11

Przy czym w wieku 19 lat, Iniesta nie miał takiego wejścia do zespołu i do repry...

1

No to może akurat mecz z Elche jest dobrym momentem, żeby spróbować czegoś innego i dać Busiemu odpocząć ?

10

Szybko poszło.
Dla Realu zbyt młody ;)

0

Jeszcze przyjdzie koza do woza...

0

2

Na pewno bardziej twarzowy od Winicjusza :)

1

Hakimi + Dembele = bardzo szybkie skrzydełko

0

@PanAr
10.05.2019 - 11.05.2019 STŁUCZENIE
Mega kontuzja....
Ale ta jeszcze lepsza:
19.11.2016 - 18.11.2016 KONTUZJA BIODRA

lol

0

@LambiPL pierwszego dnia inwazji mężczyzna mogli wyjeżdżać. Teraz nie. Co zresztą widac na przejściach

0

@Hosh takich chyba nie wypuszczają

6

W lutym egzamin zdany na piątkę, ciąg dalszy w marcu !

9

Uważam, że gdyby agent nie namieszał mu w głowie, to by tak absurdalnych warunków nie stawiał.
Agenci (nie wszyscy) to rak w sporcie...
Uważam, że dobrze prowadzony (trener + fizjo) gdyby złapal regularność gry i automatyzmy, to byłby topowym zawodnikiem LaLiga

7

Każdy chce zobaczyć na żywo, jak gra Pedri
:)

1

Morata do końca sezonu by tyle nie nastrzelał...

0

Podobajo mi się, jak przy lini bocznej ograł przeciwnika zakładając mu siatkę tyłem i obiegając go, to kibice na tej trybunie zerwali się, jakby strzelił gola - zresztą teraz widzę, że jest to filmie ;)
I pięknie, bo przecież dla takich zagrań kupuje się bilet.

Jak już kibice białych zaczynają o nim pisać z szacunkiem, to musi coś znaczyć. Jeszcze na ME był dla nich przereklamowany.

0

Wczoraj Dembele miał idealne warunki - obrona Athletic gra wysoko, kiedy wszedł było już 1:0, wiec grali tak, żeby strzelić, nie myśląc wiele o obronie.
Dembele miał miejsce, żeby się rozpędzić, wchodził, jak w masło
Przy drużynach grających niżej, kiedy każdy obrońca asekurowany jest przez drugiego nie jest mu juź tak łatwo.

3

@Malibu ten Suarez, ktorego Koeman "zwolnił" przez telefon ?

1

W sumie to gramy teraz w stylu, jak za czasów Lucho

2

Dawno nie było meczu, gdzie tak wielu naszych zawodników zasługiwało na "man of the match" i pochwały
Dembele - piękny gol i mądre, chirurgicznie precyzyjne asysty
Luuk - 100% skuteczność
FDJ - za zdynamizowanie i poukładanie gry do przodu po wejściu
Aubameyang - za to, że przyciąga piłkę w polu karnym + dobra gra kombinacyjna
Depay - za zachowanie godne rasowej "9"
Pedri - za panowanie nad piłką i przegląd pola.
Araujo i Pique za spokój w obronie.

Dziś średni, a może po prostu solidny mecz zagrali Ferran (znów zmarnowana setka, Dani , Dest i Adama.
Nikt nie odstawał, nikt niczego nie zawalił - oby tak dalej !!
Z drugiej strony - co będzie, jak wróci Fati ?
W ataku zrobi sie u nas jakiś kocioł...

0

0

@Dari0G który ? Bo trzech pisało

1

Widzę, że na stronie białych zaczynają rozumieć, że Pedri to jest KTOŚ:
"Śmiałem się z Pedriego ale to co on robi to jest niesamowite"
"on chyba nie ma układu nerwowego"
"mistrz a ma tylko 19 lat petarda"

Ale zawsze znajdzie się ktoś odklejony:
"szczerze? camavinga go zjada tylko carlo nie daje mu szans"
:)

6

Luuk to jest największy killer w naszej drużynie. Nikt inny nie potrzebuje tak mało minut i tak nało okazji, żeby strzelić te 5 bramek.
No, a Dembele dzisiaj koncert

1

FDJ rozruszał grę.

0

Druga połowa może być trudniejsza, Marcekino wpuści Iniakiego i Muanaina pewnie na ostatnie 20minut na przetarcie przed Pucharem Króla

25

Żaĺuję, że nie jest ze trzy lata młodszy, bo byłaby 9. na lata

0

Auba - prawdziwa "dziewiątka".
Jest zawsze tam, gdzie być powinien.

1

@VamosLenglet racja i to już w środę

0

Dobrze, że mamy całkiem silną ławkę, bo Marcelino też coś szykuje na 2.połowę...

0

Po opublikowaniu składów kurs na nas spadł, Ciekawe, czy to przez brak Wiliamsów w składzie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?