fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
A swoją drogą, to chciałbym zauważyć, że (wbrew przewidywaniom sceptyków) Dembele gra już któryś mecz z rzędu, raczej się nie oszczędza i się nie łamie.
Duży postęp sztabu medycznego.
Oby tak samo z Ansu
10
Nie dziwie się, że jest zawodnikiem, od którego szereg trenerów zaczynało zestawianie składu
5
@Kazragore masz swoją masakrę...
1
@Reqowski a ja generalnie widze wieksze, podobnieństwo do czasów Lucho, z szybszą, bardziej bezpośrednią grą
7
@Reqowski to za czasów Lucho nie czuĺeś radości ?
0
Teraz przydałyby się rotacje - dać odpocząć tym, którzy będą potrzebni w meczu z Galatą i w Klasyku.
Może nawet Puig powącha dziś piłkę ?
7
Miazga, a teraz zaczna sie sztuczki dla publiki ;)
Dośrodkowania Dembele mordeczo precyzyjne
3
40mln to była by bajka :)
Widać, że wypożycznie go do Aston Villi w celach promocji to był świetny ruch, ale zaraz pojawi się @Woland10 i zacnie smęcić nad Alemanym...
0
@Coutinho007 Racja, w sumie to jeszcze słabsza drużyna
0
Mam nadzieję że był szpaler...
1
@Woland10 Rozumiem, że sukcesem byłoby dać Moribie taką kasę, jakiej sobie zażyczył?
Młodej perełce, co ma w CV na jednym z pierwszych miejsc trafienie w poprzeczkę w Klasyku, co nie nie dała rady w Lipsku, a teraz nic nie daje Sevilli ?
Widzę, że tęsknisz za czasami Bartolomeu, bo in pewnie dałby te 6 baniek...
4
@R_da_Souza_Faria Trzeba było oglądać mecz
5
No coż, przyjechali, zamurowali bramkę i swój cel osiągnęli.
Ale w rewanżu bedzie wiecej miejsca, bedzie Gavi, bedzie dobrze :)
0
Dać Traore jeszcze 20minut, później Dembele.
Nico - 10 minut i Bussi
0
Po roku powróci jako napakowany Monster Puig
0
Optymista: Xavi potrafi reagować i ma nosa do zmian
Malkontent: Xavi nie trafia z wyjściową jedenastką.
;)
0
Laporta generalnie in plus, niepokoją generalnie informacje o "krewnych i znajomych Królika" których upycha w klubie
1
Brawo. Ten sezon niestety z uwagi na słaby start w plecy, ale wierzę, że dzięki pracy Xaviego, ,Alemanego i Laporty w kolejnym będziemy wielcy !
7
Messi może się uczyć ;)
0
Mysle, że na Galatasaray wyjdą nagrzani tak, jak na Napoli i Valencje i bedzie wieksza intensywność, wyższy pressing i zupełnie inny obraz gry
2
Jeszcze trochę, pomalutku i Ferran zacznie robić fajne liczby w kategorii strzelcy bramek. Potrafi sie oderwac od obrońcy, znależć sobie miejsce w polu karnym
1
@MILOSZ_F22 no jasne mógl nie wchodzic, prawda ? Do ilu okazji doszedł Auba przez 70 minut ?
0
@Barca4EverVeB to jakiś rodzaj masochizmu, żeby tak regularnie robić z siebie idiotę ?
1
Szczęśliwe to zwycięstwo. Nie mieliśmy pełnej kontroli nad meczem
1
Torres, jaki jest, taki jest - ale, dzis gra lepiej, od Auby
0
@Mavcin1980 bo Elche gra dużo nizej niż poprzednie drużyny
1
@kokos_xd Bono, czy Rulliego nawet.
Ty myslisz, że brqakarz lepszy od MATSA musi miec znane nazwisko ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czuję dziś misje specjalną dla Luuka ;)
3
MATS to już nic w tej bramce nie robi...