fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Przy czym w wieku 19 lat, Iniesta nie miał takiego wejścia do zespołu i do repry...
1
No to może akurat mecz z Elche jest dobrym momentem, żeby spróbować czegoś innego i dać Busiemu odpocząć ?
10
Szybko poszło.
Dla Realu zbyt młody ;)
0
Jeszcze przyjdzie koza do woza...
0
@bartulek98 coś mało widziałeś:
https://www.pruszkow.pl/kultura/aktualnosci-kultura/poranki-filmowe-bezplatne-kino-dla-najmlodszych/
W wielu innych miast było podobnie
2
Na pewno bardziej twarzowy od Winicjusza :)
1
Hakimi + Dembele = bardzo szybkie skrzydełko
0
@PanAr
10.05.2019 - 11.05.2019 STŁUCZENIE
Mega kontuzja....
Ale ta jeszcze lepsza:
19.11.2016 - 18.11.2016 KONTUZJA BIODRA
lol
0
@LambiPL pierwszego dnia inwazji mężczyzna mogli wyjeżdżać. Teraz nie. Co zresztą widac na przejściach
0
@Hosh takich chyba nie wypuszczają
6
W lutym egzamin zdany na piątkę, ciąg dalszy w marcu !
9
Uważam, że gdyby agent nie namieszał mu w głowie, to by tak absurdalnych warunków nie stawiał.
Agenci (nie wszyscy) to rak w sporcie...
Uważam, że dobrze prowadzony (trener + fizjo) gdyby złapal regularność gry i automatyzmy, to byłby topowym zawodnikiem LaLiga
7
Każdy chce zobaczyć na żywo, jak gra Pedri
:)
1
Morata do końca sezonu by tyle nie nastrzelał...
0
Podobajo mi się, jak przy lini bocznej ograł przeciwnika zakładając mu siatkę tyłem i obiegając go, to kibice na tej trybunie zerwali się, jakby strzelił gola - zresztą teraz widzę, że jest to filmie ;)
I pięknie, bo przecież dla takich zagrań kupuje się bilet.
Jak już kibice białych zaczynają o nim pisać z szacunkiem, to musi coś znaczyć. Jeszcze na ME był dla nich przereklamowany.
0
Wczoraj Dembele miał idealne warunki - obrona Athletic gra wysoko, kiedy wszedł było już 1:0, wiec grali tak, żeby strzelić, nie myśląc wiele o obronie.
Dembele miał miejsce, żeby się rozpędzić, wchodził, jak w masło
Przy drużynach grających niżej, kiedy każdy obrońca asekurowany jest przez drugiego nie jest mu juź tak łatwo.
3
@Malibu ten Suarez, ktorego Koeman "zwolnił" przez telefon ?
1
W sumie to gramy teraz w stylu, jak za czasów Lucho
2
Dawno nie było meczu, gdzie tak wielu naszych zawodników zasługiwało na "man of the match" i pochwały
Dembele - piękny gol i mądre, chirurgicznie precyzyjne asysty
Luuk - 100% skuteczność
FDJ - za zdynamizowanie i poukładanie gry do przodu po wejściu
Aubameyang - za to, że przyciąga piłkę w polu karnym + dobra gra kombinacyjna
Depay - za zachowanie godne rasowej "9"
Pedri - za panowanie nad piłką i przegląd pola.
Araujo i Pique za spokój w obronie.
Dziś średni, a może po prostu solidny mecz zagrali Ferran (znów zmarnowana setka, Dani , Dest i Adama.
Nikt nie odstawał, nikt niczego nie zawalił - oby tak dalej !!
Z drugiej strony - co będzie, jak wróci Fati ?
W ataku zrobi sie u nas jakiś kocioł...
0
@Dari0G czyli jeden z trz3ch, tak?
Tu też trolle chwalą,Pedriego ?
https://www.realmadryt.pl/news/110288-26-kolejka-barcelona-wygrywa-i-wraca-na-czwarte-miejsce
0
@Dari0G który ? Bo trzech pisało
1
Widzę, że na stronie białych zaczynają rozumieć, że Pedri to jest KTOŚ:
"Śmiałem się z Pedriego ale to co on robi to jest niesamowite"
"on chyba nie ma układu nerwowego"
"mistrz a ma tylko 19 lat petarda"
Ale zawsze znajdzie się ktoś odklejony:
"szczerze? camavinga go zjada tylko carlo nie daje mu szans"
:)
6
Luuk to jest największy killer w naszej drużynie. Nikt inny nie potrzebuje tak mało minut i tak nało okazji, żeby strzelić te 5 bramek.
No, a Dembele dzisiaj koncert
1
FDJ rozruszał grę.
0
Druga połowa może być trudniejsza, Marcekino wpuści Iniakiego i Muanaina pewnie na ostatnie 20minut na przetarcie przed Pucharem Króla
25
Żaĺuję, że nie jest ze trzy lata młodszy, bo byłaby 9. na lata
0
Auba - prawdziwa "dziewiątka".
Jest zawsze tam, gdzie być powinien.
1
@VamosLenglet racja i to już w środę
0
Dobrze, że mamy całkiem silną ławkę, bo Marcelino też coś szykuje na 2.połowę...
0
Po opublikowaniu składów kurs na nas spadł, Ciekawe, czy to przez brak Wiliamsów w składzie ?