3

@cris2706
Czekaj, czekaj bo to chyba jakiś mało wyrafinowany trolling.
Cieszysz sie z rocznego zarobku 4 tyś zł (z zamrożonych 100tyś) , kiedy inflacja przebija 12% ?
I w dodatku zarobek chcesz przeznaczyć na wakacje, pozostając znów ze 100tyś zł, za które w międzyczasie kupisz już 15% mniej dóbr, niż rok wcześniej ?
I znowu zainwestujesz 100tys na rok, znowu wyciągniesz 4tys zł, ale okaże się, że już drugi raz na takie wakacje nie polecisz, bo zdrożały o 15% i cię nie stać...

Ciebie jara taka inflacja ?

0

No i dobrze. Parę mln w kasie i szansa na Klasyk

7

Na szczęście wraca Busquets, bo co pokazał ostatni mecz, środek pola beż niego wiele traci.

0

To może wielu "niedzielnych kibiców" zobaczy, ile wnosi Bussi

1

@michasfcb89
"... bo niestety najlepsza piłka odjechała nam"
Taaa, razem z Koemanem...
:)

3

@ToJa79 No faktycznie w końcówce dzięki niemu wpadła

4

Jak ktoś ma to "magic touch", to nawet, jak nieczysto strzeli jest gol :)
Alba kolejna bramka pretendujące do miana gola kolejki

3

W dzisiejszej porażce widzę jeden pozytyw.
Jeszcze do dzisiaj (widząc, że Real nie traci punktów) byłem przekonany, że wygramy zaległy mecz z Rayo i spokojnie dowieziemy drugie miejsce, co by oznaczało nudną końcówkę sezonu.
Dziś już wiem, że będzie ciekawie do końca w tej walce o 2. miejsce :)

1

Jednym w wielu obrazów naszej słabości jest to, że do piłki ustawionej 19m przed bramką Rayo podchodzi Dembele, który na 10 strzałów, 8 wysyła w trybuny.

6

Sedzia to jakiś clown.
Narożnik boiska, niezainteresowany piłką przeciwnik wpada w Gaviego, przewraca się - faul, piłka dla Rayo.
Pchnięcie w polu karnym wychodzącego na czystą pozycję Gaviego - zero reakcji
Serio, przy takim sędziowaniu odechciewa sie oglądania LaLiga

1

Nie potrafimy poradzić sobie ze średniakami i słabeuszami.
Mam wrażenie, żęeodkąd rozpracował nas trener Eintrachtu, to każdy inny ustawia sie na nas podobnie, a Xavi nie potrafi temu zaradzić

0

O nie , czyżby Lenglet ???

0

Może trzeba zaryzykować na 3-4-3, wpuścić Pique za Desta, przesunąć Albę wyżej, albo zmienić na Nice, żeby zagęścić środek pola i odciążyć FdJ

0

Tu trzeba większej intensywności, szybkości, mobilności.
FdJ dzis nie dojeżdża - zanim przyjmie, pomyśli odwróci się, albo odegra ma już jednego, albo dwóch rywali skrobiących po achillesach.
Gavi wygląda tu lepiej.
Dembele - w grze jako-tako, ale strzały dramat. Niech lepiej odgrywa.
Ferran nie robi zagrożenia z lewej strony.

Niestety - dziś zbyt dużo słabych punktów, duża robota przed Xavim w przerwie, żęby to poukładać.
Czuję LdJ na ostatni kwadrans i granie na desperackie wrzutki.


1

Czy Balde jest naprawdę tak słaby, żeby choć 15 minut za Albę od czasu do czasu nie dostać ?

0

Może mu siano z głowy wyleciało...
Fakt, faktem - ostatnio jest zdrowy, gra dobrze - gdyby jeszcze poprawił strzał byłby kompletny.
Jego ewentualne poozostanie to byłaby dobra informacja

7

Trzeba wygrać, umocnić się na 2. miejscu.
W obecnej sytuacji to, że mamy to drugie miejsce jest i tak cudem - po całej degrengoladzie początku sezonu, odejściu Messiego, postawie "jest, jak jest" Koemana, transferach, które były oceniane, jako zbieranie "odpadów"
Poukładał to Pan Xavi i jego przyjście do klubu to najlepsze, co nas w tym sezonie spotkało.
Na drugim miejscu jest Alemany :)

0

Poczułem się, jakbyśmy zdobyli ten puchar wczoraj
:)

3

Ten mecz momentami dawał po oczach, jak gaz pieprzowy.
Ale co by o tym nie mówić zwycięstwo wyrwane dzięki wybieganiu i walce do końca.
Tak gol Gaviego, jak i mnóstwo wielkich i tych mniejszych interwencji w obronie.

Nie było to piękne, ale okazało się skuteczne.
Najsłabszy na boisku był sędzia.
Najlepszy MATS. Brakowało takiego Marka w wielu meczach w tym sezonie, ale dziś czapki z głów.

2

@Kismeth podeślij mi jego dokumentację medyczną, też chciałbym zerknąć.

0

@Donio no znów nie przesadzałbym z tym gazem, przegrał swój mecz w takim samym stosunku, co my ;)

4

No i ten Ukrainiec okazał się prorokiem:

"Krążownik Moskwa, to ten sam rosyjski statek, który żądał poddania się od ukraińskich żołnierzy broniących Wyspy Węży w końcu lutego i którzy usłyszeli od Ukraińców niecenzuralne słowa: "Russkij wojennyj korabl, idi nac**j"."

Wypijmy DO DNA
:)


2

Trochę za późno zaczęli grać z zębem.
Środkowy i prawy obrońca potrzebni od zaraz. Garcia i Dest to mogą byc zawodnicy na rotację, a nie do gry o poważne trofea

0

@karolex tylko, że im wystarczała jedna branka do dogrywki

1

Dwie akcje, dwa gole. No, może mieli jeszcze trzecie, gdzie Alba wykonał podwójnego tulupa z upadkiem
W środku dużo strat, z produ mało ruchu i niekonwencjonalnych podań.
Szkoda, że Aubie nie weszło po stracie pierwszego gola byłby remis i swego rodzaju reset.
A tak jest permanentny syntax error

1

@Murazor no i przechwaliłeś...

0

@Murazor Prawda, ale żeby przekonać na 100% musi jeszcze parę takich spotkań rozegrać.
Poza tym inaczej sie gra obok takich szefów jak Pique, czy Araujo, a inaczej obok rezerwowego Lenglet

0

@Rust_Cohle Obydwaj mogą dać wszystko i nic, ale jakoś mimo wszystko wolę ten skład z Minguezą z boku i Araujo w środku.
Mieć w środku Erica i Clementa to proszenie sie o kłopoty

0

Obrona eksperyment, ale mam nadzieję że zdominujemy środek pola i nie będzie zanadto obciążana

0

Chyba po to, by Gaviemu buty wiązać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?