele wyszedł sam na sam...
I skończyło się podobnie xD
4
@Kondziubarca @Messibestplayerintheworld
nie no wiadomka, ale bardziej miałem na myśli, żeby nie walić łbem w Mediolański mur, a zastosować fortel w postaci skilla Depaya
5
Ze wszystkich graczy, którzy nam wypadli, najbardziej żałuję Depaya.
Jedyny gracz z ławki, który mógłby zrobić różnicę. A w zasadzie biorąc pod uwagę to, ile dają drużynie na ten moment Raphinha i Dembuz, to Memphis śmiało mógłby wyjść w 1. składzie podwieszony pod Lewego.
0
Barcelona 69 - Inter 0
0
@Rust_Cohle właśnie przed chwilą cudem wygrałem (co prawda w PESie) z typkiem co miał 4-5-1 (ofc z Haalandem na szpicy) xD
same vibe
1
@Rl9k1nG ja tylko powiem, że nawet jak do PC, to bierz bezprzewodowe, bo to jest komfort fchuj; nigdy więcej żadnych kabli
3
@tomek8756 już trochę nie jadłem hot-doga z Żabki, ale tyle to chyba kiedyś normalnie kosztowały :/
3
@Sangreal Nie no, Torres to pewnie murawy nie powącha. Taką mam nadzieję przynajmniej.
5
@Wiktoria13 Lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż zawieść ze zbyt wygórowanym oczekiwaniem.
0
Miałem/mam nadzieję, że podobieństwo Xaviego do wspomnianej dwójki zobaczymy również w postaci zdobytych trofeów.
0
@korn234 ma szczelać gole
1
@gaucho104 to Jugol, oni tak mają ;)
0
@LatajacyHolender odstaw tego holendra xD
0
@LS szkoda, brakuje takiej strony.
0
Czy na tej stronie funkcjonowało kiedykolwiek osobne forum?
0
@Lucassito Tu wyrażanie tak śmiałych tez, jak nieprzyjęcie "boga" Messiego jest niemile widziane.
Ja się z Tobą absolutnie zgadzam, ale żeby rozumieć pewne rzeczy trzeba mieć trochę więcej niż 13 lat.
Większość patrzy tu nie dalej niż 2 lata do przodu, co tak jak napisałeś - w przypadku Messiego byłoby zabiegiem wykonanym z klapkami na oczach.
2
@pt9 Nom, imo był czas, że Umtiti był najlepszym stoperem świata, więc zjazd jak z K2 na sankach.
0
@PIETREKs mordo, ale to nie paraolimpiada xD
0
@gaucho104 pewnie La Lige każdy wziąłby w ciemno, ale odpadnięcie po fazie grupowej LM to cios wizerunkowy wagi ciężkiej