17

Pedri i Gavi to brylanty. Jakby ten pierwszy jeszcze bez buta asystę dograł, to byłby znów na okładkach wszystkich sportowych gazet.
Szkoda sytuacji Gaviego, kiedy wyszedł 1 na 1. Chlopak jeszcze nie ma takiej chłodnej głowy, jak Pedri.
Ale spokojnie, kwestia czasu ;)

1

Nasza tajna broń - Luuk de Jong !

5

Każdy dwumecz w fazie pucharowej LE zaczynamy remisem, a potem jest tylko lepiej, więc sądzę, że na CN będzie do przodu

3

A ja pamiętam, że duże nadzieje wzbudzal Cuenca. Taki trochę di Maria z twarzy, postury i stylu.
Ale fakt - patyczak był to niesamowity

1

Urok przeszedł z Dembele na Depaya.

1

@sokot to raczej efekt tego, :
"Od 30 marca 2022 roku, po godzinie 12.00, nie będzie możliwe samodzielne zapisanie się na test PCR przez formularz zgłoszeniowy wypełniany online lub przez konsultanta infolinii Domowej Opieki Medycznej (DOM).

Od 1 kwietnia 2022 roku nie będzie można zrobić bezpłatnego testu w kierunku COVID-19 w aptekach, laboratoriach oraz w mobilnych punktach wymazowych."

0

@BART97 No tak, bo w 05/06 bardziej imponował ci Smerf Zgrywus

0

@fotohobby Przecież to jest tak samo ogłupiony naród, jak ruscy. Na szczęście słaby i potrafiący jedynie kolaborować (200 tysięcy Węgrów walczących ramię w ramię z Wermachtem).
Choć trzeba powiedzieć uczciwie, że do przywódców szczęścia nie mają...

0

@Borneo I tu zaczyna się problem, bo pisowcem, z którym gadam najczęściej jest moja teściowa...
:)

0

@shinthps Kozak w necie, d...a w ...

0

@BART97 Dobrze, że nie porównałeś Pedriego do Puyola....

6

Jak jeszcze usłyszę od kogoś "Polak, Węgier - dwa bratanki..."

to mu strzelę w pysk...

2

Jak Pedri zaczynał swoją akcję i przymierzał się do pierwszego strzału, to mi się stream zwiesił.
Patrzę na stopklatkę i myślę- nie ma szans, żeby wpadło, Rakieta wyblokuje.
Jak stream ruszył i zobaczyłem 1:0 to myślę ‐ jak on to zmieścił ?
Dopiero na powtórce zobaczyłem to ciasteczko.
Ma chłopak chłodną głowę.

3

Gdyby Ferran miał skutecznośc Pedriego...
Natomiast wierze, że nastepnym razem wpadnie i jemu

8

Jestem w szoku, jak nasi potrafią doskakiwać i pressowwc w 82 minucie

10

Pedri, jeśli chodzi o finalizowanie akcji, ma w sobie jakiś gen Messiego

2

Fajnie, jak jest przerwa reprezentacyjna, to można obejrzeć mecz hiszpańskiej repry i jakby się Barce oglądało.
Nawet trener się zgadza :)

0

Od razu poznać rozsądnego człowieka, a nie "winogrona do masażu"...

1

A talenty od Raula z Madrytu to gdzie ?

0

@JarekS mysle, że Xavi kompletuje skład na wzór Lucho ;)
Jeszcze Azpilicueta ;)
Taktyka tez podobna - nasi zawodnicy odnajdą sie w Barcelonie i w reprze

0

Takich walczaków potrzebujemy :)
I dzieki temu teraz ta drużyna bez Messiego wygląda lepiej, niz z Leo rok temu

1

@Mariusz85OL krótkofalowo na pewno.

3

@Guess "nie trzeba być sędzią, by widzieć czerwo"
Sek,z tym, że sędzia, który wypowiadał sie po meczu widział żółtą - i z tym pełna zgoda.

28

Jestem ciekaw, jak wyglądałaby nasza sytuacja, gdyby Xavi został trenerem już od presezonu - przy wszystkich przeszkodach (odejście Messiego) i ograniczeniach (transfery), jakie nam się przytrafiły....
Myślę, że byłoby teraz więcej do ugrania :)

4

Jestem ciekaw, jak potocza sie losy Dembele. Jakie oferty otrzyma i co wybierze.
Bo widac, że Xavi zrobił z niego piłkarza, jakim miał być w Barcelonie juz trzy lata temu...

0

@Janiama Ha, ha - a wczoraj na forum Realu przeczytałem, że Ćwiąkała musi być kibicem Barcy, bo jest strasznie nieobiektyewny

4

"...trzymać się tej drogi."

Tyle i aż tyle, a będzie dobrze.
Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu...

58

Aubaneyang, nie dość, że strzela, to nawet nam Dembele "naprawił"

41

Obojętnie gdzie, byle w Barcelonie :)

0

To wygląda gorzej, niz po ataku Anonymous

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?