2

@pt9 Nom, imo był czas, że Umtiti był najlepszym stoperem świata, więc zjazd jak z K2 na sankach.

0

@PIETREKs mordo, ale to nie paraolimpiada xD

0

@gaucho104 pewnie La Lige każdy wziąłby w ciemno, ale odpadnięcie po fazie grupowej LM to cios wizerunkowy wagi ciężkiej

0

@gaucho104 bo to trzeba kupować dzików typu Lewy, a nie szklistych typów

0

Elo, dzień dobry, smacznej kawusi, ziemniaki z Białorusi.

Myślicie, że na mecz z Celtą wyjdziemy mocno rezerwowym składem, a Xavi przygotowuje już pakę na rewanż z Interem? W końcu to mecz o być albo nie być tam gdzie Barca być "powinna".


0

@Bartek_C Nie no, chyba Eryk jeszcze się nie połamał.

0

@Kessie jkb co, to nie ja robiłem zdjęcie

2

@Martwy ja mówię wczoraj: co on mu tam grzebie pod pachą??
no teraz to już wiadomo...

55

Najważniejsze akcja wczorajszego meczu na jednym zdjęciu...

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664918341wIiWopYUeBPJspQ0nbaLVn,w400.jpg

0

@kuz MeatBoy!

0

@SIWY SIX Lepszy Kataloński płacz, niż kastylijski śmiech.

16

0

@antymadrista1 100% zgoda. Wczoraj potrzebowaliśmy ofensywnego pomocnika typu Czolonoglu, a nie skrzydłowego, bo wrzutki na pałę jak zwykle kolejny raz nic nie dały.
A taki Hakan, czy Bernardo mają kopyto (nie mylić z Borkiem) i nie boją się go użyć.

1

@Lionel_Messi10 @Yoshi94 dobra, chyba jedynym okiem oglądałem xD

1

@Yoshi94 no patrz, umknęło mi :(

0

Pamiętajcie, że wczoraj mogło być po meczu, ale Pikej uratował nam dupę po wrzutce na Dżekoja.
Na powtórkach widać, że to była trudna interwencja, ale po raz kolejny Pique daje nam życie w "dwumeczu" z Interem.

0

@ranger3120 jeszcze w ciągu tygodnia decydującego o być albo nie być w LM xD

0

@David_Martin Roberto nieźle sobie radził w klasykach, ale rzeczywiście, na Vinicjusza ktoś bardziej zwrotny by się przydał.
hehe

1

Pique wyglądał wczoraj solidnie. Elegancko główkował przy wrzutce na Dżeko.
Tak czy inaczej dwójka stoperów to jest jakaś masakra, bo kartka/kontuzja/cokolwiek i trzeba będzie łatać Busim albo De Jongiem...
Ech, ciężkie 2 tygodnie przed nami. W zasadzie to mam w głowie tylko rewanż z Interem, bo dla nas pozostanie w LM to w ogóle być albo nie być.

1

Ibra za Eto'o to był kryminał. Pep sam chyba do tej pory nie wie co wtedy odjaniepawlił.

0

@Mroziu ależ to był kot u nas wtedy...

7

Niby czuje się świetnie w zespole; mówi, że Xavi na niego liczy, wszystko pięknie...
Ale jakoś nie biorę za pewnik jego pozostania tutaj na dłużej. Tym bardziej z tym agentem...

2

Ja przypominam, że Xavi legitymował swoją twarzą ten katarski syf.

0

@MrKozamm U Dinho dochodził koks i alko, więc trochę inaczej rozwalił sobie karierę. Neymar jest w zasadzie cały czas piłkarzem w formie.

5

Każdy rok bez LM dla P$G lepszym rokiem.

0

Lapcio spoko morda, że się pofatygował. Zawsze było widać, że traktuje piłkarzy jak rodzinę.

0

@El dominatore ale, żeby jej jeszcze za to płacić? xD
jak chce, to niech za frajer wskakuje na bydlaka xD

0

@norbo80 są rzeczy ważne i ważniejsze, a nowa dziewczyna (Lewy) też potrafi działać cuda :D

0

@Bogan Szkoda, że tak wielu kieruje się tu sentymentami, by zapomnieć m.in. o tym o czym piszesz. Przerażająca jest taka krótkowzroczność.

2

@Rust_Cohle piękny świat simpów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?