fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A od godziny na stronie głównej notatnika:
"ups! chyba coś poszło nie tak..."
Bez dwóch zdań... :)
5
Notatnik jeszcze się nie pozbierał:
error 500
4
@Emil91 ironii nie zauważyĺbyś nawet, gdyby została napisana wielkimi literami...
12
A teraz pomyślcie sobie, jakie zajebiście słabe jest PSG, któremu zmiękła faja na Santiago (nawet biorąc pod uwagę, że był Benzema), a które w ten weekend dostało 3 do 0 od Monako
1
@Sienkiewko ale to tak trudno bylo sie domyslic,że pisałem o Klasykach ?
20
Każda bramka byĺa piękna, ale najwięcej radości daĺ mi dzis Vinicjusz i jego padolino.
Kwintesencja Realu ;);)
2
Jak Barca wygrywa, to nie jakieś 2:1, w kunktatorskim stylu, tylko blisko manity zawsze.
Prosze kontynuować w przyszĺym sezonie ;)
5
Mega trafiony transfer. W Londynie pewnie przecierają oczy ze zdumienia.
Auba TOP, Alemany TOP
0
A teraz prosimy PANA PIQUE o manitkę ;)
1
No i jest po meczu :)
0
Byłoby po meczu....
1
Teraz tylko "nie zrobić PSG" i bedzie zaje.iście ;)
3
P-O-E-Z-J-A
XAVI, w pierwszej połowie zjadłeś Carletto.
Chcemy więcej !
0
@El dominatore ale Alves jest wolny i mało zwrotny.
Garcia ma problemy w silnymi, atletycznymi napastnikami, którzy ustawiają go sobie, jak chca, a dziś takich nie ma u przeciwników.
Oczywiscie, moze w drugiej polowie pojawi się Dani, kiedy podmęczeni rywale stracą dynamikę, a my będziemy potrzebowali jego atutów ofensywnych
0
@socha Myśle, że wypoczęty Adama w drugiej połowie to może być trudna przeprawa dla Carvajala.
Alves za wolny jak na Vinicjusza i Valwerde
3
Czy Alves, czy Eric, każdy z nich może w takim meczu kopnąc się w czoło i powienien być na maxa asekurowany
10
Mam nadzieję, że jak przerywać fatalną passę to dziś i z fasonem :)
3
A później na trzy lata wylądował w szpitalu :)
2
@Woland10 bahahaa, "schematy z czasów Koemana"
Jakby byĺy grane schematy z czasów "jest, jak jest", to chlopaki załamani właśnje wracaliby do Barcelony modląc sie już o jak najniższy wymiar kary w Klasyku
2
Dziś FDJ trzymał poziom. Szkoda, że nie skończył z golem, bo może mielibyśmy spokojniejszy mecz, gdyby trafił na 1:0
8
Najwazniejszy jest awans, bo daje okazję ogrywania naszej młodzieży w meczach o stawkę i w takiej gorącej atmosferze jak dziś w Stambule.
Wszystko w tym sezonie ma być podporządkowanie nauce i doskonaleniu gry w tym zestawieniu, bo nie można sobie jesienią pozwolić na taki kompromitujący start, jak w tym sezonie.
1
@messi 94 wykopnął piłke w trybuny, co sędzia uznał za prowokowanie publiczności.
Słuszna żółta.
2
Zabawnie dziś wygladało wyprowadzanie piłki przez Erica. Odważny ruch do przodu, wypracowanie przewagi liczebnej i.... koniec pomysłów.
Najczęsxiej pilka do tyłu, albo głupia strata (i żółta przy tym).
Xavi chyba nie na to liczył...
32
Ta bramka Pedriego, to jakbym akcję Messiego oglądał. Krótkie prowadzenie piłki, chlodna glowa, położenie dwóch przeciwników i strzał.
No, Messi bliżej słupka by strzelił, ale nie wybrzydzam ;)
0
Wincyj pomocników !
0
Nie wiem, czy jest lepszy od Desta, czy to może operacja "zamieniamy siekierke na kijek" ale mamy kase za sprzedaż Amerykanina
0
A jednak Demir uratował nam sezon :)
0
@powietrze nie wlejesz, nie pojedziesz ;)
4
To byłby kolejny przykład na Alemany-TOP
:)
5
Szkoda, że Gerardowi odgwizdali, przy meczu nr 600.
Swoją drogą zdobył dla nas 52bramki, szacun...