15

A swoją drogą, to chciałbym zauważyć, że (wbrew przewidywaniom sceptyków) Dembele gra już któryś mecz z rzędu, raczej się nie oszczędza i się nie łamie.
Duży postęp sztabu medycznego.
Oby tak samo z Ansu

10

Nie dziwie się, że jest zawodnikiem, od którego szereg trenerów zaczynało zestawianie składu

5

@Kazragore masz swoją masakrę...

1

@Reqowski a ja generalnie widze wieksze, podobnieństwo do czasów Lucho, z szybszą, bardziej bezpośrednią grą

7

@Reqowski to za czasów Lucho nie czuĺeś radości ?

0

Teraz przydałyby się rotacje - dać odpocząć tym, którzy będą potrzebni w meczu z Galatą i w Klasyku.
Może nawet Puig powącha dziś piłkę ?

7

Miazga, a teraz zaczna sie sztuczki dla publiki ;)
Dośrodkowania Dembele mordeczo precyzyjne

3

40mln to była by bajka :)
Widać, że wypożycznie go do Aston Villi w celach promocji to był świetny ruch, ale zaraz pojawi się @Woland10 i zacnie smęcić nad Alemanym...

0

@Coutinho007 Racja, w sumie to jeszcze słabsza drużyna

0

Mam nadzieję że był szpaler...

1

@Woland10 Rozumiem, że sukcesem byłoby dać Moribie taką kasę, jakiej sobie zażyczył?
Młodej perełce, co ma w CV na jednym z pierwszych miejsc trafienie w poprzeczkę w Klasyku, co nie nie dała rady w Lipsku, a teraz nic nie daje Sevilli ?
Widzę, że tęsknisz za czasami Bartolomeu, bo in pewnie dałby te 6 baniek...

4

@R_da_Souza_Faria Trzeba było oglądać mecz

5

No coż, przyjechali, zamurowali bramkę i swój cel osiągnęli.
Ale w rewanżu bedzie wiecej miejsca, bedzie Gavi, bedzie dobrze :)

0

Dać Traore jeszcze 20minut, później Dembele.
Nico - 10 minut i Bussi

0

Po roku powróci jako napakowany Monster Puig

0

Optymista: Xavi potrafi reagować i ma nosa do zmian
Malkontent: Xavi nie trafia z wyjściową jedenastką.
;)

0

Laporta generalnie in plus, niepokoją generalnie informacje o "krewnych i znajomych Królika" których upycha w klubie

1

Brawo. Ten sezon niestety z uwagi na słaby start w plecy, ale wierzę, że dzięki pracy Xaviego, ,Alemanego i Laporty w kolejnym będziemy wielcy !

7

Messi może się uczyć ;)

0

Mysle, że na Galatasaray wyjdą nagrzani tak, jak na Napoli i Valencje i bedzie wieksza intensywność, wyższy pressing i zupełnie inny obraz gry

2

Jeszcze trochę, pomalutku i Ferran zacznie robić fajne liczby w kategorii strzelcy bramek. Potrafi sie oderwac od obrońcy, znależć sobie miejsce w polu karnym

1

@MILOSZ_F22 no jasne mógl nie wchodzic, prawda ? Do ilu okazji doszedł Auba przez 70 minut ?

0

@Barca4EverVeB to jakiś rodzaj masochizmu, żeby tak regularnie robić z siebie idiotę ?

1

Szczęśliwe to zwycięstwo. Nie mieliśmy pełnej kontroli nad meczem

1

Torres, jaki jest, taki jest - ale, dzis gra lepiej, od Auby

0

@Mavcin1980 bo Elche gra dużo nizej niż poprzednie drużyny

1

@kokos_xd Bono, czy Rulliego nawet.
Ty myslisz, że brqakarz lepszy od MATSA musi miec znane nazwisko ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuję dziś misje specjalną dla Luuka ;)

3

MATS to już nic w tej bramce nie robi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?