1

@urbie999 "zależy w jakiej roli"

w roli piłkarza

0

@icon3520 Ribery na lewym skrzydle, w środku Rooney, a z prawej Messi, tak to sobie kiedyś marzyłem

0

@Keson oby dostali w dupę

0

@ricardo0705 coś koło tego, bo ta klasyfikacja ma różne metody liczenia

0

Dobra blambowicze, kutka piłka:
Chcecie, żeby Messi wrócił, czy nie?

25

Ta historia już się zamknęła. Jak dziewczyna, która odeszła. Nie ma jej, koniec.
Życie już zaczęło się toczyć w swoim kierunku. Nie ma co wracać, pozostaną wspomnienia, dobre wspomnienia. Life goes on.

0

zaraz pół składu nam wypadnie xD

0

@Cobra303 dlaczego? Setien, Valverde, Martino... który z nich miał posłuch u piłkarzy?

1

@ShawnC ja już nic nie piszę, bo znowu bana wyłapię xD

0

@koziar Wszystkie 3 komentarze nad Twoim pokazują z jakimi ludźmi mamy tu do czynienia. Ale to łapię tu bany jak ośmielę się napisać kilka słów prawy xD
A każde podważanie decyzji modów to też ban. Podobnież jak w rassiji :D

1

@maroon tyle lat minęło, a jak przeczytam to nazwisko, zobaczę tę mordę, to mam tamte obrazy przed oczami. A było to 13 lat temu...

1

@Cvzx słuszna uwaga, + za czujność :)

2

Ciekawostka:
Żaden angielski trener nie wygrał do tej pory Premier Leauge.

"Only nine managers have won it since 1992 - Sir Alex Ferguson (Scotland), Arsene Wenger (France), Jose Mourinho (Portugal), Pep Guardiola (Spain), Jurgen Klopp (Germany), Kenny Dalglish (Scotland), Antonio Conte (Italy), Roberto Mancini (Italy) and Claudio Ranieri (Italy). "

3

@adambądkowski93 a ta menda Witsel dalej gra w piłkę...

0

@koziar a co żeś nabroił?

7

Ech, a co dziennie tu czytam, "żeby Messiemu się wiodło w tym PSG" i mnie krew zalewa.
Temu klubowi szczere: Wszystkiego Co Najgorsze.
I kij, że gram tam Messi.

0

@ShawnC usunęli mi ten komentarz xD

0

@korn234 "Rozslawil druzyne na caly swiat "
no nie, był taki jeden brazylijczyk wcześniej, który zrobił to lepiej, a wcześniej Maradona, Cruijjf....

"jak ktos nie oglada Paryza to polecam i tyle"
ha-tfu na ten klub! niech giną

1

Dzisiaj wieczorem staną naprzeciwko siebie najlepsze "9" Barcy tegoż roku.

5

Komentarz usunięty

9

@FioletoweOczy Dokładnie. Dlatego taki Pique czy Messi nie powinni być nigdy stawiani obok takich legend jak Puyol czy Xavi.

1

" i gwarantować wzrost przychodów"

Wszystko na temat współczesnej piłki. W ciągu ostatnich lat muszą obrzydzać ludziom nawet takie przyziemne rzeczy jak sport.
Przychody w górę, poziom sportowy w dół.

2

@barcelonaLM Messi jeszcze odsetki sobie naliczał, chociażby to


1

@MesQueUnClub_87 Zbyszek kieliszek.

1

@mekston "albo po prostu jeden użytkownik prowadzi kampanię szkalującą legendę Barcy."

Nie odnoszę się tu stricte do samego artykułu z madryckiej pracy, a do ogółu wizerunki Messiego i tego czy dla kogoś jest większy od klubu czy nie.

Dla mnie Messi jest bezsprzecznie najlepszym piłkarzem w historii, ale (jako kibic Barcy od ~23 lat) wolałbym mieć za kapitana Cristiano, a na medaliku na szyi wizerunek Puyola.

1

@xvcWinterSoldier "Lio jedynie jest Bogiem piłki"

Ale gdybym ja wyznawał wiarę w Barcelonę, to na medaliku wolałbym mieć po stokroć wizerunek Puyola ;) Czyż to nie lepszy święty?

1

@xvcWinterSoldier "Jeżeli ktoś miał go sądzić to za życia a nie teraz"

Sądzić można zawsze; tym bardziej, że niektóre fakty wypływają po życiu danej osoby. Żeby nie szukać daleko - Matka Teresa Z Kalkuty.

1

Komentarz usunięty

2

@barcelonaLM co jest złego? no np. odsetki, bo jak pożyczam kumplowi hajs, to nie robię lichwy, a Leoś ponoć Barcę kocha, więc tym bardziej nie powinien jej doić jak pierwszy lepszy duński Nazario

1

@xvcWinterSoldier No nie wiem, myślę że bożek będzie bożkiem niezależnie od przynależności zawodowej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?